1. połowa0 : 2
22:00

21:56

21:56

Nieprawdopodobny, fantastyczny mecz na Santiago Bernabeu, ale tak naprawdę bez happy-endu dla żadnej z drużyn! Valencia nie dowiozła prowadzenia do końca pojedynku, a Real nie zdołał strzelić zwycięskiego gola, przez co szanse Królewskich na mistrzostwo Hiszpanii są tak naprawdę tylko iluzoryczne! W Barcelonie z pewnością już powoli chłodzą szampany, a z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

95'

Sędzia dopatrzył się faulu w ofensywie Pepe! KONIEC MECZU!!!

95'

Strzał z dystansu Marcelo zablokowany, Illarramendi faulowany przy linii bocznej i to jest ostatnia szansa dla Realu, piłka meczowa!

95'

Jeszcze sędzia uspokaja zawodników obu drużyn. Strzał głową Bale'a zablokowany przez Otamendiego i kolejny korner.

94'

Jeszcze rzut rożny dla Realu! Ostatnia szansa?!

94'

A jednak nie! Powtórki pokazują, że Carvajal doskonale zatrzymał Argentyńczyka! Brawa dla Hiszpana!

93'

W kontrataku Valencii, przy uderzeniu w dobrej sytuacji, De Paul został chyba potrącony przez Carvajala! Nie ma jednak karnego!

92'

Chicharito! Meksykanin strzela z kilkunastu metrów z powietrza, ale instynktownie łapie piłkę Alves!

91'

Pięć minut doliczonych do tego meczu. Żółta kartka dla Parejo.

90'

Po rzucie rożnym dla Realu Sergio Ramos główkował obok bramki!

89'

Faul w ofensywie Mustafiego. Zmiana w Valencii. Orban za Piattiego.

89'

Barragan w walce Isco zdobył rzut rożny.

88'

Próby z dystansu Bale'a i Isco zablokowane! Real walczy o zwycięstwo! Tylko trzy punkty jeszcze pozwolą na zachowanie szans na mistrzostwo Hiszpanii!

87'

Rzut rożny dla Realu nie przyniósł zagrożenia pod bramką Valencii.

87'

Ronaldo trafia w mur, a po odbiciu się od głowy Otamendiego piłka wychodzi na korner!

86'

Ronaldo faulowany tuż przed polem karnym Valencii! Rzut wolny dla Realu z 18 metrów!

86'

I już odpowiedź Valencii! Składna akcja, wyłożenie piłki na 16. metr, skąd Parejo uderza bardzo niecelnie!

85'

Fenomenalne uderzenie z dystansu byłego gracza Valencii trafia idealnie w okienko bramki Alvesa! Brazylijczyk był bez szans! Mamy remis!!!

84'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Isco!!! Co za bramka!

83'

Chicharito! Meksykanin uderza z półobrotu (około 16 metrów), ale prosto w ręce Alvesa!

82'

Znowu setka Negredo! Po świetnej centrze z rzutu wolnego Parejo, napastnik Valencii główkuje obok bramki!

82'

Odpowiedź Realu! Diego Alves pewnie jednak łapie piłkę po płaskim strzale z dystansu Carvajala!

81'

Ależ szansa dla Negredo!!! Znakomita akcja i podanie De Paula, a ten w dobrej sytuacji uderza z pierwszej piłki wysoko w trybuny!

81'

Pierwszy rzut rożny zakończył się dobrą interwencją stoperów Realu, a drugi bardzo niecelnym uderzeniem z dystansu Javiego Fuego. 10 minut do końca.

79'

Dani Parejo wywalczył korner dla Nietoperzy.

78'

Rodrigo de Paul zmienia Andre Gomesa.

75'

74'

Diego Alves ma teraz jakiś problem ze zdrowiem. Potrzebna interwencja medyczna na kwadrans przed końcem spotkania.

74'

Diego Alveeeees!!! James Rodriguez z rzutu wolnego dośrodkował idealnie na głowę Ramosa, ale ten z kilku metrów nie zdołał pokonać genialnego dzisiaj Brazylijczyka!

73'

Żółta kartka dla Andre Gomesa za faul na Marcelo.

72'

Doszedł do strzału głową Mustafi, ale ponownie uderzył daleko od bramki Casillasa.

72'

Wybroniła się z tej sytuacji Valencia, a po chwili sama zdobyła korner dzięki Alvaro Negredo.

70'

Rzut rożny dla gospodarzy po interwencji Otamendiego.

