0 : 2
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
14:58

93'

Sędzia kończy mecz. Bytovia przegrała 0:2 z Zagłębiem Lubin. Gospodarze nie mieli pomysłu na grę, dlatego komplet punktów wyjedzie do Lubina. Kibice miejscowych wyraźnie niezadowoleni. Cieszy się natomiast grupa zwolenników zespołu przyjezdnych. Dziękuję za uwagę.

92'

Przyjezdni wyraźnie grają na czas. Czy Bytovia zaliczy jeszcze honorowe trafienie?

91'

Bytovia walczy o każdą piłkę, ale samą walką meczu wygrać się nie uda.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

87'

Wilczyński zagrał długim podaniem do Mąki, ale za mocno. Od bramki Forenc.

86'

Bytovia wyraźnie zmęczona. Wydaje się, że zespół nie ma już pomysłu na grę.

85'

Zmiana w Zagłębiu. Sobków wchodzi za Piątka.

84'

Piłka poza boiskiem. Słychać głośny doping niewielkiej grupy kibiców z Bytowa.

80'

Szanujemy zdrowie - mówi do swoich piłkarzy trener Stokowiec.

79'

Bytovia przy piłce. Zawodnicy w czerwonych koszulkach zepchnęli Zagłębie do obrony.

78'

Zmiana W Zagłębiu. Boniecki za Kwieka.

77'

Zagłębie wyprowadza szybki kontratak, ale akcję przerywają stoperzy Bytovii.

75'

Rzut wolny dla Bytovii. Strzelać próbował Mariusz Kryszak, ale trafił prosto w mur.

74'

Bytovia wciąż przegrywa z Zagłębiem Lubin 0:2 na stadionie miejskim przy ulicy Mickiewicza w Bytowie.

74'

Strzał Daniela Mąki z kilku metrów, ale niecelny.

73'

Kolejna zmiana w Bytovii. Mąka wchodzi za Sochę.

69'

Strzał Bytovii po dośrodkowaniu Wilczyńskiego. Głową uderza Kryszak, ale bramkarz zespołu gości pewnie łapie piłkę.

68'

Trener Zagłębia Lubin Piotr Stokowiec motywuje swoich zawodników zza linii bocznej boiska.

66'

Piłkarze Janasa szukają swojej okazji, ale bezskutecznie. Wydaje się, że gra w dzisiejszym meczu toczy się pod dyktando lidera tabeli.

63'

Gdzie jest ta Bytovia - słychać z trybun kibiców gospodarzy.

62'

Bytovia w konsternacji. Trener Paweł Janas stoi przy linii bocznej i jest wyraźnie poddenerwowany.

59'

Janoszka podwyższa prowadzenie Zagłębia Lubin. Jest już 0:2.

57'

Kolejna zmiana w Bytovii. Za Jasińskiego wchodzi Kryszak.

57'

Zmiana w Bytovii. Za Jastrzembskiego Szewczyk.

55'

Głośny doping kibiców gospodarzy. Zespół Drutex-Bytovii wciąż jednak ma problem z utrzymaniem się przy piłce.

54'

Gra wyraźnie nabiera tempa. Trwa walka w środku pola.

53'

Rozgrzewka trwa także za bramką Bytovii.

52'

Faulowany Łukasz Janoszka. Sędzia upomniał Wilczyńskiego.

51'

Seria celnych podań piłkarzy Zagłębia. Wygląda na to, że chcą w ten sposób zmęczyć przeciwników.

49'

Trzech piłkarzy Zagłębia Lubin rozpoczęło rozgrzewkę.

48'

Piłkarze rozpoczęli drugą połowę spotkania. Bytovia musi szybko zacząć odrabiać straty, żeby zdobyć komplet punktów.

47'

47'

Koniec pierwszej części meczu. Bytovia nie porażała skutecznością. Kibice żegnają Pawła Jansa słowami "kończ wstydu oszczędź".

46'

Strzał Wojciecha Wilczyńskiego z dystansu na pustą bramkę, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

45'

Sędzia dolicza dwie dodatkowe minuty do pierwszej połowy.

44'

W miejsce Arkadiusza Woźniaka wchodzi Miłosz Przybecki.

41'

Coraz agresywniejsza gra Bytovii. Tym razem faulowany Kwiek.

40'

Woźniak opuszcza boisko na noszach.

39'

Na murawie leży Arkadiusz Woźniak. Konieczna interwencja masażystów Zagłębia.

37'

Ukarany Robert Mandrysz.

36'

Bytovia rusza do ataku. Strzelał Robert Mandrysz, ale wprost w ręce bramkarza zespołu gości.

