Atletico MadrytAtletico Madryt
3 : 0
1. połowa3 : 0
21:50

W drugiej połowie spotkania Atletico spokojnie kontrolowało przebieg meczu. Pierwsze 30 minut i świetna gra Mandżukicia i Griezmanna załatwiły sprawę, teraz mistrzowie Hiszpanii myślą już o meczu z Bayerem Leverkusen w Lidze Mistrzów. To już wszystko z Estadio Vicente Calderon, zapraszamy na kolejne relacje Ekstraklasa.net!

93'

Koniec meczu! Atletico pokonuje Almerię 3:0!

91'

Siqueira ukarany drugą żółtą kartką za rzekome zagranie piłki ręką. Zdecydowanie pomylił się teraz sędzia, ale obrońca Atletico opuszcza boisko

91'

Dwie minuty dolicza do tego meczu arbiter.

90'

Tym razem Cuesta dobrze wybija piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, a po chwili łapie uderzenie głową Godina. Naciska w końcówce Atletico.

89'

Saul mocno uderza sprzed pola karnego, wreszcie zmuszony do wysiłku Cuesta. Bramkarz Almerii odbija piłkę na rzut rozny.

87'

Teraz uderzenia z dystansu próbował Hemed, ale Moya tylko odprowadził lecącą daleko piłkę wzrokiem.

87'

Szybka wymiana piłki, futbolówka trafia na lewą stronę do Siqueiry, lecz po dośrodkowaniu zdecydowanie zbyt mało aktywny był Torres.

86'

Siqueira wyprzedził Verzę i wpadł w pole karne, lecz piłkę wybili obrońcy gości. Po chwile poradzili sobie oni jeszcze z dośrodkowaniem Saula.

85'

Saul zagrał na lewo do Torresa, ten oddał piłkę Turanowi, skończyło się na rzucie rożnym.

84'

Niepewnie wybijał teraz piłkę Siqueira, ale jego błąd naprawili koledzy.

83'

Nieporozumienie Ardy Turana z Torresem, piłka w rękach golkipera Almerii.

82'

Niezła akcja Wellingtona, ale Miranda poradził sobie ze swoim rodakiem bez najmniejszych problemów.

80'

Dośrodkowanie Casado z lewej strony było kompletnie nieudane. Od bramki zacznie Moya.

79'

Siqueira po lewej stronie boiska walczył piłkę z Michelem, lepszy w tym pojedynku okazał się defensor Almerii.

78'

Teraz Raul Garcia znalazł się za to w polu karnym, zagrał przed bramkę, lecz spóźniony Torres był daleki od dojścia do piłki.

77'

W międzyczasie żółtą kartką ukarany został Raul Garcia.

76'

Mamy ostatnią zmianę w Almerii - Casado zastępuje Dubarbiera.

76'

Długi rajd Edgara lewą stroną, ale w kluczowym momencie i tak zablokował go Miranda.

74'

Niepewna interwencja obrońcy Almerii przyniosła rzut rożny, ten nie został jednak zamieniony na dobrą sytuację przez Atletico.

73'

Siqueira dośrodkował w pole karne, ale Saul nie dał rady dojść do piłki, a chwilę później sędzia nie dopatrzył się faulu na Torresie.

71'

Zmiana także w Almerii. Wellington Silva zastępuje Thievy'ego Bifoumę.

71'

Ostatnia zmiana w zespole Atletico. Mario Suarez pojawia się na boisku zamiast Tiago Mendesa.

69'

Korner dla Almerii przyniósł kontrę Atletico, ale Raul Garcia nie zrozumiał się z Torresem.

68'

Spore zamieszanie w polu karnym Atletico, ale Corona znów zablokowany przez przez obrońców. Tylko rzut rożny.

68'

Teraz Michel domagał się odgwizdania faulu na prawej stronie boiska, gwuzdek sędziego jednak milczy.

66'

Arda Turan zagrywa do Torresa, ten dośrodkował nie najlepiej, lecz Michel wolał nie ryzykować i wybił piłkę na rzut rożny.

64'

Drugi z bohaterów dzisiejszego meczu, Antoine Griezmann, także opuszcza boisko. Zastępuje go Raul Garcia.

64'

Michel dwa razy dośrodkowywał w pole karne z prawej strony, ale najpierw dobrze interweniował Godin, a później Moya.