69'

Mocne uderzenie z rzutu wolnego autorstwa Cristiano Ronaldo mija bramkę gości!

69'

Zmiana w Valencii. Schodzi Alcacer, wchodzi Negredo.

63'

Świetne mocne dośrodkowanie Gayi przed bramkę Realu, gdzie nie zdążył do niej Alcacer!

62'

62'

Kontrę Królewskich fatalnym strzałem kończy teraz Chicharito.

61'

Przy linii końcowej przedarł się Andre Gomes i zagrał w pole karne do wbiegającego Gayi, który uderzył jednak bardzo niecelnie!

59'

Jest także napomnienie dla Ramosa za niesportowe zachowanie.

58'

Żółta kartka dla Otamendiego za faul na rywalu.

57'

Tym razem Alves nie mógł nic zrobić! Potężny strzał głową Pepe po rzucie rożnym trafia do siatki! Gol kontaktowy dla Realu! Wciąż jest nadzieja dla Królewskich!

57'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! Pepe!!!

56'

Nieprawdopodobne! Strzał z powietrza Bale'a mija bramkę Alvesa, a po chwili główkę Hernandeza broni Diego Alves!

55'

Teraz rzut rożny dla Valencii, który jednak nie przynosi zagrożenia pod bramką Casillasa.

53'

Kolejny rzut rożny kończy się niecelnym strzałem głową Ramosa!

52'

Kolejna szansa dla Realu! Piłka spada pod nogi Chicharito, ten zostawia ją Carvajalowi, którego strzał zostaje zablokowany! Po rzucie rożnym Barragan z trudem wybija piłkę na kolejny korner!

51'

Piłka już po drugiej stronie boiska. Z rzutu wolnego celnie uderza Ronaldo, ale bardzo spokojnie odbija piłkę Alves!

50'

Mustafi! Niemiec zdecydowanie najwyżej wyskoczył do dośrodkowania Parejo z rzutu rożnego, ale uderzył ponad bramką!

48'

Żółta kartka dla Pepe za zdemolowanie Piattiego.

47'

Szansa dla Hernandeza! Dobre prostopadłe podanie w pole karne do Meksykanina, ale jego płaski strzał z ostrego kąta broni Alves!

46'

Wznawiamy grę w Madrycie!

46'

... oraz Marcelo za Coentrao.

46'

Piłkarze Realu wracają na murawę. Będą dwie ostatnie zmiany wśród nich! Carvajal za Arbeloę...

20:51

20:50

Nieprawdopodobny mecz na Bernabeu!!! Piłkarze Realu aż trzy razy ostrzeliwali słupki i poprzeczkę bramki Alvesa, ale to goście dwukrotnie trafili do siatki Królewskich! Żeby tego było mało, kontuzji doznał Toni Kroos, a w ostatniej minucie pierwszej połowy Diego Alves obronił czwartego karnego w tym sezonie, nie dając się pokonać Ronaldo! Wybitny pojedynek w Madrycie!

45'

Koniec pierwszej połowy!!!

45'

NIE MA GOLA!!! ALVES BRONI UDERZENIE RONALDO!!!

45'

Żółta kartka dla Chicharito za protesty.

45'

Rzut karny dla Realu!!! Zdaniem sędziego Bale był faulowany przez gości!

44'

Kolejna składna akcja Królewskich kończy się uderzeniem z dystansu, z powietrza Illarramendiego! Piłka nieznacznie mija bramkę Nietoperzy!

42'

Doszedł do centry Jamesa Sergio Ramos, ale jego uderzenie głową było bardzo niecelne!

42'

Po dośrodkowaniu Bale'a Otamendi zdołał odbić piłkę głową na rzut rożny.

41'

Słupek! Ileż pecha ma Real? Po świetnej kombinacji z Bale'm Chicharito płasko z kilku metrów trafia tylko w słupek!!!

39'

Źle rozegrany rzut rożny, a po chwili omal koszmarnego błędu nie zaliczył Alves, który przy wykopywaniu piłki trafił w Chicharito! Goście zdołali opanować sytuację.

38'

Teraz z kolei to Piatti zdobywa korner dla swojej drużyny.

37'

Niezbyt udane piąstkowanie Diego Alvesa, ale cała sytuacja kończy się faulem w ofensywie Hernandeza.

36'

Chicharito w walce z Gayą wywalczył rzut rożny dla Królewskich.

34'

Po faulu Bale'a jakieś problemu ze zdrowiem ma Parejo. Przerwa w grze.

