Niedziela, 26 kwietnia 2015, godz. 21:00
2 : 4
Real MadrytReal Madryt
1. połowa2 : 3
22:51

Po świetnym meczu Real Madryt wygrywa wyjazdowy mecz z Celtą Vigo. W tym meczu było dosłownie wszystko - dużo dobrej gry, bramki i zwroty akcji. Co ciekawe, przy tak wysokim wyniku Cristiano Ronaldo nie strzelił żadnej bramki, zaliczył za to asystę. Najlepszymi zawodnikami bez wątpienia byli dziś James Rodriguez - autor bramki i asysty oraz Javier Hernandez - strzelec dwóch bramek.

93'

Koniec! Real wygrywa na Balaidos!

92'

Celta szuka kontaktowego trafienia, ale gracze Realu skutecznie im to uniemożliwiają.

91'

Druga połowa potrwa o trzy minuty dłużej.

91'

Żółtą kartką ukarany został też Dani Carvajal, którego również zabraknie w następnym meczu Realu.

90'

Krohn-Dehli ukarany za pretensje do sędziego.

88'

Nolito huknął z prawej nogi, brakowało niewiele!

88'

Strzał Fernandeza, ale Casillas łapie piłkę bez problemu.

86'

Real ma teraz na boisku sześciu obrońców, Carlo Ancelotti ewidentnie próbuje dziś wielu rozwiązań, które mogą mu się przydać w końcówce sezonu.

85'

Alvaro Arbeloa zmienia jednego z najlepszych dziś graczy na boisku - Jamesa Rodrigueza.

84'

Żółta kartka dla Sergio Ramosa, która powoduje to, że Hiszpan nie wystąpi w następnym spotkaniu.

84'

Do sytuacji strzeleckiej doszedł Charles, ale dobrze asekurował go Varane.

81'

Jese nie pogra dziś jednak zbyt długo, dostanie około 10. minut i zastąpi Isco.

80'

Kilka faulów zawodników Celty w krótkim odstępie czasowym, ale żaden nie zakończył się indywidualnym upomnieniem przez sędziego.

79'

Cóż za wślizg Varane'a! 22-letni profesor.

78'

Krohn-Dehli faulował Carvajala, Charles oddawała strzał już po gwizdku.

76'

Wygląda na to, że wprowadzenie Pepe miało na celu wypróbowanie gry formacją 5-4-1 z trójką stoperów.

75'

Ostatnia zmiana wśród gospodarzy. Zmęczonego Santiego Minę zastępuje Pablo Hernandez.

73'

Nietypowa zmiana w szeregach Realu Madryt. Javiera Hernandeza zmienia Pepe.

73'

Do tego Bongdonda zmienia Orellanę.

72'

Zmiana w zespole Celty. Schodzi Larrivey, wchodzi Charles.

71'

Nie będzie piątej bramki, Hernandez na spalonym.

70'

Drugie trafienie Meksykanina! Ramos zagrał świetnego krosa zewnętrzną częścią stopy, a Javier Hernandez w sytuacji sam na sam z Sergio nie pomylił się.

69'

GOOOOOOOL! CHICHARITO!

69'

Posiadanie piłki - 55% Celta, 45% Real Madryt.

67'

Larrivey od czasu starcia z Ramosem ma problemy z cieknącą krwią i co jakiś czas musi opuszczać boisko. Warto chyba zmienić tego zawodnika bo Celta w zasadzie gra w osłabieniu.

64'

Fantastyczna akcja Celty, wszystko rozegrane na jeden kontakt, ale zakończona niecelnym strzałem.

61'

Nolito zabawił się z Illaramendim jak z dzieckiem, ale na pomoc przyszedł mu Carvajal, który wybił piłkę za boisko.

60'

Po centrze z rzutu wolnego w polu karnym Realu Madryt doszło do wielkiego zamieszania, które wybiciem piłki wyjaśnił Marcelo.

57'

Orellana upada w polu karnym, sędzia nie zamierza używać gwizdka.

56'

Z dystansu strzelał Ronaldo, potem próbował Isco, ale nic z tego. Ostatecznie ręką piłkę zagrywa Marcelo i arbiter przerywa akcję.

