Chrobry GłogówChrobry Głogów
95'

Koniec meczu. Kartki, kartki i dwa gole - tak było dziś w Chojnicach.

94'

Sędziak dośrodkował z rzutu wolnego, a w polu karnym najlepiej zachował się Tomasz Zając, który z bliska umieścił piłkę w siatce.

93'

Jest remis! Nieprawdopodobne!

90'

Sędzia dolicza 5 minut.

89'

Ziemniak ukarany drugą żółtą kartką - mamy więc "okrągłe" 10 kartek w tym meczu. Oba zespoły grają w dziesiątkę.

87'

Gancarczyk schodzi - za niego Iwanicki.

84'

Markowski... Pooooleciała hen daleko futbolówka. Od bramki Prus.

82'

20-letni Igor Szopa zastępuje Kościelniaka. Trener Mamrot liczy, że młody zawodnik odmieni losy meczu.

79'

Mrozik dopadł do futbolówki na 25. metrze i uderzył tuż obok słupka. Nie było to mocne uderzenie, ale Prus stał, jak to mówią komentatorzy, "jak słup soli". Gospodarze prowadzą.

79'

Grająca w dziesiątkę Chojniczanka zdobywa bramkę! Mrozik!

76'

No wreszcie jakiś strzał - niestety niecelny. Próbował Chyła.

70'

Cóż za emocje. 1. połowa 5 kartek - 2. połowa 4 kartki. Patrząc z perspektywy zespołów Chojniczanka prowadzi 6:3. Ukarany Pietruszka. Sędzia być może nieco przesadza z tymi kartonikami.

70'

Druga połowa goni pierwszą - już tylko 5:3 w kartkach. Tym razem za dyskusje upomniany Daniel Chyła.

67'

Mikołajczak osłabił swoją drużynę w tym spotkaniu, ale nie zagra także w kolejnym meczu przeciwko Olimpii w Grudziądzu, bowiem była to jego ósma kartka w bieżących rozgrywkach.

66'

No i stało się w końcu to, co było nieuniknione - czerwona kartka dla napastnika Chojniczanki. Tomasz Mikołajczak ukarany za próbę wymuszenia rzutu karnego. Gospodarze ostatnie pół godziny będą grać w dziesiątkę. Kartki: 1 połowa (5) - 2 połowa (2).

62'

Błysnął Gancarczyk, który ograł dwóch przeciwników i poklepał z Mikołajczakiem. Akcję zakończył jednak kopnięciem, po którym piłka przeleciała wysoko nad bramką.

61'

Trzecia zmiana w tym spotkania: Czerwiński zmienia Gałązkę.

57'

Jak zawodowi piłkarze mogą tak zagrywać? Markowski podał zbyt krótko do bramkarza, a futbolówkę przejął Zając. Golkiper Chojniczanki błyskawicznie ruszył jednak do piłki i zażegnał niebezpieczeństwo.

54'

Zawistowski dogrywał z rożnego, ale piłka po uderzeniu Rafała Siemaszki trafiła w... Markowskiego. Od bramki Prus.

52'

Pierwsza kartka w drugiej połowie - jeszcze cztery i będzie kartkowy remis w porównaniu z pierwszą odsłoną. Panowie, nie grajcie w taki sposób, bo zrobicie krzywdę sobie, rywalowi i swojej drużynie. Ukarany Michał Michalec.

50'

Zmiana nie będzie konieczna - Mikołajczak już z powrotem na murawie.

49'

Mikołajc]zak ucierpiał w starciu z jednym rywali. Napastnik Chojniczanki musi zejść z boiska.

47'

Jak to się teraz modnie mówi Misztal "zagrał w stylu Neuera", czyli wyszedł poza pole karne i wybił piłkę głową. Zrobiło się efektownie, przynajmniej na chwilę.

46'

Jedna zmiana - Siemaszko zmienia Grzelaka.

46'

I wracamy do gry w drugiej połowie.

46'

Minuta minęła... Koniec pierwszej połowy. Nikt nie spodziewał się, że to będzie hit i... nie jest. Ale jak to mówią - póki piłka grze... Czekamy na więcej emocji, tych pozytywnych, ostra gra i kartki nas nie satysfakcjonują.

45'

Minuta doliczona...

44'

Mateusz Hałambiec - kartka numer 5. Jedni i drudzy przesadzają z agresywnością w grze w pierwszej połowie.

