Wigry SuwałkiWigry Suwałki
1 : 0
Chrobry GłogówChrobry Głogów
95'

Koniec! Wigry wygrały drugi mecz na wiosnę przed własną publicznością. Z kolei drugiej kolejnej porażki doznał Chrobry i w tym roku nie zaznał jeszcze smaku zwycięstwa. Dziękujemy za uwagę!

93'

Gospodarze nawet niespecjalnie spieszą się w kontrach.

92'

Chrobry stara się jeszcze przeprowadzić kluczową dla siebie akcję.

90'

Aż 5 minut doliczone przez arbitra.

88'

Kamil Lauryn zastępuje Tarnowskiego.

87'

Igor Szopa za Sędziaka. To ostatnia zmiana w Chrobrym.

86'

Jeszcze kartka dla Jakuba Bartkowskiego.

83'

Czy Chrobry zdoła uratować punkt w Suwałkach?

82'

Kartonikiem ukarany Michał Michalec.

80'

Valskis wylatuje z boiska! Końcówka więc 10 na 10. Będzie ciekawie.

77'

Zanosiło się na groźny stały fragment dla Wigier, lecz obrońcy Chrobrego poradzili sobie z dośrodkowaniem w szesnastkę.

75'

Żółtą kartką ukarany Kopczyński.

74'

Za Adamka wchodzi na boisko Robert Hirsz. Czyżby Wigry broniły korzystnego wyniku?

72'

Ciężar gry w ekipie Chrobrego bierze na siebie Piotrowski, który stara się "ciągnąć" grę swojego zespołu.

70'

20 minut do końca. Chrobry skupia się na nielicznych kontratakach, dominuje wprowadzi Wigry, ale ma problemy z kreowaniem dogodnych sytuacji.

68'

Moneta zrobił dzisiaj swoje. W jego miejsce wchodzi Kamil Zapolnik.

64'

Niezbyt dobrze wykonują rzuty rożne podopieczni Zbigniewa Kaczmarka. Praktycznie nie stwarzają zagrożenia po stałych fragmentach.

62'

Ajjj! Pokazał nam się wreszcie Damian Piątkowski, który uderzył pięknie, ale jeszcze lepszą paradą popisał się Salik!

60'

Marcel Gąsior zmienia najbardziej wysuniętego Zająca.

59'

Nadal mnóstwo dośrodkowań wstrzelanych w pole karne Chrobrego. Na razie nie urodziła się z tego dogodna sytuacja na 2:0.

56'

Żółta kartka dla Valskisa.

56'

W ciągu kilku zaledwie minut sytuacja Chrobrego stała się bardzo trudna. Czy Wigry wykorzystają grę w przewadze?

54'

Krzysztof Ziemniak wylatuje z boiska po tym jak zatrzymał szarżującego samotnie na bramkę Monetę!

52'

Po zamieszaniu w polu karnym Chrobrego do pozycji strzałowej doszedł Moneta i nie dał szans Prusowi!

51'

GOOOOOOL!!! 1:0 dla Wigier! Moneta!

48'

Techniczny strzał Valskisa przeszedł niewiele nad poprzeczką. Było groźnie.

47'

Niezła indywidualna akcja Zająca, ale w końcowej fazie zatrzymał się na obrońcy.

46'

Wznawiamy spotkanie po przerwie.

46'

Dominik Kościelniak zameldował się na boisku. Nie widzimy już na boisku Hudymy.

45'

Koniec pierwszej połowy. Na razie bez bramek w Suwałkach.

45'

Pewna interwencja Salika, który wyłapał ostre dośrodkowanie w polu bramkowym.

42'

Bardziej wyrównana gra w końcówce pierwszej części.

40'

Po dośrodkowaniu z pierwszej piłki uderzył Tomasz Zając, ale ta próba została zablokowana.

37'

Niezłe wyjście z bramki Mateusza Prusa, który uprzedził Valskisa.

35'

Dużo dośrodkowań w pole karne Chrobrego, ale nie tworzy to prawie żadnego zagrożenia.

32'

Niezła akcja Biela, który dorzucił piłkę wprost na głowę Adamka. Uderzenie poszybowało nad poprzeczką.