54'

Świetna kontra Królewskich, gdyby podanie Ronaldo doszło do Chicharito, to ten znalazłby się w sytuacji sam na sam z Sergio.

53'

Dobra akcja Orellany, ale jego uderzenie trafiło w Sergio Ramosa.

53'

Tym razem ukarany Jonny, który faulował rywala.

51'

Według Orellany Krohn-Dehli nie faulował Krossa, ale zawodnik Celty za bardzo protestował przeciwko decyzji sędziego i za to otrzymał żółtą kartkę.

48'

Świetna akcja Orellany, piłka w końcu trafia do Mallo, ale ten uderzał niecelnie.

46'

Wracamy na Balaidos!

45'

Koniec! Mamy przyjemność oglądać wspaniałe widowisko! W pierwszej połowie obejrzeliśmy aż pięć bramek i liczymy na to, że w drugiej połowie mecz będzie stał na równie dobrym poziomie. Na listę strzelców wpisali się Nolito i Mina ze strony Celty i Kroos, Hernandez i James dla Realu Madryt.

45'

Pierwsza połowa potrwa jeszcze minutę.

45'

James jest dziś wszędzie, tym razem faulowany był przez Fernandeza.

45'

Larrivey oddawał strzał z pola karnego, ale świetnym wślizgiem popisał się Ramos.

44'

Piękne podanie piętą Isco do Ronaldo, ten wypatrzył niepilnowanego Kolumbijczyka, który po szczęśliwym rykoszecie wpakował piłkę do siatki!

43'

GOOOOOOOOL! JAMES!

41'

Ronaldo trafia w słupek! Po świetnym podaniu Chicharito Portugalczyk miał świetną szansę na zdobycie bramki, ale pomylił się minimalnie.

41'

Mallo centrował lewą nogą i nie wyszło mu to zbyt dobrze. Casillas pewnie łapie piłkę.

40'

Świetna akcja Realu przerwana, Ronaldo był na spalonym.

40'

Świetne przyjęcie piłki przez Larrivey'a, ale o strzale napastnika Celty nie można już tego powiedzieć. Casillas łapie piłkę.

37'

Wysoki pressing Realu spowodował, że gospodarze popełnili błąd i zgubili piłkę. Z autu wrzucać piłkę będzie Marcelo.

35'

James faulowany po raz kolejny, rywale dzisiaj nie mogą sobie z nim poradzić.

33'

Marcelo faulowany przez Larrivey'a, nie będzie kontry Celty Vigo.

31'

Za długie podanie do Cristiano Ronaldo. Portugalczyk próbował jeszcze uratować sytuację i dośrodkować w pole karne, ale nie zdołał dogonić piłki na tyle szybko.

29'

Ależ się nam rozstrzelali piłkarze obu drużyn! Tym razem w pole karne Realu wbiegł Mina, najpierw trafił w słupek, ale piłka szczęśliwie odbiła się pod jego nogi i wpakował piłkę do pustej bramki.

28'

GOOOOOOOOOOOL! MINA!

27'

James upada tuż przed polem karnym rywala, ale arbiter spotkania nie dopatrzył się faulu na pomocniku Królewskich.

25'

Fantastyczna dwójkowa akcja Chicharito i Jamesa Rodrigueza zakończona strzałem Meksykanina! Javier Hernandez strzela bramkę w drugim meczu z rzędu.

24'

GOOOOOOOOOL! CHICHARITO!

23'

Wracamy do gry. Ciekawie zapowiadał się atak Celty, ale sędzie odgwizdał pozycję spaloną.

22'

Larrivey i Ramos zderzyli się głowami, na boisko wbiegła opieka medyczna.

20'

Dobre prostopadłe zagranie Marcelo, ale na spalonym był Javier Hernandez.

20'

Larrivey próbował zaskoczyć Casillasa zza pola karnego, ale uderzył niecelnie.

19'

Na pierwszy rzut oka widać, że powrót Jamesa po kontuzji wniósł wiele jakości do gry Realu Madryt.

18'

James znów powstrzymywany faulem, tym razem w środku boiska.

