Celny strzał Góralskiego, jednak łatwo łapie Forenc.

79'

Marcin Kaczmarek gra vabank. Piotr Ruszkul wchodzi za Marko Radica.

78'

Bardzo dobrze wyprowadzona kontra Nafciarzy. Po prostopadłym podaniu Ilieva Krzywicki pudłuje strzał.

77'

Za Aleksandra Kwieka wchodzi Łukasz Janoszka.

76'

Bardzo groźna sytuacja Wisły. Po strzale Sielewskiego zawodnik wybija piłkę z linii bramkowej

75'

Rzut rożny dla Wisły.

73'

Rzut rożny dla Wisły po błędzie obrońców Zagłębia.

71'

Przemysław Szymiński za Zyskę.

70'

Zmiana napastnik za napastnika. Krzywicki za Lebedyńskiego

68'

Po bardzo dobrym dośrodkowaniu Cotry z rzutu rożnego gola strzela głową Kwiek.

67'

Bardzo nieładne zagranie Todorovskiego i żółta kartka.

64'

Dobra okazja dla Woźniaka jednak jego strzał mocno niecelny.

63'

Kibice gości do uatrakcyjnienia oprawy używają środków pirotechnicznych

61'

Jeszcze jeden rzut rożny.

60'

59'

Dobra kontra Wisły , ale nieudane przyjęcie Darmochwała nie daje szans na strzał.

54'

Rzut wolny w dogodnej odległości do uderzenia dla Wisły.

54'

W pierwszych minutach drugiej połowy mecz rozgrywa się głównie w środku pola. Dużo walki ale bez żadnych sytuacji bramkowych

49'

Groźna sytuacja Wisły, jednak dośrodkowanie Darmochwała nie dochodzi celu.

46'

Za Jakuba Tosika wchodzi Bonecki

46'

Pierwszy gwizdek sędziego w drugiej połowie. Rozpoczynają goście.

48'

Wynikiem bezbramkowym kończy się 1 połowa spotkania.

45'

Następna bardzo groźna sytuacja Miedziowych. Rajd Arkadiusza Woźniaka zakończony idealnym wyłożeniem piłki do Kwieka, jednak jego strzał z około 11 metrów bardzo nieudany.

42'

Bardzo groźna sytuacja Miedziowych. Dobre odegranie Krzysztofa Piątka do Kwieka, strzał jednak mija centymetry bramkę Wisły.

37'

Kilka groźnych dośrodkowań zawodników z Lubina, ale obrona Wisły wychodzi obronną ręką.

36'

Rzut rożny dla Miedziowych.

33'

Bardzo nieładne wejście Krzysztofa Piątka na Stefańczyku, ale sędzia nie decyduje o wyciągnięciu drugiej żółtej kartki dla Miedziowego.

32'

Kolejny raz Miłosz Przybecki niepokoi obrońców Wisły swoją szybkością, ale nie udaje mu się trafić do bramki.

29'

Rzut rożny dla Nafciarzy po akcji dwójkowej Janusa i Góralskiego.

27'

Rzut rożny dla Zagłębia po dośrodkowaniu Cotry.

25'

Bardzo ładna akcja Dimitara Ilieva z Piotrkiem Darmochwałem. Obrona Zagłębia poradziła sobie z zagrożeniem

23'

Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Zagłębia. Kibicom Wisły wydawało się, że Stefańczyk był faulowany jednak sędzia nie odgwizdał faulu.

20'

Kolejne ostre wejście gracza Zagłębia. Żółta kartka pokazana Krzysztofowi Piątkowi

17'

Rzut wolny dla Wisły w dogodnej odległości do dośrodkowania

17'

Groźna kontra Zagłębia, jednak strzał Łukasza Piątka niecelny i Kiełpin zaczyna od bramki.

15'

Bardzo groźne wejście na Jacka Góralskiego. Prawidłowa żółta kartka.

13'

Bardzo dobry powrót Dimitara Ilieva i jego wślizg zapobiegł groźnej akcji graczy z Lubina

11'

Kibice Zagłębia pojawili się na sektorze gości w przyzwoitej liczbie .

11'

Bardzo groźna sytuacja Wisły. Ogromne zamieszanie pod bramką Miedziowych jednak Nafciarze nie potrafili wykorzystać sytuacji. Nadal mamy wynik bezbramkowy

8'

6'

Faul Krzysztofa Janusa i Zagłębie od rzutu wolnego daleko od bramki Wisły.

4'

Pierwsze zagrożenie bramki Kiełpina. Strzał Jakuba Tosika jednak zablokowany i rzut rożny dla Miedziowych

2'

Dobrym wślizgiem mecz rozpoczyna Marko Radic.

17:46

Pierwszy gwizdek sędziego z Żywca. Rozpoczynają gospodarze.

17:44

Nafciarze na niebiesko, a Miedziowi na pomarańczowo.

17:44

Obie drużyny wychodzą na murawę. Kapitanem Nafciarzy jest Bartłomiej Sielewski, a Zagłębia Lubin Łukasz Piątek. Do rozpoczęcia spotkania zostało już tylko kilka chwil.

17:33

Za 10 minut rozpoczynamy spotkanie.

17:33

Nafciarze na pewno chcieliby powtórzyć wynik z finału Pucharu Polski sprzed lat , gdzie na tym stadionie pokonali Miedziowych 3:2.

17:29

W Płocku widać dużą mobilizację na ten mecz. Nafciarze są wiceliderem i kibice bardzo liczą na awans do ekstraklasy po kilku latach nieobecności.

17:26

Mecz poprowadzą sędziowie z Żywca. Głównym arbitrem będzie Tomasz Wajda.

17:25

Serdecznie witamy na relacji prosto ze stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku z meczu w ramach 20 kolejki 1 ligi. Wicelider z Mazowsza podejmie Zagłębie Lubin. Mecz rozpocznie się za niespełna dwadzieścia minut.