Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
0 : 0
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
90'

Koniec spotkania, ostatni gwizdek Adama Lyczmańskiego. Mecz kończy się bezbramkowym remisem, a relację przeprowadził dla Państwa Mątewski Dawid.

90'

Goście atakują, rzut rożny dla Chojniczanki.

90'

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry, a na boisku leży jeden z obrońców Olimpii który został poszkodowany w starciu z rywalem.

88'

Olimpia jak i Chojniczanka próbuje atakować lecz bezskutecznie. Jedna jak i druga strona przerywa akcje sobie wzajemnie nie stwarzając zagrożenia.

84'

Również zmiana w Olimpii. Rogalskiego zmienia Patryk Skórecki.

84'

Zmiana w drużynie gości. Schodzi Siemaszko, a jego miejsce zajmie Czerwiński.

82'

Olimpia i Chojniczanka jakby bez większego pomysłu konstruują swoje akcje, licząc bardziej na szczęście.

79'

Kaczmarek do Cieślińskiego w polu karnym, ten odgrywa świetnie do Popovicia, a ten strzela niecelnie nad bramką!

76'

Rzut rożny dla Olimpii. Dośrodkowanie Kaczmarka i po świetnej główce zawodnika Olimpii piłką ląduje tuż obok słupka bramki.

74'

Zmiana w Chojniczance. Za Grzelaka wchodzi Feciuch.

73'

Olimpia w ataku. Akcja Kaczmarka z Kurowskim zakończona wrzutką, całą akcję przerwał arbiter gwizdkiem i rozpocznie Chojniczanka.

71'

Zmiana również w Olimpii. Elsnera zmienia Kamil Kurowski.

70'

Zmiana w Chojniczance. Z boiska zszedł Suchocki, a w jego miejsce Bartłomiej Niedziela.

69'

Rzut rożny dla Chojniczanki, piłka zagrana na pierwszy słupek którą oddalił obrońca Olimpii.

66'

Akcja Jakuba Mrozika po którego strzale z interwencją miał problem Wróbel. Rzut rożny dla gości.

63'

Dośrodkowanie Jarocha zdecydowanie za mocna, piłka poszybowała dużo ponad bramką, a na stadionie pojawiają się pierwsze gwizdy wynikające z niezadowolenie kibiców.

61'

Kaczmarek ukarany żółtą kartką za faul na Chyle.

59'

Zmiana w Olimpii i pojawienie się drugiego napastnika! Smolińskiego zmienia Cieśliński.

58'

Uderzenie Grzelaka obok słupka lecz goście wciąż atakują - rzut rożny.

57'

Rzut wolny dla Chojniczanki. Bardzo blisko do bramki Michała Wróbla!

54'

Chwilę później ponownie Chojniczanka i rzut rożny dla gości. Od bramki Wróbel.

52'

Stały fragment stworzył zamieszanie w polu karnym Olimpii ale nic więcej poza strachem gospodarzy nie wynikło z tej akcji.

51'

Tym razem Woźniak fauluje Mrozika który próbował dojść do dochodzącej piłki. Rzut wolny dla gości z Chojnic.

49'

Faulowany Kaczmarek bez piłki, sędzia dyktuje rzut wolny w odległości trzydziestu metrów od bramki. Stały fragment bez korzyści dla gospodarzy.

47'

Olimpia lewą stroną, ponownie jak w pierwszej połowie Woźniak, a jego zagranie zbyt czytelne i lekkie. Bez problemu obrońcy gości.

46'

Piłkarze już na murawie! Gwizdek Adama Lyczmańskiego i rozpoczynamy drugą część spotkania. Zaczyna Chojniczanka!

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bezbramkowy remis po wyrównanej grze.

45'

Arbiter dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

44'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Olimpii po strzale Grzelaka, piłka po rykoszecie odbiła się lecz nikt nie był w stanie jej dobić. Zagrożenie oddalił Zalepa.

42'

Rzut wolny nic nie dał, a w odpowiedzi goście. Strzał Grzelaka i broni Wróbel - rzut rożny dla gościu który również nie przyniósł korzyści.

40'

Indywidualnie Kaczmarek w środku boiska, został powstrzymany nieprzepisowo i od rzutu wolnego Olimpia.

38'

Ponownie Chojniczanka, tym razem w roli głównej Suchocki który uderzył za mocno, a w konsekwencji przeniósł piłke nad poprzeczką.

38'

35'

Uderzenie bodajże Lisowskiego obok słupka bramki Michała Wróbla!

33'

Rzut rożny dla Olimpii wywalczony przez Rogalskiego. Dośrodkowanie Popovicia odbija jeden z defensorów gości i ponownie stały fragment dla miejscowych.

