Wisła PłockWisła Płock
19:39

Z opustoszałego i nudnego dzisiejszego wieczora stadionu przy Bukowej żegna Państwa Tytus Daniluk. Dziękuje i Dobranoc. Do usłyszenia!

93'

Koniec meczu w Katowicach! Wisła Płock wygrywa po bramce z rzutu wolnego Cezarego Stefańczyka. Goście wygrywają trzecie spotkanie na wiosnę i tym samym zrównują się punktami z drugą w tabeli Termalicą, natomiast GKS praktycznie nie ugra już nic więcej niż środek ligowej stawki.

92'

Pitry z woleja zza pola karnego, przedłuża Kamiński, piłka wychodzi za linię bramkową.

90'

Arbiter główny dolicza trzy minuty.

89'

Rzut rożny dla Wisły. Ruszkul głową, obok bramki Bucka.

88'

GKS ambitnie walczy, ale starania podopiecznych trenera Skowronka nic nie przynoszą.

85'

Za Ilieva wchodzi Ruszkul.

83'

Kamil Bętkowski zza pola karnego, ale wprost w ręce Kiełpina.

79'

Szymiński wpisany do notesu sędziego, pod rubryką żółte kartki.

78'

Rafał Pietrzak dośrodkował w pole karne Wisły. Tam akcję zakończył Pitry, ale popularny ''Przemo'' nie miał już szans na skuteczne wykończenie.

76'

Trzecia i ostatnia zmiana w GieKSie. Kujawa wchodzi w miejsce Cholerzyńskiego.

74'

Mikołaj Lebedyński wchodzi w miejsce Marcina Krzywickiego.

74'

Pielorz przewraca na murawę Janusa. Rzut wolny dla Wisły.

73'

Bardzo trudna aktualna sytuacja GKS-u. Nie dość, że graja bez jednego zawodnika, to po chwili stracili bramkę. jak to mówią, nieszczęścia chodzą parami...

67'

Cezary Stefańczyk idealnie przymierzył z rzuty wolnego na wprost bramki Bucka i goście prowadzą w Katowicach 1:0!

65'

Bezmyślny faul zawodnika GieKSy i od tej pory gospodarze będą radzili sobie w dziesiątkę!

64'

Krzywicki bardzo niedokładnie z rzutu wolnego.

63'

Bętkowski podcina Kacprzyckiego.

60'

Marcin Krzywicki strzela...piłka ląduje na słupku. Kolejna niewykorzystana sytuacja przez ''centra'' Wisły.

59'

Kacprzycki zmienia Piotra Darmochwała.

54'

Zderzenie Góralskiego z Petaszem zakończone żółtym kartonikiem dla zawodnika GKS-u.

52'

Odpowiedź w wykonaniu GKS-u, ale ui tym razem piłkarze trenera Skowronka byli niecelni.

51'

Wisła strzela gola, ale wpychający piłkę do bramki jeden z zawodników zespołu gości był na spalonym.

48'

Stuprocentowa sytuacja dla Krzywickiego, jednak wysoki napastnik Wisły minimalnie przestrzelił.

46'

...a za Dudę wchodzi Leimonas.

46'

Podwójna zmiana w GieKSie. Bętkowski zmienia Januszkiewicza...

46'

Zawodnicy oby zespołów już na murawie! Zaczynają piłkarze Wisły!

18:34

Na trybunie sektora VIP zasiadł poprzedni trener drużyny z Katowic, a obecnie szkoleniowiec Wisły Kraków - Kazimierz Moskal.

45'

Koniec pierwszej odsłony spotkania w Katowicach. Do przerwy bez bramek, a piłkarze dostosowali się do warunków widowiska i jak na razie niczego nie pokazali,bo praktycznie nie mieli komu. Miejmy nadzieję, że ostatnie 45 minut będzie zdecydowanie lepsze i bardziej atrakcyjne.

43'

Frańczak powalił na murawę Darmochwała z lewej strony boiska. Rzut wolny dla gości.

42'

Grzegorz Goncerz leży na murawie. Snajper GieKSy ucierpiał w powietrznym starciu z jednym z defensorów Wisły.

40'

Krzywicki wywalczył korner dla swojej drużyny. Goście zagrają z narożnika.

38'

''Kufel'' zagrał ręką.

36'

Jacek Góralski poturbował przy linii środkowej pędzącego Rafała Pietrzaka. Rzut wolny dla GieKSy.

34'

''Przemo'' Pitry zza pola karnego, ale jego strzał był ponownie daleki od ideału.

31'

Janus faulowany przez Pietrzaka w środku boiska.

28'

Ależ akcja gości. Z lewej strony boiska Darmochwał wypuścił podaniem Stępińskiego, ten wrzucił w pole karne, ale zamykający akcję strzałem Iliev uderzył niecelnie.

