Kolejna zmiana u gości. Diawara zastępuje Castro.

Odegaard miał szansę na asystę. Zagrał do Jese, a ten uderzył pod poprzeczkę, ale Codina znakomicie broni!

Schodzi Lopez, w jego miejsce Alejandro Felip

GOOOL! Jese Rodriguez na 6:3! Dobry strzał, który wpadł przy słupku

69'

Okazja dla Jamesa z rzutu wolnego, ale Codina świetnie broni!

66'

Kwadrans bez gola. Tego jeszcze w tym meczu nie mieliśmy, nie licząc przerwy między połowami oczywiście.

65'

Chwila nudy, ale to już za nami. Dośrodkowanie i strzał Alexisa z piątego metra, ale myli się!

21:43

58'

Martin Odegaard zmienia Cristiano Ronaldo, króla strzelców La Liga sezonu 2014/15!

53'

Ostro grzeje się Odegaard, więc zanosi się na to, że za moment zadebiutuje

51'

James Rodriguez też dorzuca swojego gola! Strzał bezpośrednio z rzutu wolnego! Ósmy gol w tym meczu

48'

GOLAZO! Javier Hernandez na 4:3. Dobija piłkę, której nie wykorzystał Cristiano Ronaldo. Radosny futbol trwa! I bardzo dobrze!

45'

Carvajal na drugą połowę zastępuje Arbeloę

45'

21:19

48'

3:3 po pierwszej połowie. Fajny mecz na pożegnanie La Liga. Oby w drugiej połowie również dominował radosny futbol!

45'

Kartka za Jese Rodrigueza za faul

44'

Odnalazł się znakomicie w polu karnym i dobił piłkę Lacen, bez szans Casillas.

43'

GOOOOOOOOOL! Już 3:3 na Santiago Bernabeu! Mehdi Lacen!

40'

Varane za kontuzjowanego Pepe.

39'

Pepe leży z urazem. Zejdzie z fizjoterapeutą, zanosi się na to, ze nie wróci na murawę.

36'

Si ;-) Hat-trick Ronaldo. Pewnie w środek bramki!

35'

Rzut karny dla Realu! Podejdzie Ronaldo. Hattrick?

33'

I jest! Ronaldo z rzutu wolnego! Święto futbolu na Santiago Bernabeu!

33'

Vigaray ukarany kartką za podcięcie

32'

Będzie rzut wolny dla Realu po faulu na Jamesie. To szansa dla Ronaldo na 47 gola w tym sezonie.

29'

Mecz o pietruszkę, ale bardzo sympatyczne gole i Kopciuszek pokazuje pazur. Oby tak dalej!

26'

GOOOOOOOL! DRUGI STRZAŁ Z DYSTANSU I DRUGI GOL DLA GETAFE! DIEGO CASTRO!

23'

GOOOOOOOOL! Escudero! Znakomity gol, strzał po ziemi ze znacznej odległości. Brawo, brawo, brawo!

20:48

17'

Real bardzo luźno, bez presji i gra się Królewskim układa. Getafe utrzymane, Real z wicemistrzostwem. Mógł to być mecz 'na zagranie' i do domu, a jak do tej pory jest całkiem, całkiem.

15'

Piękne dośrodkowanie Marcelo i Cristiano strzałem głową dokończył akcję. Bardzo ładny gol!

13'

I mamy pierwszą bramkę! Król strzelców La Liga podwyższa swój dorobek do 46 trafień!

10'

Groźnie! Słaby strzał Ronaldo, ale zamykający Javier Hernandez mógł to zamienić na bramkę

8'

Teraz już nieco wolniej Real atakuje. Stracili i świetnie Pepe w defensywie i kolejny szybki atak Realu. Fajny, żywy początek tego meczu.

6'

Teraz w ataku Real. Dośrodkowuje Marcelo, ale nic z tego

4'

Pierwsza groźna sytuacja dla gospodarzy! Strzał piętą Hernandeza i w ostatniej chwili defensorzy Getafe zażegnują niebezpieczeństwo!

2'

Getafe od początku próbuje utrzymywać się przy piłce. Zobaczymy jak długo taka taktyka się sprawdzi

20:31

I zaczynamy ostatni mecz La Liga w tym sezonie! Żadnych większych emocji przed tym meczem, czekamy na dobry futbol!

20:26

Na Santiago Bernabeu rozbrzmiewa hymn Realu Madryt i obie jedenastki wychodzą na murawę.

20:26

Ławka Getafe: Astray, Diawara, Felip, Lopez, Ivette, Milla, Velazquez

20:25

Ławka Realu: Isco, Bale, Carvajal, Navas, Odegaard, Silva, Varane

20:25

Ostatni mecz La Liga 2014/15 przed nami! Piłkarze już w tunelu i za moment zaczynamy!