Wisła PłockWisła Płock
1 : 0
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
95'

Zwycięstwo Wisły stało się faktem. Mimo niezbyt ładnej gry to Wisła wygrywa. Minimalnie do jutra gospodarze zasiadają na fotelu lidera.

93'

Minuta do końca. Kiełpin rozpoczyna od bramki.

91'

Sędzia dolicza 3 minuty.

91'

Ależ sytuacja dla Wisły. Dośrodkowanie Hiszpańskiego kończy strzałem z woleja Janus ale broni bramkarz Olimpii.

89'

Za Macieja Rogalskiego wchodzi Marcin Smoliński.

89'

Trener Olimpii stawia na jedną kartę. Napastnik za obrońcę

88'

Ostry faul Kostrzewy i żółta kartka.

85'

Za bardzo nieładny faul na Ruszkulu.

84'

Zmęczonego Roka Elsnera zmienia Kurowski.

84'

Dobra akcja Wisły. Po podaniu od Janusa piłkę górą chciał podawać Krzywicki, ale piłka nie dochodzi celu.

82'

Po bardzo ładnej akcji Fabiana Hiszpańskiego i dośrodkowaniu Piter-Bućko przeciął piłkę i skierował ją do swojej bramki.

80'

Dobre dośrodkowanie Janusa. Iliev doszedł do piłki ale strzela nie celnie.

79'

Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego, Szczot dostał piłkę na 20 metrze i mocnym strzałem trafia w poprzeczkę.

78'

Uderzenie w poprzeczkę Szczota.

77'

Rzut rożny pod bramką Wisły.

77'

Za zmęczonego Piotra Wlazło wchodzi Maciej Kostrzewa.

75'

Nieudany rajd Krzywickiego i faul.

74'

Strzał Woźniaka na bramkę Kiełpina. Dobra interwencja bramkarza Wisły.

72'

Bardzo dobry wślizg Stępińskiego i Wisła rozpoczyna od bramki.

70'

Dobra akcja Janusa, ale jego strzał zablokowany. Poprawił Krzywicki ale także blok obrońców.

69'

Dobre dośrodkowanie Cezarego Stefańczyka, ale Krzywicki nie zdołał oddać strzału.

66'

Dobre przepuszczenie piłki przez Krzywickiego, ale nie dokładnie podaje Ruszkul i rozpoczęcie od bramki przez bramkarza Olimpii

66'

Za faul taktyczny na Piotrze Wlazło.

63'

Za Piotrka Darmochwała wchodzi Piotr Ruszkul - były zawodnik Olimpii Grudziądz.

62'

Niecelny strzał Szczota z lewej nogi.

62'

Faul Stępińskiego i szansa do dośrodkowania dla Olimpii.

61'

Celny strzał Popovica, ale Kiełpin broni.

59'

Za bardzo ostry faul na Bielawskim.

58'

Za Lebedyńskiego wchodzi Krzywicki.

57'

Bardzo ładna akcja Wisły, ale zablokowany strzał Darmochwała.

55'

Niedokładny strzał Popovica - wysoko ponad bramką.

54'

Pierwsze 10 minut gry w drugiej połowie zdecydowanie dla Olimpii. Atakują, starają się , a Wisła gra bardzo źle.

51'

Złamanie akcji przez Szczota i niecelny strzał lewą nogą.

49'

Celny strzał Popovica , ale Kiełpin na posterunku.

48'

Nieprzyjemny rykoszet od jednego z graczy Wisły i Kiełpin ratuje Wisłę od utraty bramki.

48'

Rzut rożny dla Olimpii.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

47'

Ostatni gwizdek w pierwszej połowie sędziego z Łodzi.

46'

Za brzydki faul na Elsnerze.

46'

Bardzo dobre dośrodkowanie Cezarego Stefańczyka, ale przy strzale Ilieva faul.

43'

Po dobrej akcji Wisły, rzut rożny.

42'

Bardzo dobre uderzenie Pitera-Bućko ale na Kiełpin broni

42'

Rzut wolny dla Olimpii w dobrym miejscu do dośrodkowania.

41'

Dobry drybling Hiszpańskiego jednak po rykoszecie łapie Wróbel.

40'

Strzał z woleja Popovica z około 16 metrów od bramki. Bardzo niecelny.

40'

Bezmyślne zagranie Roka Elsnera. Rzut wolny blisko rogu boiska dla Wisły.

