Niedziela, 16 listopada 2014, godz. 20:45
CzechyWikipedia
2 : 1
wikipedia.orgIslandia
93'

KONIEC MECZU! W ostatnim w tym roku meczu o punkty w grupie A Czechy pokonały u siebie Islandię 2:1 i z kompletem punktów pozostają liderem. Już za chwilę na naszej stronie pojawi się szerszy opis spotkania w Pilźnie. Dziękujemy serdecznie za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE w serwisie Ekstraklasa.net!

91'

Rosicky przekazuje opaskę kapitańską Plasilowi i opuszcza murawę. Zastępuje go Vaclav Prochazka.

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89'

Necid zgrał piłkę klatką piersiową przed pole karne do Rosicky'ego, ten oddał strzał, ale zrobił to zbyt niedokładnie i piłka minęła bramkę gości.

86'

Żółtą kartką za ostry faul przy linii bocznej ukarany Borek Dockal.

86'

Goście mieli znakomitą szansę na wyrównanie! Po rzucie rożnym w polu karnym Czechów wytworzył się potworny "kocioł", Gudmundsson zdołał oddać strzał z bliskiej odległości, ale znakomitą interwencją popisał się Petr Cech!

83'

Kontra gospodarzy, uderzał zza pola karnego Darida, ale zrobił to bardzo niecelnie.

82'

Tomas Necid zmienia Davida Lafatę.

78'

Rosicky wyłożył piłkę Plarowi, który zdecydował się na strzał z dystansu i nieznacznie się pomylił. Czesi znów byli bliscy rozstrzygnięcia tego meczu!

75'

Ostatnia zmiana gości. Johann Berg Gudmundsson zmienia Bjarnasona.

71'

Żółtą kartką ukarany Sigthorsson.

70'

Czesi za wszelką cenę chcą zdobyć trzecią bramkę i zamknąć mecz. Przed chwilą jeden z islandzkich obrońców wybijał piłkę tuż sprzed linii bramkowej po strzale Daridy!

68'

Żółta kartka dla Gislasona.

65'

Ladislav Krejci opuszcza murawę, w jego miejsce wchodzi Vaclav Pilar.

63'

... a Birkir Mar Saevarsson wchodzi za Emila Hallfredssona.

64'

To mogła być piorunująca odpowiedź Islandii! Sigurdsson kapitalnie przymierzył z woleja, po którym piłka odbiła się najpierw od słupka, a potem trafiła w upadającego na murawę Cecha. Na jego szczęście opuściła boisko i nie wpadła do siatki.

63'

Na dwie zmiany decyduje się Lars Lagerbaeck. Rurik Gislason zmienia Elmara Bjarnasona...

62'

Ależ kuriozalna sytuacja! Na lewej stronie świetną akcję przeprowadzili Plasil i Darida, ten drugi próbował zagrać piłkę płasko w pole karne, po czym ta najpierw odbiła się od obrońcy, a potem od zaskoczonego rykoszetem bramkarza i... wpadła do siatki!

61'

GOL, 2:1 DLA CZECHÓW!

58'

Bjarnason ukarany żółtą kartką.

56'

Od momentu, w którym musieliśmy się rozstać, obraz gry się nie zmienił. Cały czas naciskają Czesi i mimo dobrej organizacji gry po stronie gości udało im się stworzyć kilka dogodnych okazji do strzelenia gola. Jak na razie udało się wykorzystać jedną po stałym fragmencie gry w doliczonym czasie gry pierwszej połowy.

46'

55'

Wracamy do relacji po kilkudziesięciu minutach przerwy spowodowanej poważnymi problemami technicznymi. Bardzo przepraszamy i zapraszamy z nadzieją, że kłopoty zaniknęły już na dobre.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

GOL DLA CZECHÓW, 1:1!!! Z rzutu wolnego dośrodkowywał na długi słupek Rosicky, piłkę na jedenasty metr zgrał Pudil, a bierność obrońców wykorzystał Kaderabek, który strzałem głową daje gospodarzom wyrównanie!

24'

Świetna sytuacja Lafaty! Napastnik reprezentacji Czech doszedł do piłki po prostopadłym podaniu w pole karne, oddał strzał, ale znakomicie zareagował Halldorsson.

20'

Teddy Bjarnason krótko zagrywa do Emila Hallfredssona, ten przyjmuje podanie z pierwszej piłki i próbuje zaatakować bramkę Petra Cecha, bez powodzenia.

