Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
92'

Sędzia kończy spotkanie.

90'

Legniczanie próbują jeszcze dojść do bramki Leszczyńskiego jednak sprawę utrudnia dobrze grająca obrona

90'

Sędzia dolicza 2 minuty.

87'

Dolcan świetnie rozpracowuje legnicką obronę. Czy goście zdobędą jeszcze czwartą bramkę?

86'

Gołębiowski wchodzi za Kądziora

85'

Goooooool dla Dolcanu! Świerblewski pokonuje Smuga prostym strzałem w środek bramki. 3:0 dla gości!

81'

Może kolejna zmiana w Miedzi zdoła odmienić wynik spotkania.

81'

Zieliński na boisku za Cierpke.

77'

Goście maja chrapkę na kolejnego gola jednak Smug na razie dzielnie broni swojej bramki

73'

Gospodarze co chwile szukają przebicia przez pole karne gości jednak jest to bardzo nieskuteczne.

72'

Chrzanowski za Labukasa

71'

Feruga za Garucha

70'

Garuch uderza jednak nad bramką.

68'

Bajdur za Bartlewskiego

67'

Goooooool dla Dolcanu i mamy 0:2! Kądzior z prostego strzału zdobywa druga bramkę, przerzucając piłkę nad bramkarzem!

64'

Garuch dośrodkował w pole karne Dolcanu, ale piłkę wyłapał Leszczyński

62'

Legniczanie zupełnie nie potrafią stworzyć dogodniej sytuacji do oddania celnego strzału w światło bramki.

61'

Świerblewski za Grzelaka.

58'

Gra nabrała tempa, obie drużyn szukają okazji do zdobycia gola.

55'

Dolcan coraz bardziej w natarciu i Smug musi interweniować coraz częściej.

52'

Dolcan szuka szansy na kolejną bramkę, tym razem czujnie w bramce Smug.

50'

Dolcan wyrwał się do przodu, Grzelak uderzył z 25 metrów , jednak bardzo wysoko nad bramką.

48'

Miedź ciągle w natarciu jednak Leszczyński nadal jest szybszy i lepszy.

46'

Legniczanie od razu w natarciu, jednak bez jakiś większych efektów.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Chwilę po golu sędzia kończy pierwszą połowę. Typowa bramka do szatni zamyka pierwszą część gry!

45'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Matuszek z bliska skierował piłkę do siatki!

45'

Gooooooool dla Dolcanu! Szymon Matuszek wyprowadza gości na prowadzenie!

43'

Matuszek otrzymał żółty kartonik.

41'

Szczepaniak po raz kolejny oddaje strzał z przewrotki ale ponownie lepszy Leszczyński.

40'

Woźniczka otrzymuje żółta kartkę.

37'

Grauch świetnie dośrodkował w pole karne z lewej strony do Szczepaniaka, ten uderzył mocno z główki, ale piłka w rękach bramkarza.

36'

Jakubik ujrzał żółty kartonik.

34'

Grzelak przerwa dobre wyjście Łobodzińskiego.

32'

Garuch z rogu dobrze dośrodkowuje jednak Leszczyński był szybszy i lepszy.

29'

Świetne dośrodkowanie Dolcanu i z trudnościami Smug.

26'

Cierpka z prawej strony dośrodkowuje jednak piłka leci za daleko i przepada szansa na strzał.

24'

Ponownie Szczepaniak z 25 metrów jednak tym razem bardzo niecelnie.

21'

Szczepaniak samotnie wyrwał się na połowę rywala i oddał mocny strzał milimetry od drugiego słupka.

18'

Goście próbowali zaskoczyć gospodarzy jednak obrońcy świetnie poradzili sobie z natarciem.

14'

Dopiero czwarty obrońca zdołał powstrzymać Łobodzińskiego.

12'

Smug z trudnościami po akcji Bartlewskiego.

10'

Łobodziński dostaje świetną piłke z prawej strony, jednak szybszy był obrońca Dolcanu.

7'

Cierpka otrzymuje żółty kartonik

5'

Wiśniewski nie zdążył dojść do dobrego podania i [piłka w rękach bramkarza.

3'

Gospodarze jak na razie ciągle na połowie rywala.

3'

Legniczanie ponownie prawą stroną, jednak obrońcy gości świetnie się spisują.

2'

Bartczak świetnie dogrywa do środka, ale obrońcy gości byli na miejscu.

1'

Zaczynamy! Od środka Dolcan!

14:57

Zawodnicy już na murawie za chwile początek.

14:56

Kibice z Ząbek już dotarli na Stadion w ilości około 50 osób.

14:51

Rezerwy Miedzi : Budzyński, Chrzanowski, Księżniakiewicz, Feruga, Zieliński, Zatwarnicki, Zasada. Rezerwy Dolcanu: Kryczka, Bajdur, Gołębiewski, Świerblewski, Tarnowski, Zembrowski, Wiktorski.

14:47

Zawodnicy już w szatniach szykują się do wyjścia i walki o pierwsze punkty w nowej rundzie. Jak wy obstawiacie wynik zapraszam do komentowania meczu i wyniku.

14:30

Trwa rozgrzewka obydwu drużyn. Przed meczem zadajemy sobie pytanie, czy legniczanie w mocno odmłodzonym składzie zdołają powalczyć o zwycięstwo z Dolcanem? O tym przekonamy się już za koło dwie godziny.

14:25

Witamy w relacji live z Legnicy! Słoneczna pogoda z pewnością będzie miała wpływ na dobrą frekwencję na stadionie, podczas inauguracyjnego meczu I ligi w mieście.