FC BarcelonaFC Barcelona
6 : 1
rayoRayo Vallecano
13:52

Barcelona zabawiła się dzisiaj z radośnie grającym Rayo, a Leo Messi z hattrickiem dogonił w klasyfikacji strzelców Cristiano Ronaldo. Duma Katalonii wyprzedza w tabeli Real Madryt i zostaje nowym liderem La Liga! To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

93'

Koniec meczu!

93'

Mizerny strza łz dystansu Manucho wyraźnie mija bramkę Bravo.

92'

Suarez! Urugwajczyk miał szansę na hattricka, ale po podaniu Messiego z ostrego kąta przegrał pojedynek z Alvarezem!

91'

Świetnie podanie prostopadłe Messiego, Suarez mija Alvareza i z ostrego kąta pakuje piłkę do pustej bramki! 6:1!

90'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Luis Suarez!!!

89'

Żółta kartka dla Adriano.

87'

Nieprawdopodobne!!! Suarez wychodził sam na sam z bramkarzem i próbował jeszcze dograć piłkę na pustą bramkę Messiemu, ale zagrał mu minimalnie zbyt mocno!

86'

Bravo pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Gaela Kakuty.

84'

Żółta kartka dla Aquino za faul taktyczny na Messim.

83'

Suarez! Po kombinacyjnej kontrze z Rakiticiem techniczny strzał Urugwajczyka broni Cristian Alvarez!

82'

Bueno trafia do siatki po raz drugi! Miało to miejsce jednak długo po gwizdku, bo wcześniej sędzia uznał, że jeden z jego kolegów wybiegł z piłką poza plac gry.

81'

Manucho zmienia Leo Baptistao.

81'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bueno wykorzystuje jedenastkę!

80'

Czerwona kartka dla Brazylijczyka, który był ostatnim obrońcą Barcy!

80'

Rzut karny dla Rayo! Zdaniem sędziego Alves sfaulował w polu karnym Bueno!

75'

Dani Alves uderza z dystansu nieznacznie ponad poprzeczką bramki Rayo!

74'

Kolejna kombinacja w wykonaniu Katalończyków kończy się mocnym uderzeniem Adriano, które Alvarez paruje na rzut rożny!

70'

Leo Messi właśnie dogonił Cristiano Ronaldo w klasyfikacji strzelców (obaj mają po 30 goli), a Barcelona dogoniła Real w ilości zdobytych bramek w tym sezonie (obie drużyny mają po 75 goli)!

70'

W ekipie Rayo Aquino zmienił Likę.

69'

Adriano zmienia Jordiego Albę.

68'

Po dobrym podaniu ze skrzydła Pedro i błędzie w defensywie Rayo, Messi minął rywala w polu karnym i z ostrego kąta z łatwością pokonał Alvareza!

68'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Leo Messi!!!

67'

Alvarez świetnie broni płaski zaskakujący strzał Leo Messiego z rzutu wolnego!

66'

Po ładnej akcji Daniego Alvesa, Messi został sfaulowany tuż przed szesnastką Rayo.

65'

W Barcelonie z kolei Rafinha zmienia Iniestę.

65'

Zmiana w Rayo. Schodzi Jozabed, wchodzi Quini.

63'

W zamieszaniu w polu karnym Rayo Alvarez broni uderzenie z kilku metrów Suareza, ale pozbawiony opieki obrońców Leo Messi popisuje się skuteczną dobitką, zdobywając drugiego gola w tym meczu!

62'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Leo Messi!!!

61'

Pedro rozpędził się z piłką i wpadł w pole karne, ale nie zagrał w odpowiednim momencie do lepiej ustawionego Messiego i przegrał pojedynek z Alvarezem!

60'

Rakitić zmienia Mascherano.

58'

Żółta kartka dla Alby, który 'wyczyścił' się przed El Clasico i nie zagra z Eibar.

56'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Leo Messi drugiej szansy już nie zmarnował!!!

56'

Żółta kartka za protesty dla Trashorrasa.

55'

Nieprawdopodobne!!! Alvarez łapie uderzenie z rzutu karnego Leo Messiego, ale jest powtórka!!!

55'

Jeszcze druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla obrońcy Rayo!

54'

Rzut karny dla Barcelony!!! Tito faulował w polu karnym Luisa Suareza!

53'

Po ładnej kombinacyjnej akcji Barcelony, płaski strzał z 10 metrów Andresa Iniesty świetnie broni Alvarez!

53'

Na spalonym złapany Luis Suarez.

52'

Teraz z kolei po rzucie wolnym dla Rayo, zrobiło się zamieszanie w szesnastce Barcy, które kończy się minimalnie niecelnym uderzeniem Leo Baptistao!

49'

2:0 dla Barcy! Po rzucie rożnym wykonywanym przez Xaviego strzał głową Jordiego Alby trafił tylko w słupek bramki Alvareza, ale dobitka Pique przyniosła drugiego gola dla gospodarzy!

48'

GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL!!! Gerard Pique!

