Granada CFGranada CF
1 : 3
FC BarcelonaFC Barcelona
17:50

Barcelona dość pewnie pokonuje na wyjeździe Granadę 3:1 i zbliża się do prowadzącego Realu Madryt na odległość jednego punktu. Królewscy jutro zmierzą się na własnym stadionie z Villarreal. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

92'

Koniec meczu!

90'

Dwie minuty doliczone do tego spotkania.

89'

Jeszcze rzut rożny dla gospodarzy po akcji Candeiasa.

88'

Teraz z kolei Messi świetnie dograł piłkę do Pedro, ale ten uderzył nieczysto i zbyt lekko, by pokonać bramkarza Granady.

87'

Messi!!! Po kapitalnej akcji Neymara, Argentyńczyk przegrywa pojedynek 'sam na sam' z Oierem!

87'

Po centrze Rakiticia z rzutu rożnego, Bartra główkował ponad bramką Oiera.

86'

Żółta kartka dla rezerwowego Granady, Murillo.

85'

Cala zablokował dośrodkowanie Daniego Alvesa. Rzut rożny dla gości.

84'

Messi dostał dobre podanie w pole karne Granady, ale Argentyńczyk został jednak złapany na spalonym.

81'

Neymar świetnie opanował piłkę w polu karnym rywala i przewrotką zagrał do wbiegającego Messiego, który jednak skiksował i uderzył obok bramki!

79'

Pedro w Barcelonie zastępuje Suareza.

78'

Success z kolei zastępuje kontuzjowanego Bangourę.

78'

Zmiany w Granadzie. Schodzi Cordoba, wchodzi Candeias...

78'

Po niezłym kontrataku Barcy z dystansu uderza Rakitić, ale Oier pewnie łapie piłkę.

76'

Busquets zmienia Mathieu w ekipie gości.

75'

Neymar odważnym rajdem w pole karne rywala wywalczył rzut rożny dla Barcelony.

73'

Claudio Bravo pewnie łapie piłkę po uderzeniu z dystansu Frana Rico.

71'

Przepiękne zagranie Rakiticia na wolne pole do Suareza, ten minął bramkarza i jeszcze zamiast strzelać do niemal pustej bramki wyłożył piłkę Messiemu, który dopełnił formalności! 1:3!

70'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Leo Messi!!!

68'

Zmiana też w Granadzie. Schodzi Marquez, wchodzi Rochina.

66'

Rafinha zmienia Xaviego w ekipie gości.

65'

Rzut wolny dla Barcelony, około 25 metrów do bramki Oiera. Leo Messi uderza jednak wysoko nad poprzeczką.

63'

Na spalonym ponownie znalazł się Suarez.

62'

Cordoba poradził sobie z Mathieu, ale potem ucierpiał jeszcze w starciu z Francuzem. Faulu w tej sytuacji nie było, a Kolumbijczyk szybko się podniósł.

58'

Żółta kartka dla Mathieu za faul na Iturrze.

57'

Na spalonym złapany Luis Suarez.

55'

Żółta kartka dla Neymara, który nie zagra za tydzień przeciwko Rayo.

54'

Barcelona próbowała odpowiedzieć, ale po zamieszaniu w polu karnym Granady Neymar huknął wysoko ponad poprzeczką!

53'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Fran Rico z 11 metrów zdobywa kontaktowego gola!

51'

Rzut karny dla Granady! Zdaniem sędziego Bartra faulował w polu karnym Bangourę!

49'

Świetna kombinacja Suareza z Rakiticiem, Urugwajczyk wychodzi sam na sam z Oierem i płaskim strzałem umieszcza piłkę w siatce! 0:2!

48'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Luis Suarez!

47'

Bangoura!!! Zawodnik Granady świetnie wpadł z piłką w pole karne Barcy, ale jego centrę do dobrze ustawionego Cordoby przejął Bravo!4

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

16:48

16:47

Słaby mecz Barcelony, ale i tak prowadzi ona 1:0 po bramce Rakiticia. Gospodarze jednak się nie poddają i śmiało mogą powalczyć jeszcze o punkty po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Messi!!! Dość przypadkowo Rakitić zdołał zagrać za linię obrony do Argentyńczyka, ale ten przegrał pojedynek z Oierem!

44'

Po świetnej kontrze Barcelony i podaniu Daniego Alvesa, Messi strzela w słupek, ale wcześniej Argentyńczyk i tak był na wyraźnym spalonym!