32'

Diego Alves!!! Brazylijczyk kapitalnie broni świetne uderzenie z dystansu Bale'a!

30'

29'

Ten mecz jest dla Realu jakimś koszmarem! Jak podopieczni Ancelottiego nie zanotują jakiegoś fantastycznego powrotu, to dzisiaj stracą realne szanse na mistrzostwo! W dodatku strata Toniego Kroosa...

27'

Nieprawdopodobne rzeczy dzieją się na Bernabeu! Javi Fuego pięknym strzałem głową pokonuje Casillasa! 0:2!

26'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Javi Fuego!!!

26'

Fatalna wiadomość dla Realu! Kontuzjowany Kroos schodzi z boiska, a w jego miejsce Illarramendi.

25'

Arbeloa fauluje wślizgiem od tyłu Andre Gomesa. Żółta kartka.

23'

22'

Uderzenie nożycami Cristiano Ronaldo trafia w obrońcę Nietoperzy, a strzał z dystansu Toniego Kroosa w trybuny! Co za mecz na Bernabeu!

20'

Niewykorzystane sytuacje się mszczą!!! Po świetnej centrze przed samą bramkę Jose Gayi Paco Alcacer z bliska pokonuje Casillasa!!!

20'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Paco Alcacer!

18'

Nieprawdopodobne! Znowu poprzeczka! Tym razem po strzale głową Cristiano Ronaldo!

18'

Po nieźle rozegranym rzucie wolnym Gareth Bale trafił z kilku metrów w poprzeczkę! Wcześniej był jednak gwizdek sędziego, który dopatrzył się faulu w ofensywie Ramosa.

17'

Gaya ostro potraktował Isco i obejrzał żółtą kartkę.

20:17

14'

Poprzeczka!!! Kapitalne uderzenie z rzutu wolnego Bale'a trafia tylko w obramowanie bramki Diego Alvesa!

13'

Bale faulowany przez Otamendiego blisko pola karnego. Szansa dla Realu z rzutu wolnego.

10'

Alcacer! Długa piłka za plecy obrońców, napastnik Valencii wychodzi sam na sam z Casillasem, ale uderza ponad poprzeczką!!!

7'

Piłka już pod drugim polem karnym, ale kolejne centry Królewskich nie docierają do adresatów w polu karnym.

6'

Rzut rożny dla Nietoperzy nie przyniósł zagrożenia pod bramką Casillasa.

5'

Kapitalna składna akcja Valencii! Piłkę na lewym skrzydle dostaje Piatti, ale jego dośrodkowanie zostaje zablokowane. Korner.

2'

Dwie kolejne centry z lewego skrzydła Cristiano Ronaldo padły łupem obrońców Valencii.

2'

Bardzo złe dośrodkowanie z rzutu rożnego Piattiego. Piłka po drodze w pole karne zdążyła przekroczyć linię końcową.

1'

Alcacer! Pierwszy strzał z dystansu napastnika Valencii broni Iker Casillas!

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!!!

20:00

Minuta ciszy na Santiago Bernabeu.

19:57

Sędzią tego spotkania będzie Carlos Clos Gomez.

19:57

W Valencii brakuje dziś zawieszonego Rodrigo, z kolei w Realu brakuje dziś Raphaela Varane'a, a także kontuzjowanych Karima Benzemy i Luki Modricia.

19:55

Rezerwowi Valencii: Yoel, Ruben Vezo, Joao Cancelo, Enzo Perez, Lucas Orban, Rodrigo de Paul, Alvaro Negredo.

19:53

Rezerwowi Realu: Keylor Navas, Nacho, Dani Carvajal, Lucas Silva, Asier Illarramendi, Jese Rodriguez, Marcelo.

19:50

Obok prezentujemy składy obu drużyn.

19:49

Szlagierowy pojedynek tej serii spotkań w Hiszpanii ma ogromne znaczenie dla losów czołówki tabeli. Drugi w tabeli Real Madryt musi dzisiaj zwyciężyć, jeśli chce jeszcze marzyć o mistrzostwie Hiszpanii. Z kolei Valencia marzy jeszcze o zajęciu trzeciego miejsca. Aby to osiągnąć, Nietoperze muszą koniecznie zwyciężyć na Santiago Bernabeu, a żeby bronić się skutecznie przed atakującą czwarte miejsce Sevillą, zdobyć przynajmniej jeden punkt.

19:47

Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 36. kolejki hiszpańskiej Primera Division, w którym Real Madryt zmierzy się z Valencią!