0 : 4
Miedź LegnicaMiedź Legnica
1. połowa0 : 2
93'

Arbiter Sebastian Jarzębak kończy to jednostronne spotkanie, zakończone wynikiem 4:0 dla gości. Kończymy naszą relację, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński.

92'

"Panie Jarzębak, kończ pan", zdają się myśleć zgromadzeni na trybunach.

90'

3 minuty doliczono do czasu gry.

89'

Rzut wolny dla Legniczan, Kakoko trafia prosto w mur.

87'

Rzut wolny dla Sądeczan, po dośrodkowaniu, głową, do bramkarza zagrywa Midzierski.

84'

Ostatnia zmiana w meczu, Sandecja wpuszcza na boisko Sebastiana Szczepańskiego, zastępując Mateja Nathera.

83'

Kolejna okazja gości! Po podaniu na dobieg Kakoko, Kadu uderzył w poprzeczkę!

78'

Kibice, niezadowoleni postawą Sebastiana Jarzębaka rozpoczęli śpiewać słynną przyśpiewkę o PZPN.

78'

Żółty kartonik dla Macieja Bębenka za próbę wymuszenia faulu na lewej flance przed polem karnym.

76'

Zmiana w Sandecji - za Ellę-Kena wchodzi Adrian Danek

74'

Ależ pech Miedzi! Po błędzie defensorów Sandecji, do pustej bramki strzelał niedawno wprowadzony Kadu, jednak futbolówka minęła słupek o centymetry!

72'

Ostatnia zmiana w Miedzi - Jorge Kadu zastępuje Chrzanowskiego.

68'

Druga zmiana w Miedzi - Kakoko za Cierpkę.

66'

Zmiana w prowadzącej drużynie, za Szczepaniaka wchodzi jego imiennik, Mateusz Zatwarnicki.

66'

GOOOOOOOOOOOOL! Labukas pięknym strzałem z woleja pokonuje Kozioła i mamy 4:0 dla Miedzi!

65'

Pierwsza zmiana w zespole Sandecji, za Urbana wchodzi Mateusz Bartków. Dariusz Wójtowicz liczy na poprawę w grze swojego zespołu.

61'

Przy bocznej linii boiska, opatrywany przez masażystów jest Szczepaniak.

60'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Szczepaniak strzela bramkę na 3:0 po podaniu Bartoszewicza!

56'

Kolejna okazja Miedzi! Szczepaniak strzela głową w polu karnym, jednak futbolówka ląduje w rękach Kozioła.

57'

Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Miedzi! Na boisko pada Ella - Ken, ale gwizdek sędziego milczy!

56'

Sandecja zaczęła nieco głębiej bronić, pozwalając Miedzi tylko na uderzenia z dystansu.

52'

Miedź idzie za ciosem i dalej próbuje strzałów z dystansu, tym razem próbował Szczepaniak, jednak skutek taki sam, jak za poprzednim razem.

51'

Pierwsza próba gości, Garuch sprzed pola karnego z prawej strony strzela po ziemii niecelnie, próbując celować w długi róg.

47'

Po walce w powietrzu ucierpiał po uderzeniu w głowę Labukas, co spowodowało przerwę w grze.

46'

Gracze powrócili na płytę boiska, są już ustawieni na swoich pozycjach, by rozpocząć drugą część spotkania. Od środka Sandecja, powracamy na miejsca, i kontynuujemy podróż do emocji z kolejnym spotkaniem 1. Ligi!

52'

O pierwszej połowie można powiedzieć tyle, że zespół gospodarzy grał bardzo nieporadnie w rozegraniu piłki, i przede wszystkim w obronie, co skrzętnie wykorzystywali zawodnicy z Legnicy, dzięki czemu zespół gości może poszczycić się prowadzeniem do przerwy. Do zobaczenia po przerwie!

49'

Sędzia gwizdkiem kończy I połowę spotkania. Do przerwy, Miedź prowadzi z Sandecją Nowy Sącz 2:0

46'

2 minuty doliczone do czasu I połowy.

44'

Legniczanie po dłuższym czasie przy piłce postanowili zagrać futbolówkę do Labukasa, który zbyt lekko strzelił, by pokonać golkipera gospodarzy.

43'

Żółty kartonik dla Makucha za faul na Garuchu.

43'

Akcja Sądeczan - Nather, po dłuższej wymianie podań przeszedł w prawą stronę pola karnego, ale jego strzał wylądował w rękach Smuga.

40'

Bardzo brutalny faul od tyłu Lafrance'a na Dudzicu, Sebastian Jarzębak, po dłuższej chwili przerywa grę i wlepia żółty kartonik obrońcy Miedzi.

39'

Chwila przerwy po tym, jak Cierpka ucierpiał w walce o piłkę.

38'

Jakub Chrzanowski próbował odważnego strzału z kilkudziesięciu metrów w środkowej części boiska, ale futbolówka poleciała daleko ponad bramkę Kozioła.

36'

Niane otrzymuje żółty kartonik za faul na Garuchu.

35'

Kolejna dogodna sytuacja Miedzi! Labukas przebiegł kilka metrów na polu karnym, po czym podał do Mateusza Szczepaniaka. Ten drugi głową trafia prosto w Kozioła.

34'

Sandecja przy posiadaniu piłki na własnej połowie boiska, jednak skutku w postaci dogodnych sytuacji jak nie było, tak nie ma.