43'

Po rzucie rożnym celny strzał głową Frana Rico spokojnie broni Bravo.

42'

Bravo!!! Po kąśliwym uderzeniu z dystansu Javiego Marqueza, Bravo kapitalnie odbija piłkę na rzut rożny!

38'

Oho! Bartra teraz popełnił błąd, ale Foulquier ewidentnie próbował wymusić jedenastkę. Sędzia nie dał się nabrać.

37'

Odpowiedź Granady! Cordoba zostawia piłkę przed polem karnym Ibanezowi, który zza szesnastki uderza wyraźnie obok bramki!

36'

Messi! Argentyńczyk dostał piłkę na skraju szesnastki, ale z powietrza uderzył nieznacznie ponad poprzeczką!

35'

Dziesięć minut do końca pierwszej połowy. Barcelona dość szczęśliwie prowadzi z Granadą po bramce Rakiticia.

32'

Messi przedarł się pod linią końcową w pole karne, ale nie zdołał dograć celnie przed bramkę do Suareza.

30'

Piłka w pole karne do Cordoby, ale ten był na spalonym.

29'

Gospodarze odważnie atakują bramkę Barcy w ataku pozycyjnym. Zespół Abela Resino wcale nie przestraszył się rywala.

28'

Foulquier zdobywa korner dla Granady.

28'

Już próbowali odpowiedzieć gospodarze! Po stałym fragmencie gry piłka ponownie spadła pod nogi Marqueza, ale ten z powietrza z 10 metrów uderzył wysoko w trybuny.

26'

26'

Spore nieporozumienie w obronie Granady! Po uderzeniu Suareza, Cala wyłożył piłkę przed pustą bramką Rakiticiowi, który z tego prezentu skrzętnie skorzystał! 0:1!

25'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ivan Rakitić!

24'

Rzut rożny dla Granady, piłka spada na 16. metr na głowę Marqueza, który uderza wysoko ponad poprzeczką bramki Bravo!

22'

Po niezłej akcji Barcelony, Suarez wystawia piłkę przed pole karne do Xaviego, ten uderza z dystansu, a Oier przenosi futbolówkę nad poprzeczką!

21'

Neymar wychodzi sam na sam z bramkarzem i z ostrego kąta uderza obok bramki. Co więcej, Brazylijczyk był na spalonym.

20'

Teraz podobna sytuacja po drugiej stronie boiska. Suarez minął Oiera, ale nie strzelał już do pustej bramki, bowiem był na spalonym.

18'

Cordoba wychodzi sam na sam z Bravo i przegrywa ten pojedynek! W dodatku Kolumbijczyk był zdaniem sędziego na spalonym.

16'

Żółta kartka dla Suareza za trafienie łokciem rywala. Zasłużona kartka.

13'

Rzut rożny dla Barcy przyniósł tylko bardzo niecelne uderzenie z dystansu Rakiticia.

11'

Niezłe dośrodkowanie z lewego skrzydła Jordiego Alby pada łupem Oiera Olazabala.

8'

Nieźle na razie się spisuje Granada, która nie pozwala na wiele rywalom z Katalonii.

7'

5'

Dani Alves dopiero teraz wraca na plac gry.

3'

Jest jednak żółta kartka dla Marqueza. Zasłużona.

2'

Bardzo ostry faul Javiego Marqueza na Danim Alvesie. Obaj piłkarze opatrywani przez lekarzy.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

15:44

Sędzią tego spotkania będzie pan Santiago Jaime Latre.

15:41

Rezerwowi Barcelony: Marc Andre Ter Stegen, Martin Montoya, Adriano, Sergio Busquets, Rafinha, Pedro, Andres Iniesta.

15:40

Rezerwowi Granady: Roberto Fernandez, Luis Martins, Ruben Rochina, Jeison Murillo, Isaac Success, Daniel Candeias, Ruben Perez.

15:40

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

15:37

Dla obu drużyn to spotkanie ma duże znaczenie. FC Barcelona nie może sobie pozwolić na proste straty punktów, jeśli chce jeszcze nawiązać walkę o mistrzostwo Hiszpanii z Realem Madryt, do którego Katalończycy tracą już cztery punkty. Zespół Luisa Enrique musi kontynuować regularne zdobywanie punktów w Granadzie, a gospodarze na pewno tanio skóry nie sprzedadzą, bowiem znajdują się w strefie spadkowej i do bezpiecznego miejsca tracą obecnie również cztery oczka.

15:31

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 25. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym Granada zmierzy się z Barceloną!