sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
90'

Koniec meczu! Termalica wygrywa w derbach Małopolski z Sandecją 3-0.

90'

3 minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

83'

Chyba dopiero druga akcja Sandecji w drugiej połowie, ale nic groźnego z niej nie wynikło.

82'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Schodzi kapitan Termaliki, Jakub Biskup. Za niego wchodzi na boisko Dawid Kamiński.

81'

Szarżował lewą stroną Jarecki, minął dwóch rywali, ale zatrzymał go wychodzący z bramki Radliński.

78'

Strata Sandecji na własnej połowie, Jarecki odbiera piłkę i od razu podaje do Drozdowicza, a ten będąc przed polem karnym zdecydował się na strzał. Piłkę zdołał złapać jednak Radliński.

76'

Jarecki ukarany żółtą kartką za faul na Dudzicu.

75'

Znowu groźne po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale źle głową uderzył Drozdowicz. Obrońcy Sandecji zachowują się karygodnie przy stałych fragmentach gry.

74'

Ostatnia zmiana w Sandecji. Boisko opuszcza Ella Ken, a pojawia się Rudolf Urban.

72'

Świetna klepka Biskupa z Jareckim, dośrodkowanie tego drugiego, ale radzą sobie obrońcy Sandecji.

70'

To, czego nie zrobił trener Wójtowicz, robi trener Mandrysz. Z boiska schodzi Sołdecki, który ma na koncie żółtą kartkę, a wchodzi za niego Kupczak.

69'

Termalica bardzo mądrze gra, wymieniając dużo podań i rzadko tracąc piłkę. Sandecja zmuszona do biegania.

63'

Czerwiński! Zawsze, gdy faulowany jest Jarecki, z rzutu wolnego jest spore zagrożenie pod bramką Radlińskiego i tak było tym razem. Dośrodkował Biskup, na czystej pozycji był Czerwiński, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką!

62'

Jarecki dzisiaj skończy mecz mocno poobijany. Kolejny faul na nim, tym razem przepisy przekroczył Ella Ken.

61'

Zmiana również w Sandecji. Za Makucha pojawia się na boisku Szczepański.

59'

Pierwsza zmiana w Termalice. Za Kaczmarczyka wchodzi Foszmańczyk.

57'

Znowu akcja Biskupa i Plizgi na lewej stronie boiska, szybkie podanie na środek pola karnego, a tam był Włodyka i pewnie strzelił nie do obrony.

56'

Ależ przyspieszyła Termalica! 3-0! Strzelcem gola Włodyka!

56'

Dużo wolniejsze tempo w drugiej połowie. Piłkę często ma Sandecja, ale również spory problem przedostać się z nią za linię środkową.

52'

Ella Ken zaczynał mecz jako napastnik, teraz często podchodzi pod swoich obrońców, chcąc rozpocząć akcję na własnej połowie.

49'

Dobre podanie Plizgi do Drozdowicza, ale minimalnie zbyt długie i napastnik Termaliki nie dobiegł do piłki.

47'

Rzut wolny wykonał sam poszkodowany, ale strzał niecelny.

47'

Ella Ken łatwo wszedł w linię defensywną Termaliki, tuż przed polem karnym powalił go Sołdecki i za ten faul pomocnik gospodarzy otrzymał żółtą kartkę.

13:34

Rozpoczyna się druga połowa.

13:22

Problem ma trener Wójtowicz, który chyba nie do końca kontroluje mecz. Niane szybko złapał żółtą kartkę, a mimo to często uciekał się do faulowania swoich rywali. W 40. minucie postanowił zmienić Szymona Kuźmę, a już 3 minuty później Niane zszedł z boiska z czerwoną kartką. Sandecja będzie grała do końca meczu w "10" i przy obecnym wyniku wydaje się, że trudno będzie jej ugrać jakiekolwiek punkty.

13:20

Drozdowicz rozmontował w pojedynkę obronę Sandecji w pierwszej połowie. Termalica wygląda dużo lepiej w ataku od swoich rywali, stwarzają więcej sytuacji i wynik powinien być wyższy niż 2-0.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Bębenek prostopadle do Dudzica, o ułamek sekundy szybszy był Nowak!

43'

To musiało się tak skończyć! Kolejny faul Niane na Jareckim i sędzia Bukowczan był zmuszony pokazać drugą żółtą kartkę pomocnikowi Sandecji! Goście do końca meczu będą grać w 10!

42'

Z Piszczkiem już wszystko dobrze i dzisiejszy debiutant może kontynuować grę.

42'

Pierwsze starcie Piszczka z Czerwińskim, napastnik Sandecji ucierpiał i leży na boisku.

40'

Zaskakująca zmiana w Sandecji. Za Kuźmę wchodzi Piszczek.

39'

Drugi raz w tym meczu Plizga zepsuł kontrę poprzez nieumiejętne prowadzenie piłki. Na jego szczęście gospodarze są w dobrej sytuacji i mają solidny wynik.