31'

Uderzenie Rogalskiego z odległości pięciu metrów od bramki! Niestety dla gospodarzy, strzał był za lekki i ze spokojem Podleśny.

30'

Dobry odbiór Jarocha lecz niecelne podanie po którym ucierpiał w starciu z Grzelakiem Michał Łabędzki. W ataku Olimpia.

28'

Zamieszanie w polu karnym Chojniczanki, parę strzałów Olimpii zostało zablokowanych, a przy jednym gospodarze sygnalizowanie zagranie ręką, bez efektów. Cały czas atakują biało-zieloni.

24'

Na boisku leży Jaroch który ucierpiał w starciu z pomocnikiem gości. Jest zmuszony zejść poza boisko aczkolwiek pewnie za moment wróci.

21'

Rogalski lewą stroną, wypuścił Woźniaka ładnym zagraniem który dochodząc zagrał piłkę w pole karne. Podanie przeciął Kieruzel, oddalając zagrożenie.

20'

Dłuższa akcja Olimpii na połowie Chojniczanki, zakończona strzałem Elsnera który broni Podleśny.

17'

Ponownie gospodarze lewą stroną, tym razem Woźniak którego zagrania w pole karne, pozostawia wiele do życzenia.

15'

Akcja Olimpii lewą stroną przy czym wywalczony rzut wolny z którego ponownie za lekko zagrywał Popović lecz przy błędzie defensywy gości, zrobiło się małe zamieszanie.

14'

Jak na razie znacznie odważniej atakują goście, mają zdecydowanie za dużo miejsca w środku pola.

12'

Tym razem lewą stroną Suchocki i dobra interwencja Jarocha. Aut dla Chojniczanki.

10'

Strata Olimpii w środkowej części boiska i szybka akcja gości w której uderzał na bramkę Grzelak - niecelnie.

8'

Żółtą kartką ukarany Smoliński za faul w środku pola.

7'

Po rzucie rożnym nic nie wynikło zaś piłkarze trenera Pawlaka wychodzą pressingiem do biało-zielonych utrudniając rozgrywanie.

5'

Odważna gra gości z Chojnic, rzut rożny dla nich po dość dobrym dośrodkowaniu w pole karne.

4'

Rzut wolny dla Olimpii ale zbyt krótko uderzona piłka zapoczątkowała kontrę Chojniczanki po której do interwencji został zmuszony Wróbel.

3'

Odpowiedź Chojniczanki, akcja prawą stroną i zagranie do Grzelaka który nie potrzebnie się wycofał na wskutek dobrego wyjścia obrońców Olimpii.

2'

Pierwsza akcja Olimpii! Popović do Rogalskiego, ten próbował wrzucić piłke w pole karne lecz dobrze zachowuje sie defensywa gości.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i od środka rozpoczynają gospodarze! Aleksander do Popovicia i gramy!

12:27

Piłkarze wychodzą na murawę - trwa hymn biało zielonych, a już za moment przywitanie, wybór stron i gramy!

12:21

Zawodnicy schodzą do szatni - już za dziesięć minut pierwszy gwizdek Adama Lyczmańskiego!

12:12

Zawodnicy obu drużyn aktualnie przeprowadzają rozgrzewkę, a my już wiemy że Łukasz Suchocki zagra w wyjściowym składzie gości wracając tym samym na stadion przy ulicy Piłsudskiego. Zapewne ma coś do udowodnienia biało-zielonym.

12:08

Witamy prosto z Grudziądza! Już za dwadzieścia minut piłkarze Olimpii Grudziądz i Chojniczanki zaczną zmagania o ligowe punkty. Pogoda w te niedzielne popołudnie nie rozpieszcza gromadzących się widzów, miejmy nadzieje że emocje i widowisko które stworzą piłkarze, rozgrzeją nieco atmosferę.

12:01

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA OLIMPIA GRUDZIĄDZ - CHOJNICZANKA CHOJNICE

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice

Biało-Zieloni przegrali na inauguracje rundy wiosennej z Flotą Świnoujście 0:1. Porażka sprawiła, że piłkarze Dariusz Kubickiego tracą kontakt ze ścisłą czołówką, bowiem do chociażby trzeciej Wisły Płock tracą już sześć punktów. W starciu z Chojniczanką będą musieli poradzić sobie bez Michala Pitera-Bućko, ponieważ Słowak w sobotnim meczu zobaczył ósmy żółty "kartonik" w tym sezonie i czeka go przymusowa pauza.

Jak sytuacja prezentuje się w Chojniczance? Ekipa Mariusza Pawlaka tydzień temu zremisowała z Chrobrym Głogów, chociaż wszystko wskazywało na to, że zdobędzie trzy punkty. Ostatecznie zespół z Chojnic stracił bramkę w 93. minucie. Na ten moment goście zajmują ósme miejsce.