43'

Powoli zbliżamy się do końca pierwszej, niezbyt fascynującej, połowy. Liczymy na więcej w drugiej odsłonie.

40'

Błąd Prusa! Golkiper gości źle ocenił tor lotu piłki, a prawie wykorzystał to Mikołajczak. "Prawie robi wielką różnicę".

37'

Zawodników zaczyna ewidentnie ponosić, a sędzia Piotr Idzik próbuje uspokoić atmosferę pokazując kolejną żółtą kartkę - tym razem dla drugiego ze środkowych obrońców Chojniczanki Michała Markowskiego.

35'

I kolejna - tym razem dla Wojciecha Lisowskiego za faul na Tomaszu Zającu.

34'

a po chwili Tomasz Mikołajczak.

32'

Zrobiło się ostro, czego efektem dwie żółte kartki - najpierw ukarany Damian Sędziak...

30'

Teraz przez kilka minut jedni i drudzy dosyć szybko tracili piłkę. Żadna z drużyn nie potrafiła dłużej pograć futbolówką. Generalnie, zgodnie z przewidywaniami, nieco lepsze wrażenie sprawiają gospodarze. Nie udało im się jednak stworzyć akcji, która mogłaby dać bramkę.

28'

Piłka znów wraca pod kole karne Chrobrego. Gospodarze wykonywali rzut rożny, do piłki dopadł Paweł Zawistowski, ale jego strzał zablokowali obrońcy gości.

25'

Próbował odpowiedzieć Chrobry, ale po akcji Ziemniaka i Dominika Kościelniaka spokojnie interweniował Misztal.

23'

Chojniczanka nie ustępuje w atakach. Po dośrodkowaniu jednego z graczy gospodarzy futbolówkę chwycił jednak golkiper Chrobrego.

22'

Konieczna jest zmiana w ekipie gości. Michał Ilków-Gołąb doznał urazu - wejdzie za niego wypożyczony z Legii Warszawa 22-latek Marcel Gąsior.

21'

Przemysław Pietruszka został sfaulowany 20 metrów od bramki gości, ale Paweł Zawistowski ze stojącej piłki trafił w mur.

19'

Rafał Misztal dobrze zachował się przy dośrodkowaniu Krzysztofa Ziemniaka łapiąc futbolówkę.

16'

Blisko pomyłki w strefie defensywnej był Mrozik, ale obrona Chojniczanki zdołała zażegnać niebezpieczeństwo.

15'

Zaiskrzyło pomiędzy Przemysławem Pietruszką i kapitanem Chrobrego. Faulował zawodnik gości.

10'

Marek Gancarczyk świetnie wypatrzył Gałązkę na lewej stronie boiska, a ten wywalczył rzut rożny. Strzał Michała Markowskiego głową był jednak niecelny.

8'

Goście dosyć nerwowo bronili się we własnym polu karnym, ale gospodarzom nie udało się oddać celnego strzału.

6'

Jakub Mrozik zagrał w stronę aktywnego od pierwszych minut Mikołajczaka. Napastnik Chojniczanki był nieprzepisowo zatrzymywany. Wolny dla gospodarzy.

5'

Mikołajczak faulował Damiana Byrtka, rzut wolny dla gości, których kibice właśnie zaczęli głośno dopingować. Dobra atmosfera w Chojnicach.

4'

Dobra akcja gospodarzy! Rafał Grzelak dostrzegł dobrze ustawionego Daniela Chyłę i zagrał mu długą piłkę. Ten zagrał futbolówkę w stronę Tomasza Mikołajczaka, który nie zdołał jednak precyzyjnie uderzyć głowa. Piłka minęła bramkę Mateusza Prusa.

1'

Pierwsi piłkę dotknęli gospodarze, uważani za faworytów tego meczu.

1'

Zaczęli!

15:02

Nie oszukiwaliśmy! Zawodnicy już wychodzą na plac gry. Zaraz zaczynamy.

15:01

Będziemy mieli delikatne opóźnienie jeśli chodzi o wznowienie pierwszoligowych zmagań w Chojnicach. Minęła godzina 15:00, a piłkarzy nie ma jeszcze na boisku. Ale proszę się nie martwić - za kilka chwil powinni się zameldować na murawie.

15:00

W pierwszym meczu tych drużyn, w rundzie jesiennej, Chojniczanka pokonała Chrobrego 2:1.