Zagłębie LubinZagłębie Lubin
3 : 0
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
90'

Koniec spotkania. Zagłębie Lubin zasłużenie wygrywa z Wigrami Suwałki 3-0. Bramki dla Miedziowych zdobywali Krzysztof Piątek,Aleksander Kwiek a samobójcze trafienie zaliczył Adrian Karankiewicz.

90'

Sędzia główny doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

88'

Piłka po raz czwarty wpadła do siatki po strzale Eryka Sobkowa, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną młdego napastnika Zagłębia. Mielibyśmy prawdziwe wejście smoka w wykonaniu Eryka.

86'

Eryk Sobków whodzi za Krzysztofa Piątka, który zapisał dzisiaj na swoim koncie bramkę i asystę.

20:39

Dzisiejsze spotkanie z trybun ogląda 3392 widzów.

83'

Do zmiany w Zagłębiu przygotowywany jest Eryk Sobków.

82'

Oba zespoły są już chyba myślami w szatni bo ani jedni ani drudzy nie kwapią się do ataków.

77'

Po dośrodkowaniu rzutu rożnego najwyżej do piłki wyskoczył Maciej Dąbrowski ale piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę.

76'

Ależ blisko czwartej bramki dla Zagłębia. Łukasz Piątek strzelił zza pola karnego ale piłka wyszła na rzut rożny.

74'

Aleksandar Todorovski został ukarany żółtą kartką za faul na Kamilu Zapolniku .

73'

Zmiana również w Zagłębiu. Za Aleksandra Kwieka wchodzi Łukasza Janoszka.

72'

Daniel Michałowski melduje się za Marcina Tarnowskiego.

72'

Kamil Zapolnik wchodzi w miejsce Łukasza Monety.

68'

Krzysztof Piątek dośrodkował na głowę Olka Kwieka a ten celnym strzałem wyprowadza Zagłębie na trzybramkowe prowadzenie!

65'

Miedziowi przejęli ponownie kontrolę nad meczem i spokojnie rozgrywają piłkę. Bardzo dobrze od początku drugiej połowy gra Maciej Dąbrowski, który raz za razem ciągnie ataki Zagłębia.

61'

Adrian Błąd wchodzi za Miłosza Przybeckiego, który od początku drugiej połowy był zupełnie niewidoczny.

60'

Z 30 metrów szczęścia próbował Valskis ale piłkę na rzut rożny sparował Forenc.

60'

Do wejścia szykuje się Adrian Błąd. Zaraz przekonamy się kogo zastąpi w drużynie Zagłębia.

58'

Żółtą kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Maciej Dąbrowski.

56'

Na trybunach w Lubinie są również kibice Wigier Suwałki, którzy przebyli całą Polskę za swoją drużyną.

53'

Ofensywnym wejściem popisał się teraz Maciej Dąbrowski. Obrońca Zagłębia poprowadził piłke od własnego pola karnego aż do szesnastki Wigier.

51'

Maciej Wichtowski oddał pierwszy celny strzał na bramkę Zagłębia w tym meczu, ale Konrad Forenc pewnie złapał futbolówkę.

20:04

Wigry wyszły odważniej na drugą połowę i to drużyna gości dłużej utrzymuje się teraz przy piłce.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu!

46'

Bartosz Biel wchodzi za Roberta Hirsza od 46 minuty.

19:50

Miedziowi prowadzą zasłużenie w tym spotkaniu. Różnica pomiędzy zespołami jest diametralna a Zagłębie spokojnie rozgrywając swoje akcje powinno strzelić jeszcze jedną lub dwie bramki.

45'

Koniec pierwszej połowy. Zagłębie prowadzi 2-0.

45'

Na stadion Zagłebia zawitał Mariusz Wach, który stoczy już jutro w Lubinie swoją kolejną walkę .

43'

Bardzo nieporadnie w obronie gości gra dzisiaj Artur Bogusz, który popełnia masę błędów.

39'

Żółtą kartką został ukarany zawodnik Wigier Suwałki - Adrian Karankiewicz.

