Stomil OlsztynStomil Olsztyn
2 : 0
Bytovia BytówDrutex-Bytovia Bytów
90'

Sędzia spotkania pan Złotnicki kończy pojedynek w którym, lepszą okazała się ekipa trenera Jabłońskiego, która pokazała, że potrafi przeciwstawić się problemom które obecnie ma klub z Olsztyna. Dziękujemy za uwagę i wspólnie spędzony czas.

88'

Nastąpiła ostatnia zmiana w ekipie z Olsztyna ukarany żółtą kartką Żwir opuszcza boisko, a zastępuje go Piotr Głowacki.

87'

Żółtą kartką ukarany został zawodnik gospodarzy Karol Żwir.

82'

Na boisku leży kontuzjowany piłkarz Stomilu, jednak nie przeszkadzało to w prowadzaniu akcji dal drużyny z Bytowa, co spowodowało zamieszanie na boisku. Brak gwizdka sędziego wywołał olbrzymie niezadowolenie na trybunach.

81'

Strzał z 18 metra od bramki gospodarzy oddaje Mandrysz, jednak fatalnie pudłuje i od bramki zaczyna Skiba.

77'

Trener Jabłoński daje odpocząć swoim najlepszym zawodnikom zdejmując kolejnego kluczowego piłkarza tym razem Łukasik zastępuje strzelca pierwszej bramki Kovala.

75'

Faul w okolicach 25 metra od bramki Skiby, dobre dośrodkowanie pomocnika Bytovii, jednak bardzo pewnie w swoim polu karnym interweniuje bramkarz "Dumy Warmii".

73'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy, na boisku przy aplauzie publiczności wbiega Paweł Głowacki zastępując Skobę.

72'

Za ukaranego przed chwilą żółtą kartką Bajicia, na boisko zawitał Buzała.

71'

Grozna akcja Bytovii jednak na spalonym napastnik gości.

70'

Zamieszanie w środkowej części boiska, doszło do przepychanek miedzy piłkarzami za co żółtą kartką ukarany został Bajić.

68'

Atak Stomilu zakończony poza końcową linią boiska, jednak rzut rożny nie przynosi oczekiwanych rezultatów przy piłce ekipa Bytovii.

66'

Za próbę wymuszenia faulu w polu karnym żółtą kartką ukarany został Jakóbowski.

64'

Kontra w wykonaniu gospodarzy do piłki dopada Koval, który oddaje bardzo lekki strzał. Zaskakująca jest w dalszym ciągu postawa bramkarza gości Pawłowskiego który wyszedł bardzo wysoko przed pole karne, prowokując groźne sytuacje.

62'

Groźna akcja w wykonaniu Juraszka jednak strzał trafia w plecy obrońców Stomilu i opuszcza boisko, Rzut rożny nie przynosi jednak żadnych efektów.

65'

Wrzutka z lewej strony boiska zablokowana przez obrońców gości, rzut rożny dla Stomilu.

60'

Za faul w środkowej części boiska żółtą kartką ukarany został Jasiński

59'

Gospodarze wydają się być bardzo zadowoleni z wyniku widniejącego na tablicy świetlnej, spokojnie rozgrywając akcje w środkowej części boiska.

55'

Kolejna zmiana w drużynie gości, boisko opuszcza Japończyk Shohei a zastępującym go zawodnikiem jest Mandrysz.

46'

Pierwsza zmiana w drużynie gości, za słabego dziś Mąkę wchodzi Michalski.

52'

Kolejna akcja Stomilu jednak nieskutecznie strzela drużyna dospodarzy.

49'

Stomil wyszedł bardzo ożywiony na drugą część spotkania, sprawiając spore problemy drużynie gości, kolejna bramka wisi w powietrzu !

46'

Zaczynamy drugą część spotkania.

48'

Groźna akcja Kovala, który pięknym rajdem wbiegł w pole karne oddając lekki strzał, z sprawiając spore problemy fatalnie dziś dysponowanemu Pawłowskiemu.

47'

Stomil - Bytovia

46'

Pan Złotnicki gwizdkiem oznajmia zakończenie pierwszej części spotkania.

46'

Bramka do szatni w wykonaniu Stomilu, dobre dośrodkowanie z prawej strony boiska tuż przed pole karne gości, pewnym strzałem wykańcza Jegliński. Warto zaznaczyć fatalną postawę bramkarza gości który nawet nie wykonał ruchu do piłki.

44'

GoLLLLL !!!!! Ależ piorunująca pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy !!!

