Rayo Vallecanorayo
0 : 2
Real MadrytReal Madryt
93'

Mimo że Rayo dosyć długo stawiało opór, to Real Madryt wygrał 2-0. Gospodarze utrzymywali się przy piłce przez dłuższy czas spotkania, mieli swoje okazje, jednak nie potrafili tego zamienić na gole. Z tego miejsca zapraszamy na jutrzejszą relację ze starcia Bilbao z Valencią i życzymy dobrej nocy!

91'

Również Bale zasiada na ławce rezerwowych. Na murawę wbiega Javier Hernandez.

91'

Nacho zmienia strzelca drugiego gola, Jamesa Rodrigueza.

89'

Kolejna centra, małe zamieszanie w pole karnym, Tito miał świetną okazję na trafienie kontaktowe, jednak koncertowo to zepsuł.

87'

Wrzutka z prawej flanki, dośrodkowanie do Manucho, ten głową próbuje pokonać Casillasa, ale ten po raz kolejny w tym meczu jest na posterunku.

84'

Bale wyprzedza Alvareza, schodzi do prawej strony, zgrywa do Isco, który był w polu karnym, jednak Hiszpan trafia wprost w bramkarza.

81'

Javier Aquino zmienia Adriego Embarbę.

79'

Długa piłka od Isco do Cristiano, Cristian Alvarez uprzedza Portugalczyka i wyłapuje piłkę.

76'

Uderzenie Toniego Kroosa z około dwudziestu metrów, piłka minimalnie mija bramkę Rayo. Z piątego metra grę wznowi Alvarez.

74'

Zejście Jamesa w środku pola do lewej nogi, precyzyjne, techniczne uderzenie wewnętrzną częścią stopy i Cristian Alvarez musi wyciągać piłkę z siatki po raz drugi.

73'

JAMES!!! 2-0 dla Realu!

71'

Bomba zza pola karnego posłana przez Nacho! Znów na posterunku Casillas!

68'

Niesamowity rajd z piłką prawą stroną boiska przeprowadził Carvajal! Będąc już w polu karnym dośrodkował prosto na głowę Ronaldo, który bez problemu umieszcza piłkę w siatce!

67'

GOOOOOOOL! CRISTIANO RONALDO!

65'

Bardzo dobry rajd i strzał Rodrigueza, ale kolejne uderzenie ponad bramką.

63'

Brzydki faul Amaya.

60'

Uderzenie Ronaldo. Wysoko ponad poprzeczką.

57'

Pierwsze zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Schodzi Fatau, w jego miejsce Jozabed.

56'

Bale również oddaje strzał, ale piłka mija bramkę!

55'

Niesamowity strzał Marcelo z szesnastego metra! Milimetry nad bramką!

54'

Kolejna kartka! Daniel Carvajal fauluje i zostaje ukarany!

52'

oraz Toni Kroos.

52'

Kartoniki za dyskusję obejrzeli również Gareth Bale...

51'

Cristiano Ronaldo z żółtą kartką na koncie! Otrzymuje ją za symulowanie!

48'

Strzał Bale'a główką. Obok bramki.

46'

Czas rozpocząć drugą połowę! Sędzia gwiżdżę, a rozpoczynają gospodarzę.

45'

Oglądamy bardzo ciekawy mecz. Świetnie spisują się gracze gospodarzy i zdecydowanie zasługują na bramkę. Real próbuje, ale jak na razie nic z tego. Duża w tym zasługa obrony Rayo, która oprócz wielu pułapek ofsajdowych, równie dobrze powstrzymuje ataki.

46'

Arbiter kończy świetną pierwszą część spotkania! Przerwa.

45'

Kolejna kara dla graczy Rayo. Tym razem ukarany Nacho Martinez.

44'

Ależ okazja! Znakomita główka Trashorrasa, ale Casillas paruje strzał. Duże szczęście graczy Realu!

41'

Świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego! Ronaldo fatalnie pudłuje.

40'

Tito fauluje Ronaldo i zostaje ukarany żółtą kartką.

35'

Błąd jednego z obrońców Rayo. Niedokładne podanie do Alvareza i ten w ostatnim momencie zdążył wybić piłkę spod nóg graczy Realu.

32'

Po rzucie rożnym Manucho strącił piłkę w stronę bramki. Casillas z problemami, ale łapie.

29'

Kolejny spalony "Królewskich". Goście grają dużo prostopadłych piłek, jednak obrona gospodarzy jak na razie spisuje się bez zarzutu.

27'

Rayo nie przestraszyło się swojego rywala i prezentuje się bardzo dobrze. Rozgrywa piłkę, stwarza sytuację. Mamy bardzo ciekawy mecz.

25'

Gol! Nie uznany, Bale na spalonym.

20'

James Rodriguez otrzymuje żółty kartonik!

15'

Znakomity strzał z daleka Alberto Bueno, ale dobrze w bramce Casillas.

13'

Embarba uderza z przed pola karnego, strzał niecelny.

11'

I kolejna okazja! Podanie przed pole karne do niekrytego Jamesa, ale ten uderza zbyt słabo i spokojnie łapie bramkarz.

9'

Okazja dla gości! Znakomity przerzut na prawą stronę pola karnego przez Rodrigueza do Ronaldo, a ten strzałem z pierwszej piłki minimalnie pudłuje.

5'

Uderzenie jednak prosto w mur.

4'

Rzut wolny dla Rayo z około 30 metrów. Varane zagrał piłkę ręką.

22:02

Rozpoczęli! Przy piłce Real!

22:01

Mecz poprzedza minuta ciszy.

21:57

Piłkarze pojawiają się na boisku! Zaraz zaczynamy!

21:57

Nie ulega wątpliwości, że zdecydowanym faworytem spotkania są goście, którzy nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów, ponieważ swoje dzisiejsze spotkanie wygrała Barcelona i odskoczyła Realowi już na siedem punktów.

21:52

Ławka rezerwowych Realu: Keylor Navas, Nacho, Coentrão, Illarra, Isco, Jesé, Chicharito.

21:52

Ławka rezerwowych Rayo: Cobeño, Insua, Abdoulaye Ba, Licá, Aquino, Jozabed, Miku.

21:49

Wiele osób przewidywało, że Real Madryt postawi dziś na zmienników, ale szkoleniowiec "Królewskich" postawił na swoje najmocniejsze obecnie zestawienie. W drużynie gości brakuje tylko Pepe, który jest kontuzjowany.