28'

Z dobrej strony pokazuje się na prawej stronie Bartosz Biel, ale na razie niewiele z tego wynika.

25'

Mało sytuacji pod obiema bramkami, wdarło się sporo niedokładności.

22'

Wigry dominują, ale dośrodkowania nie dochodzą do nadawców w pole karne.

20'

Ostre zderzenie Adamka z jednym z obrońców Chrobrego w polu karnym. Sędzia nie gwizdnął karnego, a na boisko wbiegają służby medyczne.

17'

Szarżujący lewą stroną Wołodymyr Hudyma wpadł w pole karne, uderzył kąśliwie i na posterunku Salik.

14'

Jak na razie to gospodarze dzisiejszego spotkania są zdecydowanie groźniejsi od głogowian. Czekamy na pierwszego gola w meczu.

12'

Znowu piłka wybijana przez Chrobrego z linii bramkowej! W ogromnym zamieszaniu najlepiej odnalazł się Michał Kopczyński, któremu zabrakło tylko szczęścia.

9'

Mocny strzał Nerijusa Valskisa przeszedł obok słupka. Wigry groźnie atakują.

8'

Powinno być 1:0! Kamil Adamek wyszedł sam na sam, ominął bramkarza, lecz piłkę zmierzającą do siatki wybił powracający obrońca!

6'

W odpowiedzi groźnie zrobiło się pod bramką gości. Futbolówka w zamieszaniu trafiła pod nogi Artura Bogusza, który ostatecznie został zablokowany.

4'

Błąd obrońcy wykorzystał na lewej stronie Damian Sędziak, który uderzył błyskawicznie i Karol Salik miał problemy z obroną tego strzału.

2'

Co ciekawe, obserwatorem dzisiejszego meczu jest sam Michał Listkiewicz.

1'

Zaczynamy!

16:45

Na płycie boiska trwa jeszcze rozgrzewka. Spotkanie rozpocznie się za około kwadrans.

16:42

Rezerwowi Wigry: Hieronim Zoch, Kamil Lauryn, Daniel Michałowski, Bartosz Widejko, Kamil Zapolnik, Maciej Wasilewski, Robert Hirsz.

16:39

Rezerwowi Chrobry: Sławomir Janicki, Michał Bednarski, Marcel Gąsior, Dominik Kościelniak, Robert Pisarczuk, Igor Szopa, Stepan Hirskyj.

16:36

W poprzedniej kolejce Wigry dostały tęgie lanie od Zagłębia Lubin (0:3) i dzisiaj postarają się zrehabilitować przed własną publicznością. Głogowianie na wiosnę jeszcze nie wygrali. Dwa remisy i porażka chluby Chrobremu nie przynoszą. Warto jednak podkreślić, że przed tygodniem, mimo iż podopieczni Ireneusza Mamrota przegrali z Wisłą Płock (2:3), zaprezentowali się dobrze.

16:30

Pojedynek beniaminków 1. ligi zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż oba zespoły bronią się przed utrzymaniem. Wigry aktualnie plasują się na 12. miejscu z 25 punktami, a Chrobry zajmuje 14. miejsce i ma dwa "oczka".

16:29

Witamy! Przed nami pojedynek Wigier Suwałki z Chrobrym Głogów. Zapraszamy na relację na żywo!

23:06

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WIGRY SUWAŁKI - CHROBRY GŁOGÓW

Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1:1

Na najdalszy mecz wyjazdowy w tym sezonie udadzą się piłkarze Chrobrego Głogów, którzy zmierzą się z Wigrami. Gości spotkania czeka podróż licząca ponad 700 kilometrów, bowiem mniej więcej taka odległości dzieli Głogów od Suwałk. Obie drużyny powalczą w tym spotkaniu o przełamanie złej passy, gdyż zgodnie przegrały swoje mecze poprzedniej kolejki. Chrobry uległ Wiśle Płock 2:3, zaś Wigry przegrały z Zagłębiem Lubin 0:3.

Piłkarze Chrobrego miło wspominają mecz z Wigrami z końca sierpnia 2014 roku. Wówczas na własnym stadionie głogowianie wygrali 3:1 i było to ich pierwsze ligowe zwycięstwo w sezonie 2014/2015.