44'

Ciekawie w polu karnym zachowuje, się wypożyczony z Udinese Wojciech Pawłowski który zawitał na stadion w Olsztynie broniąc bramki gości.

40'

Kilka spokojnych minut na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie, jednak zarysowuje się przewaga gości, którzy bardzo chaotycznie ale starają się otworzyć drogę do bramki Skiby.

36'

Groźnie atakują goście jednak Surdykowski nie zrozumiał się z Jasińskim który bardzo niedokładnie dośrodkowuje za plecy napastnika z Bytowa.

34'

Zamieszanie pod polem karnym gości, gdzie pozycje do strzału znalazł Jegliński jednak oddał bardzo niecelny strzał.

32'

Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym gości upada Shohei, oraz Wełna jednak sędzia spotkania pan Złotnicki odgwizduje przewinienie defensora Stomilu. Piła w posiadaniu gości.

31'

Faul na wysokości pola karnego gości, kolejna a dobra okazja do dośrodkowania dla Stomilu. Jednak obrońca gości oddala zagrożenie od bramki strzeżonej przez Pawłowskiego, rzut rożny dla gospodarzy.

29'

Drużyna gospodarzy nabrała wiatru w żagle po zdobyciu pierwszej bramki, coraz chętniej zapędzają się w rejony 16 metra od bramki, jednak skutecznie radzą sobie z tymi atakami defensorzy z Bytowa.

26'

Pewne wyprowadzenie piłki ze środkowej strefy boiska przez kapitana Stomilu Buchlca, który wykorzystał nieuwagę obrony Bytovii, dośrodkował w pole karne Pawłowskiego który popełnia fatalny błąd, wypuszczając piłkę z rąk po słabym strzale Kovala, który potwierdza swoje olbrzymie znaczenie dla "Dumy Warmii".

24'

GOLLLLL !!!! Stomil zdobywa pierwszą bramkę w 2015 roku na pierwszoligowych boiskach !!!!

22'

Ależ zagotowało się w polu karnym Stomilu, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z podopiecznych trenera Janasa trafia w poprzeczkę , z najwyższym trudem bronią się piłkarze Stomilu.

21'

Bardzo sennie wygląda dziś defensywa Stomilu, Nie potrafili przypilnować zawodnika podczas wyrzutu z autu, piłka na rzucie rożnym.

19'

Świetna piłkę ze środkowej strefy boiska posyła młodzieżowiec w drużynie gości Chris Jastrzembski, jednak piłka nie znajduję adresata i opuszcza boisko, od 5 metra zacznie Skiba.

17'

Ostre wejście Bucholca w nogi Jakóbkowskiego w okolicach 30 metra od bramki Skiby. Sędzia główny spotkania pokazuje kapitanowi gospodarzy żółtą kartkę.

15'

Sędzia spotkania pan Złotnicki, pozwolił grać po dość kontrowersyjnej sytuacji, co pozwoliło na rajd lewą flanką piłkarza Bytovii Jasińskiego, którego dośrodkowanie w bardzo pewny sposób chwyta Skiba.

12'

Coraz śmielej atakuje drużyna gośći, zarysowuje się wyraźna przewaga zwodników Drutexu-Bytovii, ciężko jest w ich szeregach zauważyć brak kilku kluczowych zawodników.

10'

Ciekawa akcja w wykonaniu piłkarzy gości, piłka przerzucona z lewej strony do środka jednak Mąka oddaje bardzo nieskuteczny strzał.

8'

Dużo niedokładności w podaniach piłkarzy z Olsztyna, kolejna taka strata może przynieść wiele problemów ekipie Trenera Jabłońskiego.

6'

Dobra akcja w wykonaniu zepsołu Bytovii, piłkę z lewej strony boiska próbował dośrodkować Shoei jednak skutecznie blokuje go obrońca gospodarzy. Piłka w rękach Skiby.

5'

Spokojne pierwsze minuty spotkania, obydwa zespoły badają rywali, starają się nie otwierać dostępy pod własną bramkę.

4'

Pierwsza groźna akcja Bytovii, ale po strzale Surdykowskiego piłka minęła bramkę Stomilu.

2'

Dośrodkowanie w pole karne Bytovii, ale pierwszym pewnym chwytem popisał się Pawłowski.

1'

Pierwszy faul w spotkaniu. W środku pola Bajić faulował Bucholca.

1'

Stomil dzisiaj na błękitno-biało, goście na czarno.

1'

Od środka pierwszy wiosenny mecz 1 ligi rozpoczął Stomil!

12:58

Następuje oficjalne przywitanie, zespoły zajmują swoje miejsca na boisku, które nie jest w najlepszym stanie.