Valencia CFValencia
0 : 0
Villarreal CFVillarreal CF
95'

Po niezbyt interesującym meczu Valencia bezbramkowo remisuje w derbach wspólnoty autonomicznej Walencja 0-0 z Villarrealem. Wynik jak najbardziej sprawiedliwy, żadna z ekip nie wypracowała sobie przewagi. Za wspólnie spędzone dwie godziny dziękuje Adam Wielgosiński.

93'

Rodrigo o włos nie zdobył decydującej bramki! Rzut rożny dla Valencii.

91'

Sędzia dolicza aż 5 minut.

89'

Nico Otamendi ukarany żółtą kartką.

87'

Siedemnaście metrów od bramki, Dani Parejo podchodzi do rzutu wolnego.

84'

Przerwa w grze, kontuzjowany Musacchio, który opuszcza boiska i nie wiadomo, czy wróci. Na nieszczęście Villarrealu trener Marcelino wykorzystał już komplet zmian.

82'

Przewrotka Alvaro Negredo, piłka zmieszała w okienko bramki, ale przy słupki stał Sergio Asenjo, który ją wyłapał.

78'

Mamy przerwę w grze, Sergio Asenjo potrzebuje interwencji sztabu medycznego.

77'

Alvaro Negredo zmienia Paco Alcacera.

76'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego z okolicy koła środkowego, Musacchio wybija piłkę.

73'

Debiutuje w La Liga Felipe Alfonso, który zmienia Jonathana dos Santosa.

69'

Bardzo bliska zdobycia gola Valencia. Leżący na murawie Sergio Asenjo z trudem wybił piłkę sprzed linii bramkowej.

67'

Lucas Orban zmienia Jose Gayę.

67'

Żółta kartka dla Gio dos Santosa za zagranie piłki ręką.

65'

Rodrigo zmienia Sofiane'a Feghouliego.

64'

Antonio Rukavina zmienia Joela Campbella.

63'

Fantastyczne dośrodkowanie z rzutu rożnego i Otamendi bliski był zdobycia gola, jednak jego strzał głową został zablokowany.

61'

Gerard Moreno opuszcza boisko, w jego miejsce wbiega Gio dos Santos.

60'

Dobrze interweniował Otamendi, który głową posłał piłkę na aut.

59'

Rzut rożny dla Villarrealu, do chorągiewki podchodzi Manu Trigueros.

58'

Gotowy do wejścia na boisko starszy z braci dos Santosów, Giovani.

56'

Pierwszy raz w tej połowie Valencia przedostała się pod pole karne rywala. Korner dla drużyny Nuno Santo.

53'

Dośrodkowania Villarrealu z obu flanek nie dają efektu. Lepsi pod względem fizycznym defensorzy Valencii bez problemu radzą sobie z centrami gości z El Madrigal.

51'

Valencia nieudolnie próbuje przedostać się do pola karnego Villarrealu. Dobrze zorganizowana defensywa "Żółtej Łodzi Podwodnej".

48'

Spory "kocioł" w polu karnym Valencii, w tym zamieszaniu faulowany Otamendi.

17:59

Zaczynamy drugą połowę!

17:55

45'

Dosyć ospała pierwsza połowa pod względem sportowym, jednak nie brakuje w niej walki. Co tu dużo powiedzieć, niewiele się dzieje, brak groźnych okazji. Czekamy na lepszą drugą część gry.

43'

Valencia kontroluje końcówkę pierwszej połowy i niechętnie przenosi się pod pole karne rywali. Wygląda na to, że obie ekipy chcą, by ta część gry jak najszybciej się skończyła.

39'

Ta kartka Parejo oznacza, że nie zagra w kolejnym meczu z Athletikiem.

38'

Dani Parejo otrzymał żółtą kartkę za wycięcie Joela Campbella.

34'

Valencia próbuje przebić się przez żółty mur złożony przez piłkarzy gości, ale przyjezdni skutecznie oddalają zagrożenie.

31'

Żółta kartka dla Luciano Vietto za próbę wymuszenia rzutu karnego.

29'

Po ostatnich atakach Valencii Villarreal utrzymuje się przy piłce i uspokaja grę.

26'

Rajd Mario Gaspara zakończony niezbyt dokładnym uderzeniem, ale jednak celnym i Diego Alves został zmuszony do interwencji.

24'

Centra Barragana z prawej strony, Andre Gomes zebrał wybitą piłkę i uderzył w światło bramki, jednak strzał został zablokowany.

21'

Mario Gaspar ukarany żółtą kartkę za przerwanie kontrataku.

20'

Wrzutka z rzutu wolnego Jonathana, piłki nie przeciął żaden z piłkarzy, a tego nie spodziewał się broniący Diego Alves, który nie opanował futbolówki.

18'

Dobrze rozrzucona piłka przez Moreno na prawą flankę, ale wszystko zepsuł Jonathan dos Santos fatalnym kiksem.

17'

Czuć derbową atmosferę w powietrzu. Luciano Vietto ma rozerwane spodenki po jednym ze starć.

15'

Drugi faul od tyłu Otamendiego, jeszcze jedno takie wykroczenie i pewnie Argentyńczyk otrzyma żółtą kartkę.

13'

Centra z lewej stronie, zamieszanie w polu karnym Valencii, ale cała sytuacja wyjaśniona przez Fuego.

10'

Parejo wślizgiem od tyłu atakuje Luciano Vietto, rzut wolny dla Villarrealu ponad 30 metrów od bramki Alvesa.

7'

Centra z rzutu rożnego w pole karne Valencii, Tomas Pina niedokładnie przyjmuje i Valencia przejmuje piłkę.

5'

Dośrodkowanie Barragana w pole karne, Mateo Musacchio wygrywa pojedynek główkowy, piłkę zza pola karnego uderza Andre Gomes, ale robi to niecelnie.

3'

Pierwsze minuty pod stoją pod znakiem formowania ataku pozycyjnego przez Valencię. Ciężko przedostać się gospodarzom, Villarreal dobrze zagęścił środek pola.

17:00

Zaczynamy!

16:56

Piłkarze obu ekip są już na boisku.

16:51

W meczu na El Madrigal w rundzie jesiennej Valencia wygrała 3-1. Dla Villarrealu gola zdobył Manu Trigueros oraz jednego dla "Nietoperzy", gdyż strzelił "samobója". Dwa trafienia dołożył również Shkodran Mustafi.

16:45

Ławka rezerwowych Valencii: Tropi, Cancelo, Orban, Negredo, Yoel, Rodrigo Moreno, Rodrigo De Paul.

Ławka rezerwowych Villarreal: Alfonso, Jokić, Giovani Dos Santos, Dorado, Rukavina, Carlos, Marcos.

16:42

Znamy podstawowe składy obu ekip. Widzą je Państwo w panelu po lewej stronie.

16:33

Dzień dobry! Zaczynamy relację z trzeciego w ten świąteczny weekend meczu na naszej stronie, czyli z derbów wspólnoty autonomicznej Walencja, Valencia - Villarreal.