36'

Dobra akcja Sandecji, która umiała się przez dłuższy czas utrzymać przy piłce. Efektem tego był strzał Bębenka, choć Nowak złapał futbolówkę bez problemu.

32'

Piłkarze Termaliki raz po raz atakują prawą stroną i teraz przyniosło to efekt w postaci gola. Biskup zabawił się z zawodnikami Sandecji i dośrodkował wprost do Drozdowicza, który znowu z bliska strzela bramkę. Radliński bez szans na skuteczną interwencję.

30'

2-0! Znowu Drozdowicz!

28'

To musiała być bramka! Fryc dostał piłkę od Włodyki i dośrodkował wprost na głowę niekrytego Sołdeckiego, a pomocnik Termaliki źle uderzył i nie trafił w bramkę z odległości 3 metrów!

25'

Niane znowu faulował w starciu z Jareckim, ale tym razem obyło się bez żółtej kartki. Po chwili dośrodkował Biskup i Kopaczowi zabrakło pół metra, by dopaść do piłki i z kilku metrów skierować ją do bramki.

23'

Strata Biskupa blisko swojego pola karnego, ale błąd kapitana Termaliki naprawili jego koledzy z obrony.

18'

Niane uderzył z daleka, ale wprost w Nowaka.

17'

Kopacz w ostatniej chwili zdołał przeciąć prostopadłą piłkę! Mogło być groźnie pod bramką Termaliki!

15'

Strzał z dystansu Włodyki i choć celny, to nie sprawił trudności Radlińskiemu.

14'

Znowu było groźnie po stałym fragmencie gry. Przed szansą po raz kolejny stanął Drozdowicz, ale nie potrafił czysto uderzyć piłki.

14'

Znowu faulowany na lewej stronie Jarecki i piłkarze Sandecji po raz drugi łapią żółtą kartkę na lewym obrońcy Termaliki. Tym razem ukarany Bębenek.

12'

Źle rozegrał akcję Ella Ken i piłkę przejęli gospodarze. Najpierw Biskup podał na lewo do Plizgi, ten będąc już w polu karnym dograł wzdłuż pola bramkowego do Drozdowicza, a napastnik Termaliki z bliska skierował piłę do siatki.

10'

Drozdowicz! 1-0 dla Termaliki!

9'

Pierwsza interwencja Nowaka, który pewnie wyłapał dośrodkowanie z rzutu rożnego.

8'

Dośrodkowanie Bębenka z rzutu wolnego wybił Fryc.

6'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzelał głową Drozdowicz, ale piłka przeszła metr obok bramki!

6'

Niane ukarany żółtą kartką. Pomocnik Sandecji bardzo agresywnie zaatakował Jareckiego i przekroczył przepisy.

3'

Dobra akcja Sandecji, Kuźma podawał prostopadle między obrońców Termaliki, ale nie zdołał do niej dopaść żaden z jego kolegów i piłkę złapał Nowak.

2'

Termalica jak zwykle ubrana na pomarańczowo, a Sandecja w tradycyjnych biało-czarnych podłużnych pasach.

12:32

Pierwszy gwizdek sędziego Bukowczana, rozpoczynają gospodarze!

12:13

Ławki rezerwowych:

Termalica: Olszewski, Pleva, Foszmańczyk, Paluchowski, Kupczak, Janeczko, Kamiński.

Sandecja: Kozioł, Szczepański, Danek, Janczarzyk, Urban, Fałowski, Piszczek.

12:11

Są już składy obu drużyn. Przed własną publicznością w drużynie Termaliki zadebiutuje dziś Kamil Włodyka, który zagra kosztem Mateusza Janeczki.

12:02

Obie drużyny dzisiaj przystępują do meczu po ubiegłotygodniowych porażkach. Termalica przegrała w Ząbkach z Dolcanem 3-1, a w Nowym Sączu Sandecja uległa Miedzi Legnica aż 4-0.

11:55

Witamy na relacji z meczu w Niecieczy, gdzie miejscowa Termalica podejmie Sandecję Nowy Sącz!

07:41

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA - SANDECJA NOWY SĄCZ

Termalica - Okocimski Brzesko 4:0

Niedzielę w 22. kolejce 1. ligi rozpoczniemy w NIecieczy, gdzie miejscowa Termalica zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz w debrach Małopolski. Popularne "Słoniki" przed tygodniem rozczarowały i przegrały na wyjeździe z Dolcanem Ząbki 1:3. Tym samym ekipa Piotra Mandrysza straciła pozycję samodzielnego lidera rozgrywek i liczbą punktów zrównała się z Zagłębiem Lubin.

Rywalem Termaliki będzie Sandecja, która w odróżnieniu do pozostałych drużyn ligową wiosnę rozpoczęła dopiero tydzień temu (w 20. kolejce Widzew Łódź nie otrzymał zgody na grę na stadionie w Byczynie). W poprzedniej kolejce nowosądeczanie przegrali na własnym stadionie z Miedzią Legnica aż 0:4.