Real Madryt nieoczekiwanie traci punkty w starciu z dość przemeblowaną drużyną Villarreal. Królewscy mają już tylko dwa punkty przewagi nad drugą w tabeli Barceloną. To już wszystko z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

93'

Dośrodkowanie Marcelo zostaje odbite poza szesnastkę i koniec meczu!

93'

Po centrze Kroosa, Ronaldo w ostatniej chwili uprzedzony w polu karnym. Rzut rożny!

93'

Vietto starał się indywidualne wyprowadzić kontrę gości, ale stracił piłkę w dryblingu. Pół minuty do końca.

92'

Po świetnym dośrodkowaniu Marcelo, Ronaldo uderza głową nad bramką gości!

91'

Asenjo!!! Po zagraniu Kroosa Jaume Costa sprawdził czujność swojego bramkarza, ale ten odbił piłkę!

90'

Bale zdobywa korner dla Realu. Trzy minuty doliczone do tego meczu.

89'

Bailly! Teraz po kilku kiepskich interwencjach Iworyjczyk dobrze wyczyścił przedpole bramki Asenjo.

89'

Żółta kartka dla Pepe. Pierwsza w tym sezonie.

88'

Żółta kartka dla Triguerosa.

88'

Chicharito chciał teraz po dobrej akcji Carvajala wymusić jedenastkę dla Realu, ale sędzia słusznie nie odgwizdał domniemanego faulu Bailly'ego.

86'

Casillas!!! Gerard Moreno świetnie zacentrował piłkę w pole karne do Vietto, ten uprzedził Varane'a, ale jego strzał głową broni Casillas!

85'

Ależ błąd Asenjo, ależ pudło Jese!!! Asenjo nie złapał długiej piłki zagranej w pole karne, a Jese uderzył niecelnie na pustą bramkę!

84'

Po dośrodkowaniu Jese, Mario Gaspar uprzedza w polu karnym Ronaldo.

83'

Kilka minut do końca. Czy Real jest jeszcze w stanie zdobyć tu zwycięskiego gola?

80'

Trzecia zmiana w Realu. Chicharito za Benzemę.

80'

Ronaldo! Portugalczyk huknął lewą nogą z 16 metrów obok bramki Sergio Asenjo!

79'

Illarramendi zmienia Isco. Trybuny wygwizdały tę decyzję Ancelottiego.

79'

Vietto!!! Po błędzie obrony Realu Argentyńczyk wychodził sam na sam z Casillasem, ale stracił równowagę i się przewrócił!

77'

Po dobrze rozegranym rzucie wolnym groźny strzał Jaume Costy został zablokowany przed samą bramką Realu!

76'

Żółta kartka dla Carvajala.

76'

Odpowiedź Realu. Po akcji Jese i strzale z ostrego kąta dobrze odbija piłkę Asenjo!

75'

Campbell chciał oddać piękny techniczny strzał z dystansu, ale piłka dość wyraźnie minęła bramkę Casillasa.

72'

Jese zmienia Lucasa Silvę.

72'

Asenjo!!! Cristiano Ronaldo oddał świetny strzał głową, ale bramkarz Villarreal jeszcze lepszą interwencją odbił piłkę!

70'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Toniego Kroosa, Karim Benzema główkuje wysoko nad bramką Villarreal!

69'

Costa ogląda żółtą kartkę za faul taktyczny na Bale'u.

69'

Ronaldo!!! Portugalczyk świetnie poradził sobie z Baillym, wpadł w pole karne, ale nie zdołał pokonać Asenjo!

68'

Zmiana w Villarreal. Schodzi Sergio Marcos, wchodzi Jonathan dos Santos.

67'

Leżą na boisku Marcelo i Joel Campbell po starciu obu panów. Przerwa w grze.

65'

Po niezłej akcji Villarreal piłka ugrzęzła na 16. metrze przed bramką Casillasa, gdzie dopadł do niej Moreno i płaskim strzałem pokonał Casillasa! 1:1!

64'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Gerard Moreno!

62'

... a Trigueros wchodzi w miejsce Piny.

62'

Zmiany w Villarreal. Vietto zmienia Giovaniego...

62'

Cristiano Ronaldo uderza ponad poprzeczką bramki gości!

