W miejsce Marcelo na boisku pojawia się Arbeloa.

Benoit Tremoulinas ukarany żółtą kartką.

83'

Asier Illarramendi zastąpi na placu gry Isco.

79'

Vidal zgrał futbolówkę zna jedenasty metr, dopadł do niej Vicente Iborra i pewnym strzałem pokonał Ikera Casillasa.

79'

Goooool!! Vicente Iborra!!!

78'

Z boiska zszedł także Carlos Bacca, zastąpił go Kevin Gameiro.

78'

Vicente Iborra zastąpił na placu gry Grzegorza Krychowiaka.

75'

Sergio Ramos przez chwilę był poza boiskiem, ale wrócił do gry.

73'

Toni Kroos uderzał z krawędzi pola karnego, ale futbolówka powędrowała ponad poprzeczkę.

71'

Zmiana w Sevilli, za Diogo Figueirasa wszedł Denis Suarez.

70'

Gareth Bale świetnie zagrał w kierunku Cristiano Ronaldo, a ten z bliskiej odległości wpakował piłkę tuż przy lewym słupku bramki Sevilli.

69'

69'

Goooool!! Cristiano Ronaldo!!!!

67'

Jose Antonio Reyes ukarany żółtą kartką.

67'

Zmiana w Realu, za Javiera Hernandeza wejdzie Gareth Bale.

66'

Isco dośrodkowywał do Toniego Kroosa, reprezentant Niemiec niedokładnie przyjął piłkę i Sergio Rico nie miał problemów z obroną tego strzału.

63'

Aleix Vidal wykonał krótkie podanie w pole karne, ale obrońcy Realu wybili futbolówkę.

60'

Cristiano Ronaldo świetnie zagrał w pole karne, było groźnie, ale Sergio Rico uchronił swój zespół przed stratą gola.

21:20

58'

Niewiele dzieje się w ostatnich minutach na boisku. Gra toczy się głównie w środku pola.

55'

Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego, ale trafił jedynie w mur ustawiony przez obrońców Sevilli.

52'

Stephane Mbia strzelał zza linii pola karnego, ale został zablokowany.

51'

Daniel Carvajal ukarany żółtą kartką.

49'

Jose Antonio Reyes najwyżej wyskoczył do piłki zagranej z rzutu rożnego. Po jego uderzeniu futbolówka powędrowała obok lewego słupka.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

21:00

20:49

48'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Sevilla przegrywa z Realem 1:2.

46'

Sergio Ramos ukarany żółtą kartką.

47'

Carlos Bacca nie pomylił się i zamienił rzut karny na gola!

46'

Serio Ramos faulował, będzie rzut karny dla Sevilli!

44'

Rzut wolny dla Sevilli. Banega zagrał podcinką do Bacci, a ten jeszcze chciał zgrać, ale zrobił to za lekko i połapali się we wszystkim gracze Realu

42'

Nieudana akcja Sevilli. Podanie Banegi do Bacci niecelne, za mocne

39'

Krcyhowiak wrócił do gry, ale grająca przez kilka minut bez niego, w osłabieniu Sevilla straciła dwie bramki

37'

Tym razem z prawej strony zacentrował James, lot piłki przedłużył Hernandez, a Ronaldo z bliska pokonał golkipera gospodarzy

37'

Gool! Cristiano Ronaldo po raz drugi!

36'

Dośrodkowanie Isco z lewej strony prosto na głowę Cristiano Ronaldo. Portugalczyk wyskoczył wysoko i oddał skuteczny strzał

36'

Goool! Cristiano Ronaldo!

35'

Szybko rozegrali rzut wolny na środku boiska gospodarze, ale podanie do Bacci za mocne. Spokojnie złapał piłkę Casilas

33'

Sevilla cały czas bez Krychowiaka, który jest opatrywany przez lekarzy

30'

Zderzenie w powietrzu Krychowiaka i Ramosa głowami. Polak ma krwotok z nosa, a Hiszpan opatrzony przez lekarzy gotowy do gry

28'

Świetna akcja Reyesa, który ograł trzech rywali, ale zamiast strzelać, podał do Bacci, a ten był na spalonym

26'

Posiadanie piłki: 38% - 62%

23'

Reyes miał już przed sobą pustą bramkę, ale na wślizgu nie zdołał jednak sięgnąć piłki. Groźnie zrobiło się pod bramką gości

21'

Bacca wpadł w pole karne, ale uciekła mu piłka, którą zgarnął mu bramkarz Realu

16'

Zbyt mocne dośrodkowanie z głębi pola Cristiano Ronaldo, piłki nie był w stanie opanować żaden z jego kolegów.

20:17

14'

Aleix Vidal świetnie przyjął piłkę przed polem karnym i miał dobrą okazję do oddania strzału, który koniec końców został zablokowany przez jednego z obrońców Realu.

12'

James Rodriguez uderzał z rzutu wolnego, piłka wpadła w pole karne Sevilli, ale w porę wybili ją defensorzy gospodarzy.

9'

Zamieszanie pod bramką Sevilli. Fantastyczne dośrodkowanie Marcelo w kierunku Cristiano Ronaldo, Portugalczyk oddał strzał na bramkę gospodarzy, ale źle uderzał i Sergio Rico wyłapał futbolówkę.

6'

Aleix Vidal został złapany na spalonym.

3'

Cristiano Ronaldo uderzał futbolówkę z rzutu wolnego, ale ta powędrowała wysoko ponad poprzeczką bramki Sevilli.

1'

Jose Antonio Reyes próbował uderzać na bramkę Realu, ale jego strzał został zablokowany. Sędzia dyktuje rzut rożny dla gospodarzy.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

19:39

Rezerwowi Realu: Navas – Coentrão, Bale, Arbeloa, Nacho, Jesé Rodríguez, Illarramendi.

19:39

Rezerwowi Sevilli: Soria – F. Navarro, Gameiro, Iborra, Den. Suárez, Vitolo, Coke.

19:34

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Sevilla - Real Madryt!