WikimediaGetafe CF
1. połowa5 : 0
21:50

90'

Koniec meczu! Barcelona brutalnie zabawiła się dziś z Getafe i dała sygnał światu, że jest w wielkiej formie. Bayern powinien się bać? Z naszej strony to już wszystko, zapraszamy na kolejne relacje na żywo na naszym portalu.

90'

Dwa stałe fragmenty gry dla Los Azulones nie sprawiły problemu defensywie Blaugrany.

88'

Dwie minuty do końca meczu. Barcelona ewidentnie oszczędziła Getafe po strzeleniu szóstego gola. Gdyby Katalończycy nie mieli w głowach już kolejnych arcyważnych spotkań, to mogło się zakończyć nawet dwucyfrówką.

84'

Po rzucie rożnym główkuje Marc Bartra, ale wprost w ręce Guaity!

84'

Messi! Dobry strzał Argentyńczyka z rzutu wolnego świetnie broni Guaita!

81'

Dobre zagranie w pole karne do Ivana Lopeza, ale ten świetnie został uprzedzony przez Mathieu!

78'

W dobrej akcji Barcelony zdaniem sędziego Neymar był na spalonym. Gra przerwana.

76'

Na ostatni kwadrans w ekipie gości Escudero zmienia Pedro Leona.

75'

Kombinację Messiego z Suarezem twardym wejściem zastopował Velazquez.

73'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Messiego Lago wybił piłkę na rzut rożny.

72'

Messi! Odpowiedź Barcelony, ale Messi nie potrafił zwieść w polu karnym stopera Getafe, a jego płaski strzał z trudnej pozycji odbił Guaita!

71'

Słupek! Nieporozumienie między Bravo a Bartrą miał okazję wykorzystać Hinestroza, ale piłka po rękach bramkarza Barcy poturlała się na słupek!

70'

Plasowany strzał zza pola karnego Luisa Suareza pewnie łapie Vicente Guaita.

69'

Messi był teraz w rajdzie indywidualnym faulowany tuż przed polem karnym. Sędzia jednak nie wiedzieć czemu zastosował bezsensowny przywilej korzyści.

68'

Montoya zmienia Alvesa. Trzecia zmiana w Barcelonie.

67'

Kolejna próba ofensywna Barcelony. Najpierw Neymar, a następnie Messi nie potrafili jednak się wedrzeć w pole karne.

66'

Suarez! Neymar dostał piłkę w pole karne, jego uderzenie zostało zablokowane, ale piłka jeszcze spadła na nogę Suareza, który z woleja uderzył nad poprzeczką!

65'

Kolejna zmiana w Getafe. Schodzi Juan Rodriguez, wchodzi Alex Felip.

61'

Pedro zmienia Xaviego w ekipie gospodarzy.

56'

Dwa kornery dla Getafe nie stworzyły żadnego zagrożenia pod bramką Bravo. Po kilkunastu sekundach piłka spada w pole karne, gdzie zupełnie nieudanie uderza Ivan Lopez.

55'

Goście zdołali teraz wywalczyć rzut rożny po interwencji Daniego Alvesa.

49'

Zmiana wśród gości. Schodzi Baba, wchodzi Ivan Lopez

48'

Messi dostał piłkę na prawej stronie pola karnego i przy bierności obrońcy technicznym uderzeniem wycelował pod poprzeczkę bramki Guaity! 6:0!

47'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Leo Messi!

46'

Wznawiamy grę!

46'

Wracamy na Camp Nou. Jedna zmiana w Barcelonie. Sergi Roberto za Busquetsa.

20:48

Nieprawdopodobnie w tej pierwszej połowie Barcelona zabawiła się z Getafe. 5:0 do przerwy, dwa gole Suareza i trafienia Xaviego, Messiego oraz Neymara sprawiają, że Getafe długo tej podróży do Katalonii nie zapomni. A przecież jeszcze przed nami druga połowa!

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Baba miał możliwość wyjścia sam na sam z bramkarzem, ale w słabym stylu przegrał pojedynek biegowy z Adriano.

43'

Adriano! Messi teraz idealnie zagrał w pole karne do wbiegającego Adriano, ale Brazylijczyk płaskim uderzeniem posłał ją obok słupka!

41'

Messi zagrał piłkę przed pole karne, gdzie Xavi ją tylko musnął w szesnastkę do niepilnowanego Suareza, a ten bardzo ładnym technicznym uderzeniem z kilkunastu metrów pokonał Guaitę! 5:0!

40'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Luis Suarez!