60'

Marcelo faulowany 18 metrów od bramki Villarreal. Szansa dla gospodarzy.

59'

Stały fragment gry dla Villarreal. Po dośrodkowaniu Giovaniego strzał z powietrza oddaje Jaume Costa, ale uderza obok bramki!

57'

Uderzenie z dystansu Cristiano Ronaldo poszybowało daleko w trybuny.

56'

Fatalny błąd Bailly'ego, Ronaldo zagrywa piłkę na 16. metr do Bale'a, ale Walijczyk w stylu Michała Kucharczyka uderza w drugi rząd trybun Santiago Bernabeu!

54'

Świetne podanie Bale'a w pole karne do Ronaldo, ale ten przegrywa pojedynek z Sergio Asenjo! Mogło być 2:0!

52'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Cristiano Ronaldo pewnie wykorzystuje rzut karny! 1:0 dla Realu!

52'

Żółta kartka dla Bailly'ego.

51'

Rzut karny dla Realu! Zdaniem sędziego Bailly sfaulował w polu karnym Ronaldo!

50'

Moi Gomez popędził z kontrą gości, jednak zepsuł ją bardzo niecelnym podaniem w kierunku Giovaniego dos Santosa.

48'

Ronaldo! W kontrataku Realu Benzema zagrywa na prawą stronę pola karnego do Ronaldo, który oddaje płaski strzał na bramkę Asenjo. Bramkarz Villarreal dobrze odbija piłkę!

47'

Po akcji dwójkowej z Benzemą Carvajal centrował piłkę płasko w kierunku Ronaldo, ale defensywa Villarreal przerwała to zagranie.

46'

Piłkarze obu drużyn wznawiają grę na Santiago Bernabeu!

21:50

21:49

Zasłużony remis na Bernabeu. Przez dwa kwadranse był to bardzo wyrównany mecz, w ostatnim Real nieco przycisnął, ale nie stworzył sobie żadnej sytuacji stuprocentowej wobec szczelnej defensywy Villarreal.

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Rzut wolny dla Realu z 30 metrów. Cristiano Ronaldo uderza wysoko nad bramką Asenjo.

45'

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

45'

Po dośrodkowaniu Giovaniego Bailly nie doszedł do strzału głową, a uderzenie z dystansu Sergio Marcosa zostało zablokowane.

44'

Mario Gaspar zdobywa korner dla przyjezdnych.

42'

Bale! Niezbyt udana próba dośrodkowania Walijczyka trafia w poprzeczkę bramki Asenjo!

40'

Isco starał się rozegrać akcję dwójkową z Marcelo, ale po jego dośrodkowaniu Brazylijczyk skiksował przy próbie oddania strzału z powietrza.

38'

Kroos nieźle zagrał w pole karne do Marcelo, ten próbował zgrać piłkę przed bramkę, ale został zablokowany. Bailly wraca na boisko.

38'

Moi Gomez ogląda żółtą kartkę za faul na Isco.

36'

To wygląda na jakąś kontuzję oka i nie wygląda to dobrze, Bailly zostaje zniesiony z boiska na noszach. Może być potrzebna zmiana.

35'

Problem ze zdrowiem ma Bailly, któremu udzielana jest pomoc medyczna.

34'

Varane! Real blisko gola! Po dośrodkowaniu Kroosa z rzutu rożnego Varane uderza głową minimalnie obok bramki!

32'

Kontra Villarreal, rozpędzony Mario próbował dograć piłkę przed bramkę do Gerarda Moreno, ale tego dobrze uprzedził Pepe.

31'

Jeszcze jedna groźna wrzutka Marcelo, które przeszyło całe pole karne Villarreal i odbite wyszło na rzut rożny. Po nim do piłki najwyżej wyskoczył Bale, ale strącił ją głową obok bramki!

29'

Marcelo przyspieszył lewym skrzydłem i dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie spokojnie złapał ją Asenjo.

26'

Rzut rożny dla Realu nie przyniósł żadnego zagrożenia pod bramką Asenjo.

24'

Benzema próbował na przebój przedostać się z piłką w pole karne rywala, ale został dobrze wyblokowany przez stoperów Villarreal.