37'

Drugi groźny strzał pod rząd zawodnika Olimpii. Jednak niecelny.

36'

Strzał w słupek Popovic'a.

36'

Faul Sielewskiego na linii 16 metra. Bardzo dobra okazja dla Olimpii.

34'

Bardzo ładna akcja dwójkowa Janusa i Ilieva. W ostatnim momencie stoper Olimpii wybija piłkę.

32'

Bardzo dobre wejście Fabiana Hiszpańskiego do środka. Strzał wysoko ponad bramką.

31'

Faul Aleksandra i Wisła rozpoczyna akcje od swojej połowy.

29'

Na stadionie Wisły około 150 kibiców z Grudziądza, którzy prowadzą głośny doping.

25'

Drugi pod rząd bardzo ostry faul na Wiślaku Szczota i prawidłowa decyzja sędziego - Żółta kartka.

24'

Faul Stefańczyka w groźnym miejscu dla bramki Gospodarzy. Czekamy na dośrodkowanie.

21'

Groźne dośrodkowanie Szczota, ale na posterunku Kiełpin.

20'

Bardzo brzydki faul Szczota, ale tylko upomnienie słowne.

19'

Bardzo dobra gra obronna Cezarego Stefańczyka i aut dla Wisły.

18'

Po błędzie Piotra Wlazło rzut rożny dla Olimpii

17'

Rzut rożny dla Wisły.

16'

Faul Bielawskiego na Hiszpańskim w groźnym miejscu dla bramkarza Olimpii. Rzut wolny dla Wisły.

16'

W pierwszym kwadransie gry, Wisła ma dużą przewagę jednak nie potrafi przemienić tego na okazje bramkowe.

14'

Groźna próba strzału Stępińskiego. Jednak bramkarz gości dobrze ustawiony.

13'

Nieładny faul Wlazłego, ale bez konsekwencji

13'

Sprytne zagranie Janusa jednak obrońcy Olimpii połapali się we wszystkim i wyjaśnili sytuacje.

10'

W pierwszych minutach meczu przeważa Wisła, ale bardzo dużo niedokładności w obu zespołach i na pewno na razie mecz nie może się podobać. Ale mamy nadzieję na więcej.

7'

Groźna sytuacja Wisły, jednak defensor Olimpii wybija piłkę na aut.

5'

Pewna interwencja Seweryna Kiełpina po dośrodkowaniu jednego z graczy Olimpii.

3'

Po rzucie wolnym w dobrej sytuacji znalazł się Mikołaj Lebedyński, ale pomylił się z bliskiej odległości.

1'

Sędzia Zbigniew Dobrynin dał znak, gramy!

17:30

Witamy na relacji live z meczu 21 kolejki 1. Ligi pomiędzy Wisłą Płock a Olimpią Grudziądz. Ważny mecz pod względem układu tabeli. Trzecia Wisła musi wygrywać mecze żeby liczyć się w walce o awans , a dla Olimpii jest to ostatni gwizdek, żeby powalczyć o awans do eksktraklasy. Liczymy na bardzo dobre widowisko na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Do rozpoczęcia spotkania zostało niespełna 15 minut.

23:09

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WISŁA PŁOCK - OLIMPIA GRUDZIĄDZ

Stomil Olsztyn - Wisła Płock 0:3

W sobotę Wisła Płock na własnym stadionie zmierzy się z Olimpią Grudziądz. "Nafciarze" ku zaskoczeniu wielu walczą w tym sezonie o awans do Ekstraklasy, a po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie z Chrobrym Głogów 3:2 plasują się na trzecim miejscu i do lidera Zagłębia Lubin i wicelidera Termaliki Bruk-Bet Nieciecza tracą zaledwie trzy punkty. Rywalem płocczan będzie Olimpia Grudziądz, która z dorobkiem 33 punktów zajmuje piąte miejsce.

- Posiadają w swojej kadrze skrzydłowych, którzy grają z polotem: Darmochwał i Janus. Ponadto mają solidną obronę: Radić, Sielewski, Stefańczyk i Hiszpański. W sobotnim meczu za kartki z gry wypada im Góralski, także będą musieli kogoś nim zastąpić i przypuszczam, że postawią na Wlazło - ocenił Wisłę Płock trener Olimpii, Dariusz Kubicki.