Celta VigoCelta Vigo
0 : 1
FC BarcelonaFC Barcelona
94'

Barcelona wygrywa w Vigo i utrzymuje czteropunktową przewagę w tabeli nad Realem Madryt, jednak trzeba przyznać, że Katalończycy absolutnie nie zasłużyli na wygraną. Musimy pochwalić Celtę za ich organizację gry, jednak tej organizacji zabrakło podczas krycia przy rzucie wolnym, z którego Jeremy Mathieu trafił do bramki. Za wspólnie spędzony wieczór dziękuje Adam Wielgosiński, dobrej nocy!

93'

Kartka dla Nolito za protesty.

91'

Leo Messi położył na ziemię bramkarza i z jedenastu metrów wybił piłkę ponad poprzeczkę, próbując lobować rywala. To powinno być 2-0.

88'

I jeszcze żółtą kartkę dostał Sergio Busquets, co oznacza, że będzie zawieszony w kolejnej kolejce.

88'

Fabian Orellana... rzucił Sergio Busquetsa kępką trawy i otrzymał za to czerwoną kartką.

86'

Ivan Rakitić wchodzi za Luisa Suareza.

83'

Santi Mina zmienia Pablo Hernandeza.

81'

Alvarez wyszedł kilkanaście metrów przed bramkę, starł się z Pedro, jednakże bramkarz Celty wyszedł z tego starcia szczęśliwie, piłka ląduje poza boiskiem.

78'

Gol Mathieu był jego ósmym w La Liga.

76'

Gol Mathieu:

75'

Słabiutki w tym meczu Iniesta kończy dzisiejsze starcie. Zmienia go Pedro.

74'

Wrzutka z rzutu wolnego z lewej strony boiska i Francuz zamyka akcję na długim słupku.

74'

1-0 dla Barcelony! Jeremy Mathieu!!!

71'

Hugo Mallo mocno huknął w kierunku bramki, aczkolwiek nie nastawił dobrze celownika.

70'

Przy oklaskach trybun schodzi Larrivey, a na boisku melduje się najlepszy strzelec Celty z zeszłego sezonu, Charles.

69'

Długa piłka do Nolito, który wyprzedził linię obrony o kilka metrów, jednak futbolówka była w powietrzu i były gracz rezerw Barcelony jej nie opanował.

66'

Nemanja Radoja wbiega na boisko, a schodzi Krohn-Dehli.

63'

Fatalny kiks Daniego Alvesa, który miał mnóstwo wolnego pola przed sobą.

61'

Strzał Luisa Suareza z tzw. krótkiej nogi minimalnie niecelny.

59'

Ujęcie z pozycji Neymara przy nieuznanym golu.

57'

Xavi zmienia Rafinhę.

55'

Silny strzał Nolito na krótki słupek bramki Bravo, jednak uderzenie niecelne.

54'

Piłka po strzale Messiego niewiele minęła słupek. Od bramki zacznie Alvarez.

53'

Orellana wbiegł jak w masło w pole karne, ale tam czekał na niego Gerard Pique, który wyjaśnił wszystko czystym wślizgiem.

50'

Wrzutka z rzutu wolnego zbyt krótka, druga wrzutka wybita przez Alvareza.

49'

Rzut wolny dla Barcy, przy piłce Neymar i Messi, piłka będzie prawdopodobnie wrzucana w pole karne.

47'

Neymar trafia do siatki, ale Brazylijczyk był na pozycji spalonej. Wciąż bezbramkowy remis na Balaidos.

22:02

Wracamy do Vigo, zaczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej, całkiem niezłej, połowy. Celta jest lepsza od faworyzowanej Barcelony i tylko piłkarze z Vigo wiedzą, jakim cudem nie wygrywają jeszcze tego meczu. Każda druga piłka zgarniana jest przez gospodarzy. To tyle z pierwszej połowy, zapraszamy za kwadrans.

45'

Luis Suarez ukarany kartką za symulację.

42'

Fatalnie kapitalną sytuację zmarnował Joaquin Larrivey! Stojący na jedenastym metrze napastnik Celty miał przed sobą pustą przestrzeń, ale chyba sam zawodnik nie spodziewał się, że piłka spadnie mu pod nogi.

40'

Piłka ląduje w siatce Claudio Bravo, jednak gol dla Celty nieuznany z powodu pozycji spalonej.

39'

Barcelona nie radzi sobie z pressingiem Celty, która zdominowała grę na boisku. Piłkarze Eduardo Berizzo utrzymują się przy piłce i nie dają jej powąchać Blaugranie.

36'

Okres przewagi Celty. Barcelona nie może wyjść z własnej połowy, często traci piłkę w prosty sposób. Rzut rożny dla ekipy z Galicji.

32'

Okres bardzo walecznej, chaotycznej i szarpanej gry z jednej i drugiej strony.

29'

Nieporozumienie między Bravo i Alvesem, Nolito spróbował wykorzystać zawahanie obu panów. Chilijski bramkarz wślizgiem zaatakował futbolówkę i wyjaśnił sytuację.

26'

Drybling Nolito na lewej flance, wrzutka w kierunku Larriveya, ale górne podanie okazało się zbyt mocne.

24'

Michael Krohn-Dehli ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

23'

Malutkie zamieszanie na szesnastym metrze od bramki Alvareza, w końcu piłka trafia do Luisa Suareza, który wolejem uderzał piłkę i trafił wprost w golkipera Celty.

20'

Barcelona spokojnie rozgrywa atak pozycyjny, zaczynając akcję od Claudio Bravo. Jak na razie prostopadłe podania w kierunku pola karnego Celty skutecznie przerywane.

18'

Długa piłka ze środka pola w kierunku Neymara wyłapana przez Alvareza.

15'

Faul Pique, który wcześniej zagrał piłkę ręką, jednakże stoper Barcy nie został ukarany kartką.

13'

Leo Messi nawinął obrońców, uderzył piłkę swoją lepszą, lewą nogą, jednak wybronił to Alvarez, następnie Neymar bardzo niecelnie dobijał z kilku metrów i od bramki grę wznowi portero Celty.

12'

Uwolnił się Larrivey spod opieki stoperów, uderzył po długim słupki i końcówkami palców piłkę broni Claudio Bravo.

9'

Celta nie boi się rozgrywać piłki, gracze z północy szanują futbolówkę i tak łatwo nie oddają jej Katalończykom.

7'

Strata Krohn-Deliego, Suarez pędzi w kierunku bramki, jednak zwalnia akcję i chwilę później Barcelona traci piłkę.

5'

Odbiór Rafinhi w środkowej strefie na własnej połowie, długa piłka w kierunku Suareza, jednak niecelnie zagrywa Hiszpan.