61'

Torres próbował teraz wymusić rzut karny, przewracając się w "szesnastce". Skończyło się na słownej reprymendzie dla Hiszpana.

60'

Szansa dla Almerii. Godin wybił piłkę pod nogi Corony, ten uderzył sprzed pola karnego, ale piłka przeleciała tuż obok słupka!

59'

Mario Mandżukić oszczędzany na Ligę Mistrzów. Chorwat opuszcza boiska, zastępuje go Fernando Torres.

59'

Niezłe dośrodkowanie Verzy z rzutu wolnego, lecz poradzili sobie z nim obrońcy.

58'

Siqueira zdecydowanie przesadził teraz z interwencją. Mamy kolejny rzut wolny i żółtą kartkę.

57'

Strzał z rzutu wolnego trafił tylko w mur zawodników Atletico. Piłkę mają już gospodarze.

56'

Starcie Mandżukicia z Dos Santosem zakończyło się wywrotką obu graczy, ale sędzia nie użył gwizdka. Po drugiej stronie boiska Gabi faulował za to Mendeza i będzie rzut wolny dla Almerii.

54'

Teraz Almeria atakuje prawą stroną, ale skończyło się to tylko dwoma rzutami z autu i fatalnym strzałem z dystansu.

51'

Teraz na strzał z dystansu zdecydował się Saul, piłka przeleciała jednak wysoko nad bramką.

51'

Dubarbier naciskany na prawej stronie boiska przez Ardę Turana stracił piłkę, po wymianie kilku podań skończyło się dośrodkowaniem w kierunku Griezmanna, którego ubieł jeden z obrońców.

49'

Tym razem Tiago zagrał dobrą, choć nieco zbyt mocną piłkę do Ardy Turana. Ten na prawej stronie boiska nie zdołał jej opanować.

47'

Był rzut rożny dla Atletico, po którym piłka trafiła przed pole karne do Bofumy, ale jego strzał został zablokowany przez Tiago.

46'

W przerwie Fernando Soriano zmienił Frana Veleza.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Atletico pewnie prowadzi z Almerią 3:0!

43'

Sebastian Dubarbier mocno dograł piłkę w stronę nadbiegającego w pole karne gospodarzy Ángela Trujillo. Z tej akcji koniec końców nic nie wynikło.

42'

Drugi rzut rożny gości, piłkę zagrywał Corona, ale nie było to najlepsze wykonanie tego stałego fragmentu gry.

40'

Gabi i Antoine Griezmann wymieniali między sobą krótkie podania, ale obrońcy przeciwników przejęli piłkę.

38'

Fran Velez ostro zaatakował nogi przeciwnika, sędzia odgwizdał faul.

36'

Thievy Bifouma przerzucił piłkę w poprzek boiska, jednak ostatecznie ta nie trafia do celu.

34'

Miranda został sfaulowany w środkowej strefie boiska przez Verze. Sędzia był dla niego pobłażliwy, chociaż w tej sytuacji powinien obejrzeć żółtą kartkę.

32'

Piłkarze Atletico robią dziś z rywalami co chcą. Dominacja madrytczyków niemal w każdym aspekcie gry jest widoczna gołym okiem.

30'

Francuz świetnie przyjął piłkę po podaniu Mario Mandzukica, wyskoczył zza pleców Trujillo i po raz drugi w tym spotkaniu trafia do siatki rywali!

29'

Goooool! Znów trafia Antoine Griezmann!!!!

27'

Juanfran dośrodkowywał w pole karne Almerii, ale piłkę wybił dobrze ustawiony w tej sytuacji Verza.

25'

Goście zupełnie pogubili się na boisku i po dwóch bramkach, jakie stracili w ciągu dwudziestu pięciu minut nie potrafią się pozbierać. Przyjezdni nie potrafią nawet przejść bez straty piłki przez środkową strefę boiska.

23'

Antoine Griezmann odegrał piłkę do Ardy Turana, który nieco przecenił swoje możliwości i zdecydował się na strzał na bramkę w momencie, w którym skrzętnie był pilnowany przez defensorów Almerii.

21'

Piękna akcja Atletico! Mario Mandżukić doskonale wykorzystał błąd jednego gracza Almerii, posłał idealnie podanie w kierunku Antoine Griezmanna, a ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Julianem Cