Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
1 : 0
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
94'

Koniec! Flota pokonała u siebie Olimpię i awansowała na 6. miejsce w tabeli! Dziękujemy za uwagę.

93'

Jeden z obrońców Floty wybija piłkę z linii bramowej! Ależ była sytuacja na wyrównanie!

92'

Dośrodkowanie doszło do Jarocha, który uderzył niecelnie.

91'

Rzut wolny dla Olimpii. W pole karne wędruje nawet bramkarz Wróbel, który w przeszłości pokazał już, że gola potrafi strzelać!

90'

Trzy minuty doliczone przez arbitra.

90'

Kacper Wróblewski wchodzi za Dawida Korta we Flocie.

89'

Minuty upływają, Flota coraz bliżej zwycięstwa, mimo iż faworytem dzisiaj nie była.

87'

Szczot dośrodkował prosto do Skóreckiego, ale z uderzeniem z główki poradził sobie bramkarz gospodarzy.

85'

Blokuje strzał Niewiady Piter-Bućko.

84'

Grudziądzanie nadal próbują dośrodkowań, ale nie ma odbiorcy w polu karnym. Flota spokojnie się broni.

82'

Patryk Skórecki zastępuje Kamila Kurowskiego.

80'

Do odbitej przez Elsnera piłki doszedł Marek Niewiada i uderzył bez zastanowienia. Nad poprzeczką.

77'

Nwaogu zagrywał w stronę Korta, ale wmieszał się we wszystko aktywny Piter-Bućko.

75'

Obrońca Floty pięknie uderzył sprzed pola karnego i piłka wpadła prosto w okienko! Czyżby to było trafienie na wagę trzech punktów? Jeszcze kwadrans nadziei dla Olimpii.

74'

GOOOOOL!!! No i proszę, bramka dla Floty! Strzelcem Łukasz Sołowiej!

73'

W miejsce Marcina Kaczmarka wchodzi do gry Robert Szczot.

70'

Niezła wrzutka w wykonaniu Bujowa, ale tradycji stało się zadość i nikt z kolegów nie zamykał akcji.

68'

Żółty kartonik ogląda Piter-Bućko.

67'

Z kolei Charles Nwaogu zastępuje Lisowskiego. Flota ma więc pierwszego napastnika na boisku.

65'

Arkadiusz Aleksander wchodzi za Cieślińskiego.

64'

Ta interwencja Pitera-Bućko uratowała Olimpię! Brud miał już otwartą drogę do bramki.

63'

Sebastian Zalepa ogląda pierwszą żółtą kartkę w meczu.

62'

W odpowiedzi gospodarze. Najpierw zablokowany Bujok, a próba Lisowskiego bardzo nieprecyzyjna.

61'

Tym razem Sapela ratuje Flotę. Bramkarz uprzedził czekającego już na piłkę Adama Cieślińskiego.

59'

Znowu pachniało golem dla Olimpii! Wypuszczony w pole karne Rogalski położył zwodem obrońcę, jednak nie zdołał uderzyć w światło bramki!

58'

Do wybitnej przez Opałacza piłki dopadł Elsner, ale uderzył fatalnie.

56'

Coraz wyraźniej zarysowuje się przewaga przyjezdnych. Czy Flota będzie w stanie przetrzymać napór rywali?

54'

Bardzo groźnie! Rogalski zszedł z prawej strony do środka i kropną potężnie! Z wielkimi kłopotami odbił futbolówkę Sapela!

52'

Ładny drybling Popovicia, dośrodkowanie w szesnastkę już jednak do nikogo.

50'

Niecelne uderzenie Korta i od bramki zaczyna Wróbel.

48'

"Centrostrzał" Popovicia i z linii piłkę wybił Margol! Duże szczęście Floty.

46'

Zaczynamy drugą połowę. Bez zmian w obu zespołach.

45'

Koniec pierwszej połowy. Na razie bez bramek w Świnoujściu. Po przerwie czekamy na więcej w wykonaniu obu zespołów.

45'

Jedna minuta doliczona.

44'

Próbował strzału sprzed pola karnego Denis Popović, ale nie była to celna próba.

42'

Zamieszanie w polu karnym gości. Żaden z zawodników Floty nie był jednak w stanie celnie uderzyć na bramkę strzeżoną przez Wróbla.

40'

W ostatniej chwili zatrzymał szarżującego rywala Bartosz Jaroch.

37'

Znowu dośrodkowanie jednego z zawodników Olimpii do niewidzialnego kolegi. Muszą poprawić dokładność przyjezdni.

35'

Odpowiedziała przed momentem Flota. Brud dośrodkował do Recy, ten uderzył celnie, ale piłki z rąk nie wypuścił Wróbel.

34'

Zarysowuje się przewaga Olimpii, ale póki co nie ma to przełożenia na wynik.

32'

Dużo dośrodkowań w ciemno w pole karne posyłają gospodarze, ale spokojnie wybijają defensorzy Floty.

30'

Daniel Brud próbował szczęścia z ponad 20 metrów, ale bez powodzenia. Piłka przeszła nad bramką.

28'

Słabszy fragment tego spotkania. Sporo niedokładności i brak chęci zaryzykowania z obu stron.

26'

Bez pardony potraktowany Marcin Woźniak w polu karnym Floty, ale sędzia Marek Opaliński nie użył gwizdka. Gramy dalej.

23'

Jeszcze jedna piłka od Kaczmarka do Rogalskiego i ponownie doświadczony zawodnik z Grudziądza się pomylił.

21'

Rogalski starał się zrehabilitować i uderzyć sprzed pola karnego. Spokojnie spisał się Sapela.

20'

Poprzednia akcja rozpoczęła się od przechwyty Roka Elsnera, byłego zawodnika Śląska Wrocław.

19'

Ależ była szansa dla Olimpii! Marcin Kaczmarek dośrodkował dokładnie wprost do Macieja Rogalskiego, którzy przestrzelił z kilku metrów!

17'

Teraz Olimpia zaczęła nieco śmielej rozgrywać piłkę na połowie Floty. Gospodarze przyczajeni, czekają na okazję do szybkiej kontry.

15'

Ucierpiał mocniej Stasiak, który musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

13'

Michał Stasiak przewrócił się w polu karnym Olimpii, sędzia nie użył gwizdka, a do piłki niczyjej dopadł Kort i uderzył niecelnie.

11'

Płaski strzał obok w muru w wykonaniu Marka Opałacza, ale pewnie interweniuje Wróbel, który w tym meczu miał już trochę roboty.

9'

Tuż przed polem karnym faulowany Dawid Kort. Przewinił Michal Piter-Bućko. Będzie okazja dla świnoujścian.

7'

Kolejna dobra interwencja Wróbla, który poprawnie wypiąstkował dośrodkowanie posłane z rzutu rożnego.

5'

Piękne uderzenie Tomasza Margola z pierwszej piłki (wrzucał Paweł Lisowski), jednak świetną paradą popisał się Michał Wróbel! Było groźnie.

4'

Pierwsza interwencja Łukasza Sapeli, który uprzedził zawodnika Olimpii w szesnastce.