Koniec spotkania, za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak.

92'

Wilczyński w ostatniej chwili zablokowany...

90'

3 minuty doliczył arbiter

88'

Ogrodnik to Djousse, a ten w idelanej sytuacji nie trafia z kilku metrów!!!!!

86'

Buzała za Mandrysza.

85'

Kolejny rzut rozny dla Bytovii, a do końca zostało 5 minut.

85'

Po rzucie roznym bliski strzelenia bramki był jeden z bytowian,a le minimalnie przesztrelił głową.

85'

Bąk za Kryszaka.

83'

Surdykowski strzelał z ostrego kata, broni Kozaczyński, będzie korner.

82'

Ależ błąd Grzesika, na szcęscie Surdykowski w ostaniej chwili zablokowany!!!

80'

Trzeci korner w przeciągu dwóch minut dla gospodarzy.

79'

Kombinacyjna akcja Ogrodnika i Wójcika kończy się wywalczeniem rzutu roznego.

77'

Kolejne dośrodkowanie leciał w kierunku bramki Kozaczyńskiego, defensywa pogoni wyszła z opresji

74'

Korner dla gości po interwencji jednego z obrońców.

71'

Rodak za Dybca, limit zmian u gospodarzy już wyczerpany.

70'

Dmowski za Dziubińskiego.

69'

Za Mąke pojawi się Michalski

68'

Dobra akcja gości, dośrodkowanie w pole karne, zostaje wybite przez jednego z defensorów.

65'

Bytowanie nie przebierają w środkach.... Dybiec lezy na murawie.

63'

Djousse ograł czterech rywali i został powalony przez Jastrzembskiego, żółta kartka.

63'

Wójcik na prawym skrzydle wypuścił Ogrodnika, a ten wywalczył korner.

62'

Piłka zgrana głową, jednak ląduje w rękawicach Pawłowskiego, nadal 0:0.

61'

Pierwsza zmiana, Ogrodnik za Tomalskiego.

60'

Wilczyński powalił Wójcika, będzie stały fragment gry dla Pogoni.

60'

Jasiński z rzutu wolnego, świetna interwencja Kozaczyńskiego.

57'

Kontrowersyjna decjza arbitra, odgwizdano przewinienie na zawodniku gości, któego nie było... żółta kartka dla Chietino.

56'

Kryszak uderzał z rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur.

55'

Inicjatywa nalezy teraz do gości, piłka zagrywan w pole karne do Surdykowskiego, jednak napaastnik gości został przyblokowany i nie zagroził bramce gospodarzy.

54'

Mąka mocno uderzył z dystansu, ale tym razem niecelnie.

52'

Wliczyński uderzył na bramke Kozaczyńskiego, jednak pewnie broni bramkarz siedlczan.

51'

Głupia strata Tomalskiego po prawej stronie, żwawsze te pierwsze minuty drugiej połowy.

51'

Łukasz Wróbel uderzył zza pola alkarnego wysoko nad bramką.

49'

Calderon uderzył na bramke, ale futbolówka laduje w rękawicach Pawłowskiego.

48'

1562 widzów ogląda dzisiejsze zawody ana siedleckim obiekcie.

47'

Obie ekipy przystapiły do rywalizacji bez zmian.

46'

Od środka rozpoczynają bytowianie, gramy!!!

16:01

Wracamy na murawę, zaraz początek drugiej odsłony, obyśmy zobaczyli bramki.

15:55

Mecz nie obfituje w sytuacje bramkowe. Dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze, ale nieprzekłada to się na wynik spotkania, stąd mamy 0:0.

46'

Koniec, do przerwy 0:), wracamy za 15 minut.

45'

Siedlczanie dali się teraz zdominować, Bytowanie oddali jeden strzał z dystansu, który nie leciał w świtało bramki.

41'

Djousse indywidualnie okiwał 3 defensorów, wywalczył jedynie rożny.

40'

Ostre wejście Mandrysza, żółta kartka.

37'

Pogoń straciła impet, brakuje biało-niebieskim pomysłu na grę.

36'

Djousse ponownie na spalonym.

34'

Kolejny korner dla gości, piłkapo uderzeniu głowa mija bramke siedlczan.

30'

Podopieczni Pawła Janasa zamkneli przez chwile Pogoń we własnym polu karnym, anle nie byli w stanie zagrozić bramce Kozaczyńskiego.

28'

Niepewna interwencja Pawłowskigo, do pustej bramki z kilkunastu metrów głową stzrelał Calderon, ale piłka poleciała nad bramką.

26'

Brakuje strzałów ewidentnie w dzisiejszym spotkaniu....

25'

Djousse złapany na spalonym, dobrze zapowiadała się akcja gospodarzy.

21'

Obraz gry się nie zmienia, atak pozycyjny to dziś domena gospodarzy.

20'

Teraz korner dla gości, jednak Pogoń wychodzi bez szfanku ze stałego fragmentu gry gości.

18'

Po interwencji jednego z defensorów Bytovii piłka odbija się od poprzeczki!!!

18'

Jeden z siedlczan wywalczył rzut rozny, spokojniejsze ostatnie minuty spotkania.