38'

W drużynie Wigier najaktywniejszy jest Łukasz Moneta i to przez niego przechodzą wszelkie próby akcji ofensywnych .

37'

Miedziowi są drużyną zdecydowanie lepszą i na nic nie pozwalają piłkarzom Wigier, którzy skupiają się jedynie na działaniach defensywnych.

33'

Jak na razie brak celnych strzałów po stronie Wigier. Konrad Forenc nie miał praktycznie nic do wybronienia.

34'

W polu karnym na murawę upadł Krzysztof Piątek ale sędzia Pskit nie odgwizdał jedenastki.

30'

Podopieczni Piotra Stokowca nie forsują tempa, spokojnie robią, co do nich należy.

26'

Indywidualna akcja Krzysztofa Piątka, który wpadł w pole karne, minął obrońców i wpakował piłkę do siatki. 2:0.

25'

GOOOOL!!! Już 2:0 dla Zagłębia!

23'

Dużo nieudanych dryblingów po stronie skrzydłowych Zagłębia.

19'

Będzie rzut rożny dla Zagłębia, po tym jak zablokowany został Arkadiusz Woźniak.

15'

Spadło nam tempo tego spotkania. Trwa dominacja gospodarzy, którzy nie silą się jednak na szybsze ataki.

12'

Żadnych większych problemów nie mają póki co obrońcy Zagłębia, którzy radzą sobie z wypadami graczy z Suwałk.

9'

Zagłębie przeważa, kontroluje przebieg meczu, a Wigry czekają na własnej połowie i skupiają się głównie na przerywaniu akcji.

6'

Po dośrodkowaniu Miłosza Przybeckiego fatalnie interweniował obrońca Wigier. Goście na pewno marzyli o lepszym wejściu w to spotkanie...

5'

GOOOOOL!! Jest prowadzenie dla Zagłębia po trafieniu samobójczym Adriana Karankiewicza.

3'

Spokojny początek w wykonaniu Miedziowych, którzy wymieniają sporo podań.

19:01

Pierwszy gwizdek sędziego, gramy!

18:54

Rezerwowi Wigry: Hieronim Zoch, Bartosz Biel, Kamil Lauryn, Daniel Michałowski, Bartosz Widejko, Kamil Zapolnik, Maciej Wasilewski.

18:50

Rezerwowi Zagłębie: Dominik Hładun, Adrian Błąd, Sebastian Bonecki, Jarosław Kubicki, Eryk Sobków, Paweł Stolarski, Łukasz Janoszka.

18:45

Trybuny stadionu niestety świecą pustkami. Zarówno pogoda jak i przeciwnik nie przyciągnęły tłumów na stadion Zagłębia .

18:42

Na płycie boiska trwa rozgrzewka obu zespołów. Pierwszy gwizdek sędziego za kilkanaście minut.

18:40

18:38

Witamy z Lubina. W drugim piątkowym meczu 1. ligi Zagłębie Lubin zagra u siebie z Wigrami Suwałki. Zapraszamy na relację na żywo!

11:18

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA ZAGŁĘBIE LUBIN - WIGRY SUWAŁKI

Dolcan Ząbki zremisował na własnym boisku ze spadkowiczem z ekstraklasy Zagłębiem Lubin 2-2

W piątek do rywalizacji w ramach 21. kolejki zaplecza Ekstraklasy przystąpią także piłkarze Zagłębia Lubin i Wigier Suwałki. Obie drużyny w minionej kolejce zanotowali zwycięstwa - gospodarze spotkania wygrali z Wisłą Płock 1:0, z kolei goście pokonali na własnym stadionie z Pogonią Siedlce 2:0.

Lubinianie mają w tym sezonie ambicje, aby po roku spędzonym w 1. lidze powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej i jak na razie są na najlepszej drodze, aby to uczynić. Podopieczni Piotra Stokowca zajmują obecnie drugie miejsce, a do liderującej Termaliki tracą trzy punkty. Z kolei bało-niebiescy dzięki niedzielnej wygranej z siedlczanami awansowali na jedenastą lokatę.