16'

Dobra akcja Ronaldo, piłka po wybiciu obrońców wpada pod nogi Toniego Kroosa, a Niemiec umieszcza piłkę pod poprzeczką bramki Sergio.

16'

GOOOOOOOOL! KROOS!

15'

Dobre wejście Jamesa, ale Kolumbijczyk szybko powstrzymywany faulem.

12'

Varane wygrywa pojedynek biegowy z Olleraną, ściganie się ze stoperem Królewskich nie jest najlepszym pomysłem na rozegranie akcji.

10'

Ależ to zrobił Nolito! Zawodnik Celty wbiegł między dwóch defensorów Realu, a następnie oddał strzał, który wpadł do bramki obok bezradnego Casillasa.

9'

GOOOOOOOOOOOL! NOLITO!

9'

Dobra centra Jamesa, radzi sobie z nią jednak Larrivey .

9'

Cabral blokuje centrę Cristiano Ronaldo, będzie rzut rożny dla gości.

8'

Real Madryt spokojnie rozgrywa piłkę, próbuje wyciągnąć rywali na własną połowę, by mieć więcej swobody w rozgrywaniu piłki pod polem karnym rywali.

5'

Wysoki pressing piłkarzy Celty sprawia problem Królewskim. Podopieczni Carlo Ancelottiego mają problemy z przeprowadzaniem ataków pozycyjnych.

3'

Świetna akcja Ollerany, który najpierw minął Ramos, a potem dobrze dośrodkował w pole karne Realu. Piłkę poza boisko zdołał wybić Varane.

3'

Strata Realu, strzał jednego z piłkarza Celty na ciało przyjmuje Raphael Varane. Początek spotkania ewidentnie pod dyktando Celty.

2'

Pierwszy atak Celty, ale świetnie rozczytał to wszystko Toni Kroos.

1'

Zaczynamy! Czy Królewscy poradzą sobie na trudnym terenie? Przekonamy się za niecałe dwie godziny!

20:56

Piłkarze wychodzą już powoli na murawę, zaczynamy dosłownie za chwilę!

20:22

Najlepszeym strzelcem Realu Madryt jest Cristiano Ronaldo, autor 39 bramek. W Celcie natomiast najlepiej pod tym względem prezentuje się Larrivey, który trafił do siatki 11. razy.

20:21

W pierwszym meczu tych drużyn w tym sezonie górą był Real Madryt. Królewscy wygrali 3:0, a wszystkie bramki strzelił Cristiano Ronaldo.

20:21

Przed tą kolejką Real Madryt zajmował drugą lokatę w tabeli tracąc dwa punkty do liderującej Barcelony. Celta natomiast zajmuje 9. miejsce i nie musi się bać o widmo spadku ani nie powalczy też już raczej o europejskie puchary.

20:20

Ławka rezerwowych Realu Madryt: Keylor Navas, Pepe, Coentrão, Lucas Silva, Arbeloa, Nacho, Jesé.

20:19

Ławka rezerwowych Celty Vigo: Rubén, Sergi Gómez, Hernández, López, Madinda, Charles, Bongonda.

20:19

Real Madryt: Casillas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; James, Illarramendi, Kroos, Isco; Hernandez, Cristian Ronaldo.

20:18

Celta Vigo: Sergio; Hugo Mallo, Cabral, Fontàs, Jonny; Augusto, Krohn-Dehli; Orellana, Santi Mina, Nolito; Larrivey.

20:16

Zapraszamy do zapoznania się z naszą zapowiedzią tego spotkania, a już za chwilę zaprezentujemy skłądy obu drużyn.

20:16

Celta Vigo - Real LIVE!

To nie będzie spacerek dla Królewskich

W ostatnim niedzielnym spotkaniu Primera Division piłkarze Celty Vigo podejmą na własnym stadionie zespół Realu Madryt. Podopieczni Carlo Ancelottiego przed tą kolejką mieli na koncie dwa punkty mniej od Barcelony i w zasadzie do końca sezonu nie mogą już sobie pozwolić na stratę punktów. Zwycięstwo z dobrze ostatnio grającą Celtą nie będzie jednak zadaniem prostym.