FC BarcelonaFC Barcelona
0 : 1
malagaMalaga CF
17:51

Sensacja na Camp Nou! Słaba Barcelona przegrywa z bardzo dobrze grającą Malagą 0:1! Katalończycy nie dali rady awansować na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. To wszystko z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn!

94'

Koniec meczu!

94'

Pique! Po dośrodkowaniu Messiego Hiszpan nie zdołał oddać czystego strzału z powietrza!

92'

Kameni! Kameruński bramkarz świetnie broni strzał z powietrza Suareza!

92'

Oraz dla Dudy.

92'

Żółte kartki . Dla Alby..

91'

Cztery minuty doliczone do tego spotkania.

89'

Akcja Malagi kończy się zablokowanym strzałem z 16 metrów Boki.

87'

Żółta kartka dla Neymara.

85'

Trzecia zmiana w Maladze. Schodzi Samuel, wchodzi Boka.

84'

Pedro!!! Po kapitalnym podaniu Neymara rezerwowy Barcy w bardzo dobrej sytuacji uderza w boczną siatkę!

83'

Neymar nie opanował bezpańskiej piłki, która trafiła pod jego nogi w polu karnym Malagi.

81'

Uderzenie z dystansu Pedro zostało zablokowane przez defensywę Malagi.

80'

Dziesięć minut do końca tego meczu, a Barcelona nadal nie znalazła swojego rytmu. Sensacyjne zwycięstwo Malagi jest coraz bliżej.

80'

Żółta kartka dla Pique.

79'

Zmiana w Maladze. Duda za Hortę.

78'

Po ślicznej akcji Leo Messiego na spalonym złapany został Suarez.

73'

Ostatnia zmiana w Barcelonie. Schodzi Alves, wchodzi Mascherano.

73'

Płaskie dośrodkowanie z lewej strony boiska Jordiego Alby pada łupem Kameniego.

72'

Na minimalnym spalonym złapany Rakitić.

68'

Suarez dostał świetnie zagranie w pole karne, ale Urugwajczyk był na wyraźnym spalonym.

68'

Po dośrodkowaniu Andresa Iniesty jeden z obrońców Malagi wybija piłkę na rzut rożny. Po centrze Rakiticia dobrze interweniuje Kameni.

67'

Pedro zmienia Iniestę.

63'

Rakitić zmienia Rafinhę w ekipie Barcelony.

62'

Żółta kartka dla Recio za faul taktyczny na Messim.

60'

Na spalonym złapany Suarez.

59'

Po kontrataku Malagi kąśliwy strzał z pola karnego Dardera dość wyraźnie mija bramkę rywala.

58'

Suarez i Iniesta nie zdołali dojść do dośrodkowania Messiego. Piłka dla Malagi.

56'

Po kombinacji dwójkowej z Iniestą na spalonym został złapany Neymar.

56'

Horta bardzo samolubnie rozwiązał kontratak Malagi i z dystansu uderzył bardzo niecelnie.

55'

Suarez na skraju pola karnego świetnie ograł Weligtona, ale Darder zdołał wybić piłkęn na korner.

54'

Po dośrodkowaniu Jordiego Alby jeden z obrońców Malagi wybija piłkę na rzut rożny.

52'

Szarżujący Jordi Alba został zatrzymany w polu karnym przez Rosalesa.

51'

Kontratak Malagi zakończony słabiuteńkim strzałem z dystansu Juanpiego.

51'

Wymuszona zmiana w Maladze. Kontuzjowanego Juanmiego zmienia Juan Anor 'Juanpi'.

49'

Żółta kartka dla Weligtona za faul na Suarezie.

48'

Po ładnej akcji Barcy Alves został złapany na spalonym. Koszmarna pomyłka sędziego.

47'

Neymar i Suarez zabawili się z obrońcami rywala, ale akcja i tak zakończyła się niecelną centrą Urugwajczyka.

47'

Angeleri dobrze wybija piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Daniego Alvesa.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

16:47

Pojedynek trenerski Luisa Enrique z Javiego Gracią na razie zdecydowanie na korzyść trenera gości. Malaga ma pomysł na ten mecz i go realizuje w stu procentach. Co wiecej, goście dostali też konkretny prezent od Daniego Alvesa, dzięki czemu prowadzą na Camp Nou 1:0.

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Bardzo niecelne uderzenie z dystansu Rosalesa.

44'

Wracający Rafinha świetnie zatrzymał wbiegajacego w pole karne Juanmiego.

43'

Samuel w walce z Pique wywalczył rzut rożny.

42'

Po centrze Daniego Alvesa tym razem Kameni dość niepewnie wyszedł z bramki, ale piłka nie trafiła do żadnego z graczy Barcelony.

40'

Po centrze Alvesa teraz Neymar główkuje ponad poprzeczką.