31'

Bartłomiej Dudzic ukarany żółtym kartonikiem za faul na przy linii środkowej boiska na Grzegorzu Bartczaku.

27'

Okazja Sandecji! Po podaniu Elli do Urbana, ten drugi dośrodkował w pole karne futbolówkę, która to po wybiciu wylądowała pod nogi Nathera. Słowak uderzył futbolówkę przy pierwszym jej dotknięciu, jednak piłka minęła prawy słupek bramki Smuga!

27'

Obserwując grę Sandecji, można dojść do wniosku, że pomimo prób przedostania się z własnej połowy nic z tego nie wychodzi, ponieważ defensorzy popełniają zbyt dużo błędów w momencie podania.

22'

Rzut wolny dla Miedzi, do dośrodkowanej piłki najwyżej wyskoczył Midzierski, który głową pokonał Kozioła!

22'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL, I JEST 2:0 DLA GOŚCI PO GOLU MIDZIERSKIEGO!

21'

Labukas próbował przedrzeć się przez linię obrony gospodarzy, jednak został bezpardonowo powstrzymany przez Niane, a Sebastian Jarzębak przyznał rzut wolny Legniczanom.

15'

Błąd defensywy gospodarzy próbował skrzętnie wykorzystać Chrzanowski, trafiając prosto w golkipera, następnie futbolówka wycofana została poza pole karne do Bartowszewicza, który to po ziemii z ponad 20 metrów trafił do bramki strzałem na długi słupek bramki Sandecji!

15'

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bartoszewicz i Miedź obejmuje prowadzenie!

13'

Z rzutu wolnego uderzał Woźniczka, jednak piłka została zablokowana przez mur graczy Sandecji.

11'

Sandecja gra w dziesiątkę po tym, jak czerwoną kartką ukarany został Przemysław Szarek za atak przed polem karnym na Chrzanowskim.

9'

Akcja Sandecji! Ella zagrał na dobieg piłkę do Dudzica, ale sędzia uznał, iż napastnik był na spalonym.

7'

Błąd defensywy sądeckiej, w okolicy 25. metra z prawej strony dośrodkowywał Bartoszewicz, ale futbolówkę na rzut rożny wybił głową Makuch.

5'

Próba kontrataku Miedzi, jednak Chrzanowski złapany na pozycji spalonej, a liniowy uniósł chorągiewkę w górę.

2'

Początek spotkania rozgrywany na połowie gospodarzy, Miedź gra pressingiem.

1'

Od środka rozpoczynają Legniczanie, grający od prawej do lewej, pan Jarzębak używa gwizdka i zaczynamy show!

15:56

Gracze wchodzą na płytę boiska, prowadzeni przez arbitra głównego spotkania, Sebastiana Jarzębaka.

15:51

Trener Sandecji, Dariusz Wójtowicz, został powitany przez publiczność gromkimi brawami.

15:42

Jeszcze tylko kilkanaście minut do wyjścia zawodników z tunelu, w celu rozegrania pierwszego na wiosnę spotkania 1. ligi dla Sandecji Nowy Sącz.

15:34

Dla Dariusza Wójtowicza, dzisiejszy pojedynek będzie powrotem na ławkę Sądeczan po kilkuletniej przerwie. Z pierwszego okresu prowadzenia Sandecji, kibice mogą go pamiętać ze świetnych występów ówczesnej ekipy, której do awansu do Ekstraklasy w sezonie 2009/2010 zabrakło naprawdę niewiele.

15:27

Gracze z obu ekip rozgrzewają się przed zbliżającym się spotkaniem, a trybuny zaczynają się zapełniać.

15:23

Ławki rezerwowych Sandecja:Łukasz Radliński, Mateusz Bartków, Adrian Danek, Sebastian Szczepański, Dawid Szufryn, Dawid Jancarczyk, Szymon Kuźma Miedź Legnica:Dominik Budzyński, Yannick Kakoko, Jakub Księżniakiewicz, Adrian Mrowiec, Jorge Kadu, Mateusz Zatwarnicki, Kamil Zieliński

15:13

Mamy już wyjściowe składy obu zespołów.

15:12

Sandecja Nowy Sącz rozpoczyna dziś swoją wiosenną przygodę z rozgrywkami 1. Ligi. Na stadionie przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu ich rywalem będzie ekipa Miedzi Legnica. Na to, miejmy nadzieję, ciekawe spotkanie zaprasza Państwa Krzysztof Rosłoński.

11:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA SANDECJA NOWY SĄCZ - MIEDŹ LEGNICA

Sandecja Nowy Sącz

Chociaż piłkarze Sandecji mieli zainaugurować wiosnę meczem w Widzewie, nie zrobili tego, bowiem że w związku z zawieszeniem licencji łódzkiego klubu występy w rozgrywkach 1. ligi, sobotnie spotkanie łódzkiego klubu z nowosądeczanami zostało odwołane.

W zamian podopieczni Piotra Stacha odbyli w sobotę trening, a wiosnę na zapleczu Ekstraklasy rozpoczną dopiero meczem z Miedzią. Legniczanie w minioną sobotę przegrali z Dolcanem 0:3 i wylądowali na czternastym miejscu z ledwie punktem przewagi nad strefą spadkową.