1 : 0
Real MadrytReal Madryt
19:50

19:49

Athletic Bilbao skromnie pokonuje zupełnie bezradny Real Madryt 1:0 po bramce Aritza Aduriza!! Real w dwie kolejki może roztrwonić czteropunktową przewagę nad Barceloną i jutro stracić pozycję lidera na rzecz Katalończyków! To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

93'

Jeszcze centrę Carvajala wybijają obrońcy Realu i KONIEC MECZU!

92'

Uderzenie z dystansu Lucasa Silvy poszybował daleko w trybuny!

91'

Toquero zmienia wspomnianego Rico.

90'

Trzy minuty doliczone do tego meczu!

90'

Problem zdrowotny Mikela Rico, który siedzi na murawie. Będzie potrzebna zmiana.

88'

Coraz mniej czasu, a Real nie stwarza zagrożenia dla bramki rywala.

86'

Żółta kartka dla Marcelo za uderzenie atakującego go rywala.

85'

Pięć minut do końca! Na co stać jeszcze Real Madryt w tym meczu?

83'

Ulala!!! Bale próbował szczęścia z połowy boiska i trafił w słupek bramki Iraizoza!!! Dobitkę Jesego blokują gospodarze! Rzut rożny!!!

80'

Chicharito wchodzi w miejsce Benzemy.

78'

Płaskie dośrodkowanie z prawego skrzydła Susaety pada łupem Casillasa.

78'

Gurpegi ukarany kartką za faul taktyczny na Bale'u.

77'

Guillermo spod linii końcowej próbował zagrać piłkę przed bramkę do jednego z kolegów, ale zagrał niedokładnie.

76'

Zmiana w Realu. Lucas Silva za Kroosa.

76'

Aduriz! Strzał głową Baska trafił w słupek bramki gości!

75'

Zmiana w Athletiku. Schodzi świetny Williams, a w jego miejsce Guillermo.

74'

Żółta kartka dla Isco.

72'

Świetne prostopadłe podanie do Cristiano Ronaldo, ale ten przegrywa pojedynek z Iraizozem!

71'

Jese wchodzi w miejsce Illarramendiego.

70'

Po dośrodkowaniu Kroosa, Varane trafił piłkę barkiem obok bramki Athletiku!

70'

Carvajal wywalczył rzut rożny dla gości.

66'

Iraizoz pewnie łapie lekkie dośrodkowanie Garetha Bale'a.

64'

Schodzi z boiska Iker Muniain, a w jego miejsce wchodzi Susaeta.

62'

Real przyciska coraz mocniej. Trudno się dziwić, bo do końca spotkania coraz mniej czasu pozostało.

61'

Dobre podanie w pole karne do Benzemy, który przegrywa starcie z Iraizozem!!!

59'

Trzy kolejne rzuty rożne dla gości, żaden nie przyniósł uderzenia na bramkę Athletiku.

58'

Płaski strzał z dystansu Isco bardzo pewnie broni Iraizoz.

53'

Benzema wywalczył rzut rożny, ale z niego nie było zagrożenia dla bramki gospodarzy.

52'

Odpowiedź gospodarzy, Aduriz strzela z dystansu, ale łapie piłkę Iraizoz.

50'

Ronaldo próbował uderzenia z dystansu, ale został zablokowany!

50'

Kontra Realu Madryt po nieudanej kontrze Athletiku! Bale zagrał przed bramkę do Ronaldo, który minął się z piłką!

48'

Genialna akcja Isco i piłka w pole karne do Ronaldo, ten próbował ją wyłożyć przed bramkę do Benzemy, ale ten został w ostatniej chwili uprzedzony przed zdobyciem gola!

47'

Williams indywidualnie chciał rozwiązać akcję na pograniczu pola karnego, ale został zablokowany przez gości.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę tego meczu!

18:48

18:47

Real męczy się z Athletikiem, nie jest w stanie stworzyć sobie żadnej sytuacji, nie oddał żadnego celnego strzału na bramkę rywala i przegrywa 0:1 po bramce Aduriza. Tak grający Królewscy wyjadą z San Mames bez punktów, ale jeszcze przed nimi cała druga połowa.

45'

Nie ma jednak kornera dla Królewskich, bo sędzia kończy pierwszą połowę!

45'

Świetna kontra Realu wyprowadzona przez Marcelo, ale jest tylko rzut rożny.

