GKS KatowiceGKS Katowice
93'

KONIEC MECZU! Chojniczanka Chojnice zremisowała z GKS-em Katowice 1:1!

92'

Kontra katowiczan, z ostrego kąta uderzał Goncerz, ale w ostatniej chwili obronił Damian Podleśny!

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Tomasz Mikołajczak ukarany żółtą kartką.

89'

Dobra wrzutka prosto na głowę Piotra Ceglarza, piłkarz GieKSy przegrał jednak pojedynek o piłkę w polu karnym.

88'

Ostatnia zmiana w drużynie gości, Piotra Petasza zastąpi jego imiennik, Piotr Ceglarz.

84'

Po grze obu drużyn widać, że remis zadowala każdą ze stron. Piłkarze grają już zupełnie bez pomysłu i pudłują nawet, w wydawałoby się, stuprocentowych sytuacjach.

82'

Rafał Grzelak był bliski pola karnego GieKSy, ale nie zdecydował się na oddanie strzału.

80'

Krystian Feciuch ukarany żółtą kartką.

79'

Druga zmiana w zespole z Katowic, Kamil Będkowski pojawi się za Aleksandra Januszkiewicza.

78'

Ostatnia zmiana w zespole Mariusza Pawlaka,Bartłomiej Niedziela zmieni Łukasza Suchockiego.

77'

Piotr Petasz z lewej flanki zagrywał płasko, po ziemi w pole karne Chojniczanki. Gospodarze poradzili sobie jednak z wybiciem futbolówki.

76'

Rafał Grzelak został złapany na spalonym.

75'

Mikołajczak pędził prawą stroną, oddał futbolówkę do Grzelaka, a ten z pierwszej piłki uderzył na bramkę Chojniczanki. Piłka powędrowała jednak wysoko nad bramką gości z Katowic.

73'

Grzegorz Goncerz już slkładał się do oddania strzału, ale w porę ubiegł go Krystian Feciuch.

72'

Mateusz Kamiński ma już żółtą kartkę, a przed chwilą brzydko sfaulował rywala. Piłkarz GieKSy musi uważać, jeśli nie chce wylecieć z boiska.

70'

Zmiana także w GKS, Leimonas wejdzie w miejsce Dudy.

69'

Zmiana w Chojniczance, Feciuch zmieni Mrozika.

65'

Tomasz Mikołajczak znalazł się w sytuacji sam na sam z Buckem, ale sędzia odgwizdał spalonego.

63'

Wojciech Lisowski uderzał z dystansu, mocno niecelnie.

61'

Łukasz Pielorz ukarany żółtą kartką.

58'

Chojniczanka bliska zdobycia gola! Wrzutka w pole karne, do piłki doskoczył Mikołajczak, głową zagrał Gancarczykowi, któremu zabrakło raptem kilku centymetrów, aby skierować futbolówkę do siatki!

57'

Grzegorz Goncerz sfaulował Pawła Zawistowskiego, grę wznowią gospodarze.

55'

Adrian Frańczak próbował dośrodkowywać, ale został zablokowany przez jednego z bocznych obrońców Chojniczanki.

53'

Ogromne zamieszanie w polu karnym GKS. Po rzucie rożnym piłka odbiła się od Januszkiewicza, dopadł do niej Wojciech Lisowski, który dał remis Chojniczance.

52'

GOOOOL! WOJCIECH LISOWSKI!!

50'

49'

Do ataku ruszyli piłkarze Chojniczanki, którzy zepchnęli katowiczan na ich własną połowę.

48'

Kamil Cholerzyński w polu karnym zablokował strzał przeciwnika. Gospodarze sprzeczali się z sędzią, za piłkarz GieKSy zagrał ręką. Marek Opaliński nie dał się jednak przekonać.

46'

Zmiana w Chojniczance, za Rafała Siemaszkę wejdzie Marek Gancarczyk.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Chojniczanka Chojnice przegrywa z GKS-em Katowice 0:1. Strzelcem gola Przemysław Pitry.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

44'

Sławomir Duda zdecydował się uderzać bezpośrednio na bramkę, ale piłka po jego strzale powędrowała tuż obok lewego słupka.

43'

Piotr Petasz uderzał z rzutu wolnego, to był dobry strzał gracza GieKSy, do którego nie zdołał dobiec Grzegorz Goncerz. Gdyby to zrobił goście mogliby prowadzić już 2:0.

41'

Paweł Zawistowski dośrodkowywał w pole karne gości, futbolówkę bez problemów wyłapał Antonin Bucek.

40'

Mateusz Kamiński ukarany żółtą kartką.

39'

Rzut rożny dla Chojniczanki, gospodarze w żaden sposób nie zagrozili gościom z Katowic.

37'

Łukasz Suchocki w polu karnym niedokładnie przyjął piłkę. Zawodnik Chojniczanki mógł poważnie zagrozić rywalom.

34'

Piotr Petasz zagrywał z rzutu wolnego, do piłki wyskoczył Przemysław Pitry, ale nie musnął nawet piłki, która wpadła do siatki. W efekcie gol zapisano na konto defensora GieKSy.

33'

GOOOOOL!! PIOTR PETASZ!!!!

33'

W Chojnicach coraz chłodniej, w dodatku zaczyna padać deszcz. To z pewnością nie pomoże widowisku.l

31'

Rafał Siemaszko został sfaulowany. Piłkarz Chojniczanki na szczęście po chwili podniósł się z murawy i może kontynuować grę.

29'

Rzut wolny dla Chojniczanki, Paweł Zawistowski dośrodkowywał, ale nie przyniosło to zagrożenia w polu karnym GieKSy.

28'

Siemaszko zgrał piłkę w kierunku Grzelaka, który zdecydował się dośrodkowywać, ale trafił prosto w Antonina Bucka.

26'

Piłkę z rzutu rożnego zagrywał Sławomir Duda, dopadł do niej Kamiński, ale nie zagroził bramce Chojniczanki.

24'

Paweł Zawistowski próbował uderzyć z dystansu, ale został zablokowany przez rywala. Kapitan Chojniczanki ucierpiał w starciu z rywalem i nie podnosi się z murawy.

23'

Skutecznie funkcjonuje dziś defensywa Chojniczanki. Katowiczanie nie potrafią przedostać się pod bramkę rywali, a na boisku można odnieść wrażenie, że są podwójnie kryci.

21'

Piotr Petasz oddał piękny strzał z ponad trzydziestu metrów! Futbolówka minimalnie powędrowała nad poprzeczką. To mógł być piękny gol!

18'

Grzegorz Goncerz sfaulował Jakuba Mrozika, sędzia spotkania jest dziś bardzo pobłażliwy i po raz kolejny już nie pokazał kartki w takiej sytuacji.

17'

Nie oglądamy najlepszego widowiska w Chojnicach. Na boisku mamy dużo szarpanej i niedokładnej gry po obu stronach, a dobrych, strzeleckich sytuacji było tyle, że można je policzyć na placach jednaj ręki.

16'

Rafał Pietrzak podawał piłkę do Grzegorza Goncerza, napastnik gości pięknie złożył się do oddania strzału, który koniec końców został zablokowany. Niemniej jednak katowiczanie stworzyli niezłą sytuację.

14'

Rzut wolny dla GieKSy, do piłki podszedł Sławomir Duda, ale bez zagrożenia pod bramką Chojniczanki.

13'

Przemysław Pitry niefortunnie zderzył się głową z rywalem, ale na szczęście nikt nie ucierpiał w tym starciu i gra po chwili została wznowiona.

11'

Mecz toczy się głównie w środkowej strefie boiska, ale częściej przy piłce utrzymują się piłkarze Chojniczanki.

8'

Bardzo dużo fauli i twardej gry oglądamy od początku spotkania. Piłkarze obu drużynie odstawiają nogi w żadnej sytuacji, a jeśli mecz dalej będzie tak wyglądał, sędzia z pewnością nie raz będzie musiał wyciągać kartki.

6'

Mikołajczak wpadł w pole karne GKS, był w dobrej sytuacji i mógł strzelać, ale zdecydował się na podanie do Siemaszki. Zrobił to jednak zbyt mocno i nieprecyzyjnie.

6'

Pielorz wrzucił piłkę z autu w pole karne w kierunku Pitrego, który niestety nie zdołał do niej dopaść.

4'

Januszkiewicz został sfaulowany przez Grzelaka w okolicach pola karnego GieKSy. Grę od własnej bramki wznowi Bucek.

2'

Mikołajczak w padł w pole karne katowickiej drużyny, ale nie zdołał opanować futbolówki, która koniec końców opuściła plac gry.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz! Od środka piłkarze Chojniczanki!

14:59

Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na murawie. Chojniczanka zagra dziś w czerwono-żółtych trykotach, z kolei katowiczanie zagrają na zielono.

14:58

Rezerwowi GKS Katowice: Rudnicki - Czerwiński, Wieczorek, Będkowski, Ceglarz, Kujawa, Leimonas.

14:57

Rezerwowi Chojniczanki: Misztal - Pietruszka, Niedziela, Feciuch, Gancarczyk, Czerwiński i Gałązka.

14:56

14:56

Serdecznie witamy z Chojnic i zapraszamy na popołudnie z pierwszą ligą! Dziś czeka nas bardzo ciekawe spotkanie, w którym Chojniczanka podejmie GKS Katowice.

22:57

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA CHOJNICZANKA CHOJNICE - GKS KATOWICE

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice

Tydzień temu katowiczanie po ostatnim, listopadowym zwycięstwie z Miedzią w rundzie jesiennej przy Bukowej, zdobyli komplet punktów na własnym stadionie, pokonując Flotę Świnoujście 2:1. W sobotę piłkarze GieKSy udadzą się do Chojnic by zmierzyć się z Chojniczanką, która przed tygodniem bezbramkowo zremisowała z Olimpią Grudziądz.

- Atmosfera jest coraz lepsza tym bardziej, że z ostatniego meczu w Grudziądzu wynieśliśmy wiele pozytywów. Na pewno nasza gra cieszyła, gorzej ze skutecznością. Mimo to jesteśmy dobrej myśli przed kolejnym spotkaniem z GKS-em Katowice - mówi przed meczem zawodnik Chojniczanki, Rafał Siemaszko.