39'

Messi zagrał teraz genialne podanie w pole karne do Iniesty, ale ten oddał zbyt lekki strzał głową, żeby zaskoczyć Kameniego!

38'

Po dośrodkowaniu Alby w kierunku Suareza, Angeleri wybija piłkę na korner.

36'

Po kombinacji z Luisem Suarezem Neymar zostaje zablokowany w szesnastce rywala.

35'

Dobre podanie w pole karne do Ricardo Horty, który nieczysto uderza piłkę przewrotką i ta trafia w ręce Bravo!

34'

FC Barcelona - MalagaFC Barcelona - Malaga

33'

Małe zamieszanie po rzucie rożnym dla Malagi kończy się uderzeniem na wiwat Samuela.

32'

Kapitalna kontra Malagi!!! Po klepali Samuel i Darder, aż piłka trafiła w pole karne do Horty, którego strzał broni Bravo!

31'

Kameni na raty wyłapał dośrodkowanie z lewego skrzydła Jordiego Alby.

29'

Messi z rzutu wolnego z około 25 metrów uderza nad bramką Kameniego.

28'

Od kilku minut trwa klincz obu drużyn, bo na murawie dzieje się bardzo niewiele.

24'

Kontra Malagi, w której Castillejo próbował wymusić rzut karny w starciu z Alvesem. Bez skutku.

23'

Po podaniu Suareza Neymar nie zdołał się przedrzeć przez defensywę gości.

22'

Miguel Torres świetnie teraz uprzedził Messiego po centrze Andresa Iniesty.

21'

Messi znalazł swoją centrą w polu karnym Neymara, ale ten nie opanował piłki.

20'

Barca bije na razie głową w mur, bowiem defensywa Malagi spisuje się na razie bardzo dobrze.

18'

Kameni dobrze łapie piłkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Daniego Alvesa.

17'

Messi prawą stroną wbiegł z piłką w pole karne Malagi, ale jego zagranie przed bramkę przeciął Torres.

14'

Alves próbował przy linii końcowej wywalczyć rzut rożny, ale zdaniem sędziego to właśnie Brazylijczyk wybił piłkę poza boisko.

12'

Żółta kartka dla Rafinhi za faul w środku pola.

10'

Ależ szczęście Malagi! Po rzucie rożnym piłka trafia na 16. metr pod nogi Rafinhi, ale tego strzał zablokował na linii bramkowej Weligton!

9'

Po centrze Jordiego Alby bardzo dobrze piąstkuje piłkę poza szesnastkę Kameni.

8'

Po dalekim wybiciu Kameniego Alves w katastrofalny sposób wypuścił Juanmiego sam na sam z Bravo! Napastnik Malagi mija bramkarza i pakuje piłkę do siatki! 0:1!

8'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Juanmi!!!

7'

Po centrze Neymara z narożnika boiska główkuje Pique, ale prosto w ręce Kameniego!

7'

Po płaskim dośrodkowaniu Luisa Suareza Weligton wybija piłkę na rzut rożny.

6'

Suarez dostał niezłe podanie w pole karne, ale tam zdołał tylko wywalczyć rzut rożny.

4'

Malaga dość agresywnie atakuje Barcelonę w pressingu. Ciekawe, jaki to przyniesie efekt w perspektywie całego spotkania.

3'

Dośrodkowanie z lewego skrzydla w pole karne Malagi dobrze przecina Manuel Torres.

1'

Rozpoczynamy mecz na Camp Nou!

15:59

Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry. Sędzią tego meczu będzie pan Martinez Munuera.

15:45

Rezerwowi Malagi: Guillermo Ochoa, Duda, Igor FIlipenko, Juanpi, Fernando Tissone, Arthur Boka, Javi Guerra.

15:42

Rezerwowi Barcelony: Marc Andre Ter Stegen, Marc Bartra, Javier Mascherano, Adriano, Xavi Hernandez, Ivan Rakitić, Pedro Rodriguez.

15:40

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

15:38

Co ciekawe w pierwszym meczu obu drużyn na La Rosaleda padł remis 0:0, co było pierwszą stratą punktów przez Barcelonę w nowym sezonie.

15:36

Malaga z kolei jest bardzo pozytywnym zaskoczeniem tego sezonu. Drużyna Javiego Gracii jest w tabeli na siódmym miejscu i ma sześć punktów przewagi nad ósmym Espanyolem. Andaluzyjczycy nie mają też większych szans na walkę o europejskie puchary, bo do szóstego Villarreal tracą sześć oczek.

15:34

Dla FC Barcelony jest to pierwsza od października szansa na wskoczenie na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni Luisa Enrique (56 punktów) tracą obecnie tylko punkt do prowadzącego Realu Madryt i w przypadku zwycięstwa przynajmniej na dzień zmienią Królewskich na fotelu lidera.

15:28

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 24. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym FC Barcelona zmierzy się z Malagą.