19'

Czesi biją głową w mur, mają optyczną przewagę na boisku, częściej utrzymują się przy piłce, ale w żaden sposób nie potrafią pokonać Hannesa Halldorssona.

17'

Tomas Rosicky wbiegł w pole karne, piłkę przejął David Lafata, który pomylił się i cała akcja spełzła na niczym.

16'

Próba stworzenia kombinacyjnej akcji Jaroslava Plasila i Ladislava Krejciego, futbolówkę przechwycili defensorzy drużyny przeciwnej.

15'

Pavel Kaderabek przyjął piłkę uderzaną z rzutu rożnego, oddał strzał głową, ale nie udało mu się trafić do bramki.

13'

Po raz kolejny w natarciu Ladislav Krejci, jednak zmarnował swoją szansę posyłając niedokładne podanie w pole karne, które zostało zablokowane przez defensorów drużyny przeciwnej.

12'

Ragnar Sigurdsson ukarany żółtą kartką.

10'

Czesi ruszyli na gości ewidentnie podrażnieni stratą gola. Ladislav Krejci uniknął spalonego i tuż przed bramką Islandii odegrał futbolówkę, jednak nie było nigdzie jego partnerów.

9'

Czesi zaatakowali od pierwszych minut, a do Islandczycy jako pierwsi zdobywają bramkę! Błąd Petra Cecha wykorzystują goście, a Ragnar Sigurdsson strzałem głową pokonuje rezerwowego golkipera Chelsea.

9'

Goooooooool!!!!! Ragnar Sigurdsson!!!

7'

Ladislav Krejci świetnie dośrodkowywał w pole karne, piłkę przyjął David Lafata i głową strzelił w sam środek bramki. Było groźnie!

6'

Tomas Rosicky nieprzepisowo powstrzymuje rywala, Wolfgang Stark widzi i odgwizduje faul.

5'

Dobra, prostopadła piłka do Lafaty, ten zgrywa ja w kierunku Krejciego, ale bez zagrożenia pod islandzką bramką.

4'

Kontra Czechów, Rosicky zgrał piłkę na lewą stronę, ale wybili ja gracze Islandii. Mamy rzut wolny dla gospodarzy.

3'

Michal Kadlec zbyt mocno dośrodkował piłkę na pole karne Islandii, piłka znalazła się w rękach Hannesa Halldorssona.

2'

Piłkę przejął Vladimir Darida, ale ta opuściła plac gry.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

20:40

Piłkarze obu drużyn pojawili się już na murawie, przed nami hymny narodowe.

20:26

Po zwycięstwie Holendrów z Łotwą tabela grupy A prezentuje się następująco: Tabela grupy A.

20:22

Podobnie jak Islandia, Czesi niespodziewanie pokonali u siebie Holandię, by później łatwo rozprawić się z Turcją i Kazachstanem. Z takim samy dorobkiem punktowym przewodzą grupie A. W niedzielny wieczór na stadionie Viktorii Pilzno będzie wspierać ich komplet niespełna 12 tysięcy kibiców, choć chętnych na obejrzenie tego meczu było znacznie więcej.

20:22

Islandia radzi sobie bardzo dobrze i po pierwszych trzech meczach zma bilans bramkowy 8:0, dzięki zwycięstwom z Turcją, Łotwą i Holandią. Jeśli ten wyczyn uda jej się powtórzyć w wyjazdowym meczu z Czechami, drużyna ta będzie już jedną nogą w swoich pierwszych finałach mistrzostw Europy.

20:19

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Czechy – Islandia LIVE! Rewelacja z wyspy gejzerów zatrzyma rozpędzonych Czechów?.

20:17

Rezerwowi reprezentacji Islandii: Kristinsson, Jónsson- Sævarsson, Jónasson, Ottesen, Gudmundsson, Finnbogason, Kjartansson, Danielsson, Skúlason, Gíslason, Magnússon.

20:16

Rezerwowi reprezentacji Czech: Vaclík, Hruska- Suchy, Procházka, Pilar, Petržela, Reznik, Hořava, Vydra, Novak, Pospisil, Necid.

20:11

Zapraszamy na relację na żywo w meczu eliminacji Euro 2016. Na Doosan Arenie w Pilznie Czechy zagrają z Islandią.