16'

Mąka prostopadle do Surdykowskiego, ale piłka ląduje w rękawicach Kozaczyńskiego.

13'

Krystian Wójcik ukarany kartonikiem. Szybko coś dziś sędzia Krasny rozdaje kartki.

12'

Teraz to Bytowanie postanowili przycisnąć rywali, jak na razie ebz efektu bramkowego.

11'

Piłka wycofana przed pole karne do Tomalskiego, ale ejgo strzał został zablokowany, będzie rozny dla Pogoni.

10'

Juraszek z prawej strony , tuz przy linii pola karnego fauluje Djousse, żółta akrtka dla zawodnika gości.

9'

Siedlczanie bardzo długo utrzymują się przy piłce, Bytowanie nie maja okazji zbyt długo utrzymac się przy futbolówce.

6'

Mąka przerywa kontre gospodarzy, żółta kartka!

6'

Socha dośrodkowywał z prawego skrzydła, interweniuje Kozaczyński, będzie korner dla gości.

5'

Długa piłka na lewe skrzydło Wilczyńskiego, ale zawodnik Bytovii nie zdążył do piłki.

4'

Daniel Maka szrazował prawym skrzydłem, ale starcił piłke i od autu zaczną gospodarze.

3'

Calderon uderzył zza pola karnego, ale Hiszpan oddał słaby strzał...

2'

Dybiec faulowany w środkowej strefie, Bytovia nie dotknęła jeszcze piłki.

14:59

Od środka rozpoczynają gospodarze, gramy!!!

14:58

Pogoń wystapi dziś na niebiesko, a w czerwonych strojach zagra Bytovia.

14:57

Obie ekipy przy aplauzie publicznosci wychodzą na murawę!!!!

14:53

Siedlecki obiekt powoli się zapełnia, za niecałe 10 minut, pierwszy gwizdek arbitra.

14:44

Dzis w Siedlcach, ok. 5 stopni na plusie i zimny wiatr, oby dzisiejsze widowisko rozgrzało kibicow.

14:38

ławka rezerwowych gości: Laskowski, Bąk, Buzała, Piątek, Michalski, Szewczyk, pietroń.

14:38

Rezerwa gospodarzy: Tobjasz, Ł. Wójcik, Rodak, Ogrodnik, Dmowski, Paczkowski, Draźba.

11:48

Obie ekipy dotychczas miały okazje rywalizować ze sobą dwukrotnie. W lipcu, podczas zmagań w Pucharze Polski, Pogoń Siedlce pokonała Bytovię 2:1,a miesiąc później w Bytowie podczas ligowej potyczki padł bezbramkowy remis.

11:42

Żadnej z ekip remis nie usatysfakcjonuje w 100%. Widmo porażki utrudni jedynie walkę o utrzymanie w 1. lidze. Spotkanie Pogoni z Bytovią określane jest mianem meczu o "sześć punktów". Zawodnicy obydwu drużyn zdają sobie sprawę, jak bardzo ważne są to zawody.

11:35

Pogoń z 15 punktami plasuje się na 17. pozycji i ma stratę 8 punktów do bezpiecznej lokaty, a Bytowianie zajmują 15. miejsce w tabeli 1. ligi mając na koncie 21 oczek

11:29

Podopieczni Pawła Janasa również rozpoczęli wiosnę od falstartu, Bytowianie ulegli w Olsztynie Stomilowi 0:2.

11:29

11:28

Siedlczanie zmagania w 2015 roku rozpoczęli od porażki. Drużyna prowadza przez Carlosa Alósa Ferrera uległa w Suwałkach Wigrom 0:2.

11:20

Trener gospodarzy wierzy w dobre rozstrzygnięcie dzisiejszego meczu: Mam nadzieję, że zagramy z dużą dozą pewności siebie i po meczu będziemy zadowoleni z wykonanej pracy. Rezultat spotkania jest bardzo ważny, ale dla mnie liczą się przede wszystkim uczucia zawodników. To prawda, że w naszej sytuacji trzy punkty będą bardzo cenne, ale sposób w jaki wywalczymy te trzy punkty, może nam dać zdecydowanie więcej na przyszłość. Czeka nas ciężki mecz z drużyną posiadającą doświadczonych zawodników. Dla gości remis nie będzie złym wynikiem, a my musimy zagrać o zwycięstwo, a to zawsze wiąże się z ryzykiem.

11:10

Witamy serdecznie w niedzielne przedpołudnie, za niecałe cztery godziny w Siedlcach zostanie rozegrany ostatni mecz 21. kolejki 1. ligi pomiędzy Pogonią Sielce, a Bytovią Bytów.

09:52

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA POGOŃ SIEDLCE - BYTOVIA BYTÓW

Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce

W pierwszym niedzielnym meczu 21. Kolejki 1. ligi Pogoń Siedlce podejmie na własnym stadionie beniaminka z Bytowa. Będzie to pojedynek drużyn plasujących się w strefie spadkowej – Bytovia jest obecnie na piętnastym miejscu, Pogoń z kolei na siedemnastym. Oba zespoły w tym sezonie grały ze sobą już dwa razy, w Pucharze Polski siedlczanie wygrali 2:1, zaś w meczu ligowym padł bezbramkowy remis.