25'

Przemysław Pitry bardzo mocno z dystansu. Piłka poszybowała obok bramki Kiełpina.

22'

Przewinienie Piotra Wlazło na Kamilu Cholerzyńskim.

19'

Rzut rożny dla GieKSy. Drugi korner dla gospodarzy, przy którym sfaulowany został Seweryn Kiełpin i sędzia Pskit odgwizdał rzut wolny.

16'

Korner dla gospodarzy. Piłka spadła wprost na głowę Pitrego, który chciał dograć koledze z zespołu, ale sytuację wyjaśnili defensorzy Wisły.

14'

Groźny strzał jednego z zawodników Wisły. Futbolówka po rykoszecie przeleciała blisko lewego słupka bramki katowickiej drużyny. Rzut rożny dla gości.

11'

Pierwsza groźna sytuacja w tym meczu, zakończona wejściem w pole karne Krzysztofa Janusa, ale kapitan drużyny gości strzelił zbyt mocno i piłka pofrunęła nad poprzeczką bramki Bucka.

10'

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu tych drużyn, to GKS okazał się lepszy wygrywając w płocku 2:0!

7'

Teraz Wisła ruszyła do ataku. Pierwsza okazję dla gości wyjaśnił Duda, później lepszy od przeciwnika był Kamiński.

4'

Pierwsza akcja GieKSy w ataku pozycyjnym, zakończona przez Piotra Petasza faulem w ataku w polu karnym Wisły.

2'

Pierwszy strzał w tym meczu oddali goście, jednak uderzenie było bardzo niecelne i nie zagroziło bramce GieKSy.

1'

Faul Frańczaka na Darmochwale.

1'

Od środka rozpoczęli gospodarze! Pierwszy gwizdek rozległ się właśnie przy Bukowej.

17:44

Za chwilę początek spotkania. GKS na złoto-czarno, natomiast Wisła w jednolitych niebieskich trykotach.

17:41

Ławka rezerwowych Wisły: Kaniecki, Kacprzycki, Lebedyński, Ruszkul, Magdoń, Zyska, Rozmus.

17:40

Rezerwowi GieKSy: Dobroliński, Wieczorek, Bętkowski, Ceglarz, Kujawa, Szołtys, Leimonas.

17:39

Sędzią głównym w spotkaniu jest Paweł Pskit, na liniach asystować mu będą Arkadiusz Śpiewak i Michał Gajda. Arbitrem technicznym jest natomiast Tomasz Radkiewicz.

17:37

W pierwszym składzie gospodarzy w ataku wystąpi niezastąpiony Grzegorz Goncerz, który jest aktualnie najlepszym strzelcem I ligi.

17:37

W razie wygranej w dzisiejszym pojedynku Wisły, to dzisiejsi goście zrównają się punktami z drugą w tabeli Termalicą. Jeżeli to GKS okazałby się lepszy, to Katowiczanie przesuną się w górę o dwie lokaty.

17:32

Niestety widowiska na Bukowej nie obejrzą kibice gospodarzy jak i fani drużyny z Płocka, a to dlatego, że wojewoda Śląski zamkną stadion GieKSy na dwa mecze, za nieodpowiednie zachowanie kibiców podczas spotkania derbowego z GKS-em Tychy, jeszcze w poprzedniej rundzie.

17:29

Witamy z Katowic! Już za niespełna kwadrans rozpocznie się spotkanie pomiędzy GKS-em Katowice a Wisłą Płock! Na relacje Live z tego meczu zaprasza Tytus Daniluk.

00:25

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA GKS KATOWICE - WISŁA PŁOCK

Stomil Olsztyn - Wisła Płock 0:3

Bardzo ciekawie zapowiada się starcie GKS-u Katowice z Wisłą Płock. Z punktu widzenia sytuacji w ligowej tabeli mecz ten będzie szczególnie ważny dla płocczan, którzy są obecnie trzecią drużyną 1. ligi i wciąż liczą na awans do Ekstraklasy. Obecnie podopieczni Marcina Kaczmarka tracą do Termaliki i Zagłębia Lubin trzy „oczka”. Natomiast katowiczanie wciąż walczą o polepszenie swojego ligowego bytu, gdyż obecnie są na ósmym miejscu.

- Na pewno zawiesiliśmy sobie bardzo wysoko poprzeczkę po pierwszej rundzie. Jak zawsze powtarzam, jeżeli kończy się tę pierwszą rundę na drugim miejscu, to ciężko później mówić, że gra się o środek tabeli. Natomiast zdajemy sobie sprawę z tego jak trudne zadanie mamy do wykonania. Jesteśmy teraz na trzecim miejscu i wszystko jeszcze przed nami. Wierzę w to, że dalej będziemy punktować, a co za tym idzie – zbliżymy się do Ekstraklasy - mówi przed meczem trener Wisły, Marcin Kaczmarek.