36'

Długa piłka w kierunku rozpędzonego Leo Messiego pada łupem Vicente Guaity, który dobrze wyszedł z bramki na skraj swojej szesnastki.

33'

Na spalonym złapany teraz Hinestroza.

31'

Piękne techniczne uderzenie z dystansu doświadczonego pomocnika Barcelony poszybowało w okienko bramki Guaity! 4:0 w pół godziny!

30'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Xavi!!!

29'

Rafinha przejął piłkę pod polem karnym rywala, Suarez zagrał w pole karne do Neymara, a ten po ośmieszeniu obrońcy płaskim strzałem pokonał Guaitę! 3:0! Messi, Neymar i Suarez mają już łącznie 100 goli w tym sezonie!

28'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Neymar!

28'

27'

I już odpowiedź Getafe! Z ostrego kąta uderzył z powietrza Buendia, ale Bravo odbił piłkę na rzut rożny!

26'

Doskonała długa piłka Leo Messiego w pole karne i jeszcze piękniejsze uderzenie z powietrza Luisa Suareza! Guaita ponownie bezradny i już 2:0 dla Barcy!

25'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Luis Suarez!

25'

Pedro Leon zdołał dośrodkować na głowę Velazqueza, ale ten z ostrego kąta nie zdołał oddać celnego strzału!

24'

W dobrej sytuacji w kontrataku gości Hinestroza miał okazję dograć w pole karne do niepilnowanego kolegi, ale został zablokowany. Tylko rzut rożny.

23'

Słabą techniczną próbę Luisa Suareza zza pola karnego bardzo pewnie łapie Vicente Guaita.

22'

Niezłe dośrodkowanie z rzutu rożnego Xaviego, w sam raz na głowę wbiegającego Bartry, ale ten uderzył jednak bardzo niedokładnie!

20'

Messi! Po akcji i podaniu Alvesa Argentyńczyk dostał piłkę na linii pola karnego, ale płaskim strzałem posłał piłkę obok bramki!

17'

Kolejna szansa dla Getafe! Baba w dobrej sytuacji strzelał zdecydowanie zbyt lekko by zaskoczyć Bravo!

15'

Co za sytuacja! Barcelona o krok od stary gola! Claudio Bravo za daleko wyszedł z własnej bramki, ale zdołał w ostatniej sekundzie wybić piłkę z linii bramkowej po strzale jednego z piłkarzy Getafe!

14'

Rzut rożny dla Barcelony, piłkę dośrodkowywał Xavi, doskoczył do niej Rafinha, ale nie stworzył zagrożenia pod bramką Getafe.

12'

Lionel Messi próbował odegrać piłkę do lepiej ustawionych kolegów, ale został zablokowany.

11'

Dominacja Barcelony. Katalończycy utrzymują się przy piłce, wymieniają w środkowej strefie boiska dużą ilość podań i powoli konstruują kolejną akcję strzelecką.

9'

Argentyńczyk nie myli się w takich sytuacjach! Napastnik Barcelony pięknie, podcinką wykonał karnego i dał Barcelonie prowadzenie.

9'

GOOOL! LIONEL MESSI!!

8'

Luis Suarez faulowany w polu karnym, rzut karny dla Barcelony!

7'

Dośrodkowanie Adriano w kierunku Messiego, Argentyńczyk przyjął piłkę i odegrał ją do Daniego Alvesa, który z kolei pokusił się po raz kolejny w tym spotkaniu strzelać na bramkę Getafe. Tym razem futbolówka po strzale Brazylijczyka minęła słupek.

6'

Pierwsza ofensywna akcja Getafe, Roberto Lago dośrodkowywał na pole karne Blaugrany, ale żaden z jego kolegów nie zdołał dopaść do piłki.

4'

Długa piłka do Daniego Alvesa, który zdecydował się na oddanie strzału na bramkę Getafe. Futbolówkę pewnie wyłapał jednak Vicente Guaita.

3'

Jeremy Mathieu dograł piłkę w pole karne, Alexis Ruano oddalił zagrożenie od własnej bramki.

2'

Gospodarze spotkania grają dziś w swoich tradycyjnych, granatowo-bordowych strojach, goście zaś na żółto.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

19:58

Piłkarze obu drużyn minutą ciszy uczcili pamięć ofiar trzęsienia ziemi w Nepalu.

19:54

19:40

Rezerwowi Getafe: Lopez – Naldo, Ivi Lopez, Escudero, Vigaray, Astray, Alex Felip.

19:40

Rezerwowi Barcelony: ter Stegen – Rakitić, Mascherano, Montoya, Iniesta, Pedro, Sergi Roberto.

19:29

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu FC Barcelona - Getafe!