23'

Po dośrodkowaniu Toniego Kroosa Pepe główkuje wysoko nad bramką

22'

Dośrodkowanie Carvajala z prawego skrzydła zostało zablokowane ręką przez Moi Gomeza. Rzut wolny dla Realu, ale kartki nie ma.

21'

Po dośrodkowaniu Bale'a Asenjo wyszedł z bramki dość niepewnie, ale Benzemę zdołał uprzedzić Dorado!

20'

20 minut gry za nami. Villarreal jest dzisiaj dla Królewskich równorzędnym rywalem. To jest naprawdę wyrównany mecz.

16'

Marcelo szukał przed bramką Karima Benzemy, ale jego podanie czujnie przerwał Bailly.

14'

Po dośrodkowaniu Jaume Costy Giovani nie zdołał oddać czystego strzału głową w naprawdę dobrej sytuacji dla Villarreal.

14'

Campbell minął na skrzydle Isco, ale z piłką wyjechał poza linię końcową.

13'

Nie ma gola dla Villarreal!!! Gerard Moreno przegrywa pojedynek z Casillasem, a strzał Moi Gomeza z linii bramkowej wybił Carvajal!

12'

Rzut wolny dla gości. Giovani uderza jednak prosto w mur, ale jest jeszcze rzut rożny.

11'

Ronaldo! Portugalczyk z ostrego kąta starał się zaskoczyć Asenjo, ale ten dobrze interweniował po strzale gwiazdora gospodarzy.

9'

Spore zamieszanie w polu karnym Villarreal po rzucie rożnym dla Królewskich. Kończy się ono kiepskim strzałem Lucasa Silvy z 20 metrów. Piłka potoczyła się obok bramki gości.

8'

Świetny przerzut piłki na prawe skrzydło do Karima Benzemy. Ten jednak zdobywa tylko rzut rożny.

7'

Uderzenie z dystansu Cristiano Ronaldo poszybowało daleko od bramki Asenjo.

6'

Atakujący Jaume Costa wywalczył rzut rożny dla Villarreal.

5'

Giovani! Meksykanin dostał dobre podanie w pole karne i uderzył płasko w boczną siatkę bramki Realu! Co więcej, gracz gości był jeszcze na spalonym.

4'

Długa piłka w kierunku rozpędzonego Cristiano Ronaldo. Przecina ją dobrze w polu karnym Sergio Asenjo.

3'

Dani Carvajal nie opanował długiej piłki zagranej w jego kierunku.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

21:00

Jeszcze przed meczem koszykarze Realu Madryt zaprezentują kibicom zdobyty przed tygodniem Puchar Króla.

20:57

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę Santiago Bernabeu.

20:37

Sędzią tego spotkania będzie pan Jose Luis Gonzalez Gonzalez.

20:37

W Villarreal brakuje dzisiaj głównie wypożyczonego z Realu Madryt Denisa Czeryszewa, któremu występ uniemożliwia specjalna klauzula w umowie transferowej. Ponadto kontuzjowany jest Bruno Soriano. W Realu nie zobaczymy dziś kontuzjowanych Samiego Khediry, Luki Modricia, Jamesa Rodrigueza oraz Sergio Ramosa.

20:35

Rezerwowi Villarreal: Juan Carlos, Mateo Musacchio, Victor Ruiz, Jonathan dos Santos, Manu Trigueros, Luciano Vietto, Ikechukwu Uche.

20:35

Rezerwowi Realu Madryt: Keylor Navas, Fabio Coentrao, Nacho Fernandez, Alvaro Arbeloa, Asier Illarramendi, Jese Rodriguez, Javier Hernandez.

20:33

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn. Real gra dzisiaj swoją najsilniejszą jedenastką, ale w Villarreal jest sporo zmian.

20:29

Prowadzący w tabeli ligowej Real Madryt ma nadzieję na to, żeby odskoczyć w tabeli ligowej rywalom z Barcelony i Atletico. Aby mieć czteropunktową przewagę nad Katalończykami Królewscy muszą dzisiaj pokonać Villarreal. Zajmująca szóste miejsce w tabeli Żółta Łódź Podwodna pomiędzy pucharowymi meczami z Salzburgiem (Liga Europy) i Barceloną (Puchar Króla) zagrają dzisiaj w mocno zmienionym składzie.

20:16

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 25. kolejki La Liga, w którym Real Madryt zmierzy się z Villarreal.