47'

Po rzucie wolnym dla Barcelony w polu karnym zrobiło się drobne zamieszanie, ale Pique nie zdołał oddać strzału.

46'

Ponad 87 tysięcy kibiców dzisiaj zgromadziło się na Camp Nou.

46'

Wznawiamy grę na Camp Nou!

12:48

12:47

Barcelona zasłużenie prowadzi z Rayo 1:0 po szybkiej bramce Luisa Suareza, ale od tego momentu gospodarze specjalnie nie podkręcają tempo i nie starają się za wszelką cenę podwyższyć prowadzenia. Zobaczymy, czy po przerwie goście z Madrytu powalczą jeszcze choćby o remis.

45'

Koniec pierwszej połowy!

42'

Świetna akcja indywidualna Iniesty, który wbiegł z piłką w pole karne, ale po jego podaniu Messi został wyblokowany przez piłkarzy gości.

40'

Do akcji ofensywnej włączył się teraz Ba, ale jego dośrodkowanie padło łupem Bravo.

38'

Prostopadłe podanie w pole karne do Suareza, który zdaniem sędziego był na spalonym.

36'

Barca wciąż prowadzi 1:0, ale Rayo nie odpuszcza, nadal gra typowy dla siebie otwarty futbol.

32'

Messi!!! Po pięknym podaniu Suareza Argentyńczyk próbował lobować Alvareza, ale trafił tylko w boczną siatkę!

30'

Piękny strzał z rzutu wolnego Roberto Trashorrasa nieznacznie mija bramkę rywala!

29'

Teraz kartka dla Mascherano za faul na Bueno około 25 metrów od bramki Bravo.

28'

Messi nieźle dośrodkował piłkę w pole karne z rzutu wolnego, ale w szesnastce najlepiej ustawiony był bramkarz gości, Alvarez.

27'

Żółta kartka dla Tito za faul taktyczny na Albie.

26'

Mocny płaski strzał z 30 metrów Insuy pewnie łapie Claudio Bravo.

23'

Kolejna interwencja poza polem karnym Cristiana Alvareza. Kolejna skuteczna.

21'

Pedro!!! Napastnik Barcelony wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale naciskany przez obrońcę przegrał ten pojedynek!

19'

Beznadziejne dośrodkowanie z rzutu wolnego Xaviego Hernandeza trafia w ręce Cristiana Alvareza.

16'

Z rzutu wolnego dla Rayo nie było zagrożenia dla bramki Barcelony, w odpowiedzi kontratak gospodarzy zaprzepaścił Pedro Rodriguez.

14'

Świetna kombinacyjna akcja Barcelony! Po podaniu Jordiego Alby uderzenie Daniego Alvesa zostało zablokowane!

13'

Wychodzący na czystą pozycję Luis Suarez był faulowany w polu karnym przez Ba, ale sędzia Gil Manzano nie podyktował karnego. Wielbłąd sędziego.

11'

11'

Uderzenie z dystansu Roberto Trashorrasa pewnie broni Claudio Bravo.

10'

Podanie na wolne pole do Suareza, ten mija wychodzącego z bramki Alvareza i próbuje jeszcze zagrać na pustą bramkę do Pedro, jednak zrobił to niedokładnie!

8'

Dobra akcja gości, ale w ostatniej chwili Leo Baptistao został uprzedzony w polu karnym przez Albę. Rzut rożny dla Rayo kończy się niecelnym uderzeniem z dystansu Gaela Kakuty.

7'

Wychodzący na czystą pozycję Pedro złapany na spalonym.

6'

Barcelona na prowadzeniu! Źle ustawiona defensywa Rayo, Xavi zagrywa świetnie na czystą pozycję do Suareza, który pięknym strzałem zewnętrzną częścią stopy pokonuje Alvareza!

5'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Luis Suarez!!!

4'

Dalekie podanie za linię obrony i dobra interwencja poza polem karnym Cristiana Alvareza, bramkarza Rayo.

2'

Na spalonym znalazł się Leo Baptistao.

1'

Bravo pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Kakuty.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

11:58

Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry!

11:51

Rezerwowi Rayo: David Cobeno, Nacho Martinez, Javier Aquino, Quini, Alejandro Pozuelo, Alex Moreno, Manucho.

11:49

Rezerwowi Barcelony: Marc Andre Ter Stegen, Marc Bartra, Adriano, Ivan Rakitić, Rafinha, Sergi Samper, Munir El Haddadi.

11:48

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

11:39

Rayo Vallecano z kolei ma bezpieczne miejsce w środku tabeli. Nieobliczalna ekipa Paco Jemeza zajmuje jedenastą lokatę z dorobkiem 29 punktów.

11:37

Po raz pierwszy od października, FC Barcelona ma okazję być liderem Primera Division na koniec kolejki. Aby przeskoczyć Real Madryt Katalończycy muszą dziś w dowolnym stosunku pokonać Rayo Vallecano, bowiem po porażce Królewskich podopieczni Luisa Enrique tracą do nich ledwie dwa punkty.

11:32

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 26. kolejki La Liga, w którym FC Barcelona zagra z Rayo Vallecano!