34'

Przyjezdni wychodzą na prowadzenie. Strzelał Krzysztof Piątek.

32'

Faul Michała Jakóbowskiego na Arkadiuszu Woźniaku. Rozpoczynają przyjezdni.

30'

Drutex-Bytovia wciąż szuka okazji do sforsowania szczelnej obrony lidera zestawienia.

28'

Od bramki zaczyna Forenc. Przy piłce zespół gości.

26'

Żółta kartka dla Radosława Jasińskiego, który faulował Arkadiusza Woźniaka.

25'

Faulowany Łukasz Janoszka, który jest opatrywany poza boiskiem.

24'

Piłkę łapie Forenc.

22'

Rzut wolny po faulu w pobliżu pola karnego Zagłębia. Dośrodkowuje Robert Mandrysz.

21'

Nieporozumienie w szeregach Bytovii. Goście przejmują piłkę.

20'

Minęło zaledwie 20 minut gry, a niektórzy piłkarze Bytovii wydają się już zmęczeni.

20'

Rzut wolny dla Bytovii. Dośrodkowywał Robert Mandrysz, ale bramkarz Zagłębia piąstkował i wybił piłkę na aut.

18'

Bytovia próbuje odnaleźć się na własnym boisku. Lider zestawienia skutecznie utrudnia gospodarzom dłuższe utrzymanie się przy piłce.

17'

Piłkarze w białych strojach przy piłce.

15'

Faulowany Aleksander Kwiek. Piłka poza boiskiem. Od rzutu rożnego rozpoczną przyjezdni.

12'

Konsternacja w szeregach obrony Bytovii. Piłkę wybija Łukasz Wróbel.

11'

Przyjezdni przejęli inicjatywę w grze. Drutex-Bytovia próbuje przejąć piłkę.

9'

Pewna interwencja Wojciecha Pawłowskiego - bramkarza Drutex-Bytovii.

7'

Faulowany Surdykowski.

6'

Zagłębie w natarciu. Cały zespół Bytovii na własnej połowie próbuje oddalić zagrożenie od bramki.

5'

To mogła być bramka dla miejscowych, ale golkiper zespołu gości był dobrze ustawiony.

4'

Rzut rożny dla Drutex-Bytovii.

3'

Kibice miejscowych głośno dopingują zespół Pawła Janasa.

13:01

Rozpoczynają gospodarze

12:58

Piłkarze wychodzą na murawę.

12:57

Liczymy na to, że zespół zagra na przełamanie - twierdzi Rafał Gierszewski, przedstawiciel tytularnego sponsora drużyny.

12:56

Za chwilę piłkarze Pawła Janasa podejmą przed własną publicznością lidera pierwszoligowego zestawienia. Czarno-biało-czerwoni zainaugurują wiosenne rozgrywki w Bytowie.

12:47

Trwa rozgrzewka zawodników obu zespołów. W Bytowie piękna słoneczna pogoda.

12:43

Ławka rezerwowych Zagłębia Lubin: D. Hładun, A. Błąd, S. Bonecki, A. Rakowski, E. Sobków, P. Stolarski, M. Przybecki.

12:42

Ławka rezerwowych Bytovii: T. Laskowski, K. Bąk, P. Buzała, A. Formela, M. Kryszak, D. Mąka, M. Szewczyk

12:40

Zapraszamy na relację na żywo z Bytowa z meczu 22. kolejki 1. ligi, w którym miejscowa Bytovia zmierzy się z faworytem do awansu do Ekstraklasy Zagłębiem Lubin.

07:47

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA BYTOVIA BYTÓW - ZAGŁĘBIE LUBIN

Wisła Płock - Zagłębie Lubin 07.03.2015

22. kolejkę 1. ligi zakończy starcie Zagłębia Lubin z Bytovią Bytów. Podopieczni Pawła Janasa zajmują obecnie 15. pozycję w tabeli, ale nie ukrywają, że pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej odniosą mają zamiar odnieść właśnie w meczu z Miedziowymi. Dotąd beniaminek rozgrywek przegrał ze Stomilem Olsztyn 0:2 i bezbramkowo zremisował z Pogonią Siedlce.

Goście w tym sezonie nie zawodzą i dzięki dwóm wygranym - z Wisłą Płock i Wigrami Suwałki, mają na koncie tyle samo punktów co Termalica. Jeśli "Słoniki" zanotują jakieś potknięcie, a zespół Piotra Stokowca zgarnie komplet punktów w starciu z Bytovią, może zostać samodzielnym liderem.