Koniec meczu. Dolcan wygrał trzeci mecz w ciągu tygodnia!

Klepczarek zastępuje Osolińskiego.

84'

Marek Opałacz upomniany żółtą kartką.

80'

Świetna interwencja Sapeli! Tarnowski dostał piłkę na lewej stronie boiska i zszedł do środka. W końcu oddał strzał, a futbolówka po rykoszecie zmyliła golkipera Floty. Ten zdołał jednak odbić piłkę ratując swoją drużynę przed stratą drugiego gola.

77'

Bartlewski zmienia Bajdura w drużynie gości.

74'

Dośrodkowanie w pole karne Dolcanu z rzutu wolnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Leszczyńskiego - dobrze interweniują defensorzy gości.

70'

Zmiana w ekipie goście - Świerblewski zmienia Kądziora.

69'

Reca wniósł trochę ożywienia do gry Floty - teraz zagrał głową do Nwaogu, który uderzył na bramkę, ale piłka trafiła prosto w ręce Leszczyńskiego.

68'

Szymon Matuszek ukarany żółtą kartką.

66'

Piesio znów dał o sobie znać dośrodkowując w pole karne Floty, ale Sapela był na posterunku.

62'

Tomasz Margol uderzył mocno po ziemi, ale nie trafił w bramkę Dolcanu.

60'

Tarnowski na spalonym po podaniu Piesia. Ta dwójka spisuje się jednak dzisiaj naprawdę nieźle.

53'

Znowu świetnie zachował się Piesio, który oddał bardzo dobry strzał głową. Golkiper Floty zdołał jednak przenieść piłkę nad poprzeczką.

49'

Goście bardzo czujnie w defensywie. Próbował atakować Reca, ale obrona Dolcanu sobie poradziła.

46'

... Reca za Lisowskiego.

46'

Dwie zmiany we Flocie - Kort za Keona i...

46'

Wracamy do gry. Czy Flota odrobi stratę?

46'

Sędzia Sulikowski kończy pierwszą połowę. Dolcan prowadzi w deszczowym Świnoujściu 1:0.

45'

Mateusz Długołęcki ukarany żółtą kartką za ostry faul na rywalu.

43'

Osoliński znów próbował strzału na bramkę Sapeli, ale został zablokowany

41'

Rafał Grzelak dośrodkowywał z lewej strony boiska, ale piłkę złapał Sapela.

37'

Margol przewinił w środkowej części boiska. Żółta kartka.

34'

Leszczyński! Świetna parada golkipera gości po strzale z bliskiej odległości Margola. Po chwili Keon dobijał, ale nie trafił w bramkę

32'

Kilka ostrych zagrań z obu stron. Dobrze się tego nie ogląda - czekamy na więcej składnych akcji.

27'

Znowu groźnie po zagraniu Piesio. Tym razem zawodnik Dolcanu uderzał celnie z rzutu wolnego. Sapela miał problemy, ale zdołał zatrzymać piłkę.

25'

Żółta kartka dla Stasiaka.

23'

Znów w polu karnym gospodarzy aktywny był Tarnowski - Sapela był jednak szybszy i przejął piłkę.

20'

Leszczyński dobrze interweniuje po wrzutce w pole karne.

17'

Nic tylko przyklasnąć! Świetna akcja ząbczan. Grzegorz Piesio "zaszalał" na prawym skrzydle i dograł idealnie wzdłuż bramki do niepilnowanego Tarnowskiego, który w tym przypadku praktycznie nie mógł nie trafić z trzech metrów do pustej bramki.

17'

1:0 dla gości! Do bramki Łukasza Sapeli trafił Paweł Tarnowski!

15'

Kwadrans za nami - na razie bez okazji bramkowych.

13'

Faulowany w środku boiska Paweł Lisowski.

10'

Teren gry nie sprzyja piłkarzom. Po dograniu w pole karne Dolcanu w wykonaniu b] Nwaogu[/b], nierówność na murawie o mało co nie spowodowała upadku Leszczyńskiego. Golkiper gości zdołał jednak wybić piłkę.

9'

Pierwszy celny strzał w dzisiejszym meczu - uderzał Osoliński, ale futbolówkę złapał Sapela.

6'

Dobra akcja Piesia, ale jego partner z drużyny stracił piłkę w rogu boiska.

3'

Dzisiejsze spotkanie ogląda około tysiąca kibiców, w tym niewielka grupka fanów gości.

1'

Od środka rozpoczęli gospodarze.

1'

Zaczynamy!

14:50

Ławka rezerwowych Dolcanu: Kryczka, Bartlewski, Klepczarek, Gołębiewski, Łuszkiewicz, Wiśniewski, Świerblewski.

14:50

Ławka rezerwowych Floty: Skrzeszewski, Wróblewski, Kort, Kolendowicz, Siemko, Reca.

14:30

Witamy ze Świnoujścia. Już o godzinie 15:00 rozpocznie się spotkanie 22. kolejki pomiędzy Flotą i Dolcanem Ząbki.

23:04

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA FLOTA ŚWINOUJŚCIE - DOLCAN ZĄBKI

Stomil Olsztyn - Flota Świnoujście

Dobra passa Dolcanu Ząbki trwa w najlepsze. Drużyna Dariusza Dźwigały wygrała wiosną już dwa spotkania - z Miedzią Legnica i Termaliką Bruk-Bet Nieciecza, której odebrała trzy punkty i strąciła z fotelu lidera. Ząbkowianie wyjątkowo rozgrywali także ligowy (zaległy) mecz z Widzewem Łódź, który wygrali w środę 2:1.

Rywalem Dolcanu będzie Flota Świnoujście. Ekipa Romualda Szukiełowicza wiosną zanotowała wygraną z Olimpią i porażkę z GKS-em Katowice. Obie drużyny w sobotę zagrają ze sobą po raz czternasty. Do tej pory sześć razy wygrała Flota, dwa razy padł remis, a Dolcan triumfował pięć razy. Jesienią w Ząbkach padł remis 1:1.