Wigry SuwałkiWigry Suwałki
2 : 0
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
91'

Po 3 minutach doliczonego czasu gry mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Mimo, iż początek spotkania nie wyglądał obiecująco, w drugiej połowie oglądaliśmy już dużo lepsze widowisko. Za uwagę dziękuje Kamil Niedźwiedzki.

87'

Ostatnie fragmenty spotkania, piłkarze gospodarzy w pełni kontrolują sytuację na boisku.

83'

100 procentowa akcja dla Wigier ! Piłkarz wyszedł sam na sam z bramkarzem gości, ten jednak w bardzo ładnym stylu obronił mocny strzał.

81'

Dobra akcja gości , strzelał Krystian Wójcik, rzut rożny dla Pogoni.

79'

Zmiana w drużynie gości. Schodzi Dziubiński, wchodzi Wójcik

78'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL PIŁKARZY WIGIER ! KAMIL ZAPOLNIK W SWOIM DEBIUCIE STRZELA GOLA ! WIGRY 2, POGOŃ 0 !

77'

Kolejna zmiana Wigier. Schodzi strzelec jedynej bramki, Robert Hirsz, wchodzi Kamil LAuryn.

72'

Mamy zmianę w drużynie gospodarzy. Schodzi Adamek, wchodzi Zapolnik. Dla Kamila Zapolnika jest to debiut w pierwszej lidze.

71'

Ładny strzał piłkarza gości zza pola karnego. Strzelał Kamil Dmowski

68'

Niecelny strzał piłkarza gości - Kamila Dmowskego

63'

Bardzo dobry strzał piłkarza Wigier, bramkarz miał spore problemy przy strzale .

62'

Nieudane dośrodkowanie Jarosława Ratajczaka

61'

Kolejna zmiana u gości. Schodzi Dawid Dzięgielewski, na boisku Donald Djousse.

59'

Zmiana w ekipie gości. Z boiska schodzi Paweł Drażba, wchodzi Kamil Dmowski.

54'

Na spalonym piłkarz gości , Carlos Monje Serrano

52'

Nieudany strzał piłkarza Wigier.

50'

Żółta kartka dla Artura Bogusza za taktyczny faul

48'

Zaczynamy II połowę !

48'

Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

44'

Spalony Roberta Hirsza

42'

I GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! 11 PEWNIE WYKORZYSTAŁ ROBERT HIRSZ !

39'

Rzut karny dla Wigier !

35'

I jest też żółta kartka da piłkarza gospodarzy. Upomniany Nerijus Valskis.

34'

Po nie ładnym faulu żółta kartka dola Łukasza Wójcika.

33'

Drugi strzał piłkarzy gości, spokojnie wyłapuje piłkę Karol Salik.

32'

Druga część pierwszej połowy zdecydowanie pod dyktando Wigier.

29'

Wymuszona zmiana w ekipie Wigier.

28'

Kontuzja piłkarza Wigier. Tomasz Jarzębowski leży na płycie boiska.

26'

Przechwyt piłki i bardzo dobry strzał piłkarza Wigier .

25'

Próbowali gospodarze, od bramki rozpocznie golkiper gości.

22'

Bardzo ładne dośrodkowanie z rzutu rożnego ! Do piłki dobiegł Robert Hirsz, lecz jego strzał głową minimalnie przeleciał obok słupka bramki.

20'

Rzut rożny dla ekipy Wigier.

17'

I kolejna nieudana akcja gości.

15'

Nie ciekawy obraz spotkania, piłka rozgrywana głównie w środku boiska.

12'

Nieudane dośrodkowanie Antonio Calderon Vallejo.

11'

Faul zawodnika Wigier, i dobra sytuacja dla gości do objęcia prowadzenia.

9'

Na chwilę obecną obraz meczu wygląda następująco: Obie drużyny próbują atakować, jednak żadnej z nich nie udało się poważnie zagrozić bramce rywali.

6'

Bardzo ładna akcja gospodarzy ! Strzał Łukasza Moneta jednak nieudany.

4'

Nieudany strzał piłkarza Wigier, Łukasza Moneta.

4'

Rzut rożny dla Wigier

3'

Pierwsza akcja i spalony Roberta Hirsza.

17:00

I zaczęli gospodarze !

16:50

Rezerwowi Pogoni: Mateusz Tobiasz, Jan Grzesik, Przemysław Rodak, Krystian Wójcik, Marcin Płaczkowski, Kamil Dmowski, Donald Djousse

16:50

Rezerwowi Wigier: Hieronim Zoch, Maciej Wichtowski,. Kamil Lauryn, Kamil Zapolnik, Daniel Michałowski, Bartosz Biel, Maciej Wasilewski

16:40

Obie drużyny są już na murawie. Gospodarze są zdeterminowani, aby wygrać mecz ze swoim dzisiejszym rywalem.