45'

Jeszcze rzut rożny dla Królewskich na koniec pierwszej połowy, ale nie ma z niego zagrożenia dla bramki Iraizoza.

44'

Jeszcze jedna centra, tym razem Carvajala i gospodarze wybijają piłkę na korner.

44'

Bale w narozniku pola karnego ograł Williamsa, ale nie zdołał celnie dośrodkować piłki w pole karne.

41'

40'

Żółta kartka też dla Illarramendiego za faul taktyczny.

39'

Żółta kartka dla Etxeity.

35'

Bezradny w tej pierwszej połowie jest na razie Real Madryt. Królewscy nie mogą się otrząsnąć po bramce Aduriza.

32'

Gorka Iraizoz pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu Marcelo.

31'

Kartka jeszcze dla Aduriza, za odepchnięcie Niemca.

30'

Toni Kroos bardzo brzydko potraktował Iraolę. Żółta kartka.

28'

Bale! Szansa na odpowiedź Realu, jednak Walijczyk przegrywa pojedynek z Iraizozem! Co więcej, był jeszcze spalony!

27'

Co za gol głową Aduriza, który z kilkunastu metrów przepięknym uderzeniem zamienił na gola dośrodkowanie Mikela Rico! 1:0!

26'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Aritz Aduriz!

22'

Benzema szukał swoim zagraniem za linię obrony Bale'a , ale piłka padła łupem Iraizoza. Po chwili bramkarz gospodarzy świetnie przeciął podanie Isco do Ronaldo.

19'

Aduriz na prawym skrzydle ograł Marcelo, ale jego zagranie przed bramkę przerwał Varane!

18'

Świetna wrzutka De Marcosa z prawego skrzydła na głowę Aduriza, ale ten strąca piłkę obok bramki Casillasa!

15'

Odpowiedź Bilbao, ale z podobnym skutkiem! Rico został zablokowany na 16. metrze przez stoperów gości!

14'

Real naciska! Illarramendi próbował oddać strzał zza pola karnego, ale został zablokowany.

14'

13'

Pepe! Portugalczyk główkuje po centrze z rożnego Kroosa, ale ponad poprzeczką!

12'

Kolejna akcja Realu Madryt! Benzema z lewej strony pola karnego szukał Cristiano Ronaldo, ale Etxeita wybił piłkę na korner.

12'

Do akcji ofensywnej włączył się Carvajal i spod linii końcowej zagrał w pole karne do Benzemy, którego strzał został zablokowany!

11'

Aduriz został teraz kopnięty przez Kroosa i potrzebuje pomocy medycznej.

10'

Długie zagranie w kierunku Bale'a. Ten jednak był na spalonym, a piłka i tak do niego nie dotarła.

8'

Casillas pewnie łapie piłkę po centrze Benata.

7'

Balenziaga odważnym rajdem lewym skrzydłem wywalczył rzut rożny.

4'

Real rozpoczął bardzo spokojnie, ale gościom na razie nie udaje się przedostać pod pole karne rywala.

2'

Pierwszy strzał gospodarzy! Z dystansu obok bramki uderza Aduriz.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Alberto Undiano Mallenco i zaczynamy!

17:57

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę San Mames!

17:50

Rezerwowi Realu Madryt: Keylor Navas, Nacho Fernandez, Fabio Coentrao, Lucas Silva, Sami Khedira, Jese Rodriguez, Javier Hernandez.

17:49

Rezerwowi Athletiku: Alex Remiro, Jon Aurtenetxe, Markel Susaeta, Unai Lopez, Ibai Gomez, Guillermo Fernandez, Gaizka Toquero.

17:49

Obok prezentujemy składy obu drużyn.

17:47

Athletic Bilbao od początku sezonu nie jest w stanie przedostać się do ligowej czołówki, ale Baskom w tygodniu udało się awansować do finału Pucharu Króla. Nie ulega jednak wątpliwości, że są oni w stanie powalczyć dziś z Realem Madryt o korzystny wynik.

17:44

Dla Realu Madryt jest to najtrudniejsze spotkanie przed El Clasico, które zaplanowane jest na za dwa tygodnie. Jeśli Królewscy Carlo Ancelottiego wygrają dziś z Bilbao, to niemal pewne będzie, że do meczu z Barceloną przystąpią z pozycji lidera. Obecnie Los Blancos mają w tabeli dwa punkty przewagi nad Katalończykami.

17:34

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 26. kolejki La Liga, w którym Athletic Bilbao zmierzy się z Real Madryt!