Real MadrytReal Madryt
2 : 0
WikimediaLevante UD
22:48

Łatwe zwycięstwo Realu, który dziś zupełnie nie musiał się wysilać. 2:0 po dwóch bramkach Bale'a i przed El Clasico Królewscy tracą do Barcelony tylko jeden punkt. To tyle z naszej strony, zapraszamy na kolejne relację na żywo na naszym portalu.

93'

Koniec meczu!

91'

Znowu pudło Ronaldo! Świetna centra Marcelo, zgranie piłki głową Bale'a, ale Ronaldo z powietrza uderza bardzo niedokładnie!

90'

Trzy minuty doliczone do tego meczu, a Jese zdobywa rzut rożny dla Realu.

90'

Odpowiedź Levante! Dobra piłka w pole karne do El Zhara, jednak ten fatalnie skiksował!

89'

Z rzutu wolnego Marcelo zacentrował idealnie na głowę Hernandeza, ale ten uderzył niecelnie, a w dodatku był na spalonym!

88'

Tak jest. Camarasa schodzi z boiska, Levante w ostatnich minutach w osłabieniu.

87'

Jakiś problem ze zdrowiem ma teraz Camarasa. Levante chyba będzie musiało skończyć ten mecz w dziesiątkę.

86'

Po dośrodkowaniu Tono z lewego skrzydła w dobrej sytuacji znalazł się Casadesus, ale niepilnowany uderzył głową ponad bramką!

86'

Camarasa zdecydował się na strzał z dystansu, jednak piłka poszybowała ponad poprzeczką.

85'

Żółta kartka dla Ramosa.

85'

Cristiano!!! Portugalczyk jeszcze stara się zdobyć swojego gola, ale jego strzał w środek bramki broni Marino!

82'

Chicharito wchodzi w miejsce Benzemy. Ostatnia zmiana w Realu.

81'

Znakomite przerzuty dzisiaj prezentuje Sergio Ramos. Szkoda, że teraz po jednym z nich Marcelo był na spalonym.

79'

Bale zagrał piłkę w pole karne do Ronaldo, jednak zbyt mocno i ta padła łupem Marino.

78'

Illarramendi zmienia Lukę Modricia.

77'

David Barral z dystansu uderza teraz bardzo niecelnie.

75'

Na spalonym złapany Cristiano Ronaldo.

74'

Trzecia zmiana w Levante. Casadesus za Uche.

71'

Próba indywidualnej akcji Barrala przerwała w ostatniej chwili w polu karnym przez dobrze interweniującego Marcelo.

70'

Nie ma gola! Bale miał okazję zanotować hattricka, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem!

69'

Zmiana w Realu Madryt. Schodzi Isco, a w jego miejsce Jese.

68'

Isco znalazł się z piłką w polu karnym rywala, ale przy próbie uderzenia z kilkunastu metrów został zablokowany.

67'

Już jesteśmy po drugiej stronie boiska, gdzie Bale szukał ustawionego przed bramką Ronaldo, ale wywalczył tylko korner.

66'

Odpowiedź Levante! Po rzucie rożnym Kalu Uche główkuje wysoko ponad poprzeczką!

63'

Co teraz chciał zrobić Benzema!!! Po dośrodkowaniu Ronaldo Francuz genialnym uderzeniem piętą, tzw. skorpionem, trafił w słupek bramki Levante!!!

59'

... z kolei Ruben Garcia wchodzi w miejsce Moralesa.

59'

Zmiany w Levante. El Zhar za Xumetrę...

58'

Keylor Navas popisał się dobrą interwencją przed polem karnym, uprzedzając pędzącego Moralesa.

56'

Nie ma wysokiego tempa jak na razie w drugiej połowie tego meczu. Real pewnie prowadzi 2:0 i nie ma zamiaru się specjalnie wysilać.

55'

Teraz z kolei pokazał się drugi z bocznych obrońców. Po dośrodkowaniu Carvajala słaby strzał głową Ronaldo wyraźnie mija bramkę.

52'

Marcelo dokładnie dośrodkował na nogę Karima Benzemy, ale ten huknął z woleja wysoko w trybuny!

49'

Real dąży do strzelenia trzeciej bramki. Na razie goście umiejętnie się bronią.

46'

Wracamy do gry.

46'

Koniec pierwszej połowy - Real prowadzi 2:0.

40'

Po faulu Kalu Uche szybko i niespodziewanie grę wznowił Modrić, który wypatrzył wybiegającego na prawej stronie Daniego Carvajala. Hiszpan wycofał piłkę do wbiegającego w pole karne Ronaldo, który huknął prawą nogą w długi róg. Futbolówka otarła się jeszcze o stopę stojącego przed bramką Bale'a i wpadła w boczną wewnętrzną część siatki.

40'

2:0 dla Realu! Bale dotknął piłki po strzale Ronaldo i to jemu zaliczono bramkę

39'

Ronaldo i Benzema wyszli z kontrą, ale pod polem karnym Francuz praktycznie podał piłkę do bramkarza rywali. Niezrozumiałe zachowanie.

32'

Gol Bale'a na 1:0

30'

Żółta kartka dla Modricia.

28'

Poprzeczka po zagraniu Bale'a! Walijczyk dośrodkował z lewej strony boiska, a futbolówkę odbił jeden z obrońców Levante - piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła poza boisko.

20'

To pierwszy gol Bale'a od 24 stycznia, kiedy to trafił z rzutu karnego w meczu z Cordobą.

17'

Modrić świetnie "wypuścił" na prawej stronie pola karnego Benzemę, który dograł do Ronaldo. Portugalczyk nieco nieczysto uderzył "nożycami", a piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Levante. Defensorzy gości nie zdołali jednak "wyekspediować" futbolówki z pola karnego, a ta trafiła prosto na nogę Walijczyka, który mocnym strzałem z woleja w długi róg zapewnił Realowi prowadzenie.

17'

GOOOL dla Realu! Bale!

16'

Znowu broni Marino! Tym razem po rzucie rożnym wykonanym przez Modricia piłkę głową uderzył Gareth Bale. Golkiper Levante odbił jednak piłkę.

15'

Piłka w siatce Levante, ale gol Benzemy słusznie nieuznany! Potężnie sprzed pola karnego uderzył Modrić, futbolówkę odbił Diego Marino, a francuski napastnik pospieszył z dobitką, ale był na pozycji spalonej.

13'

Ostatnio dużo mówiło się o tym, że Ronaldo dawno nie strzelił bramki z rzutu wolnego. Teraz miał kolejną okazję na uderzenie ze stojącej piłki, ale trafił w mur.

10'

"Królewscy" zgodnie z przewidywaniami dominują na boisku i tradycyjnie są nastawieni bardzo ofensywnie. Oprócz strzału Ronaldo w słupek na razie piłkarzom Carlo Ancelottiego nie udało się stworzyć więcej okazji do strzelenia bramki.

4'

Świetna akcja Realu i było blisko gola! Benzema świetnie z półobrotu podał do Cristiano Ronaldo, który strzelił w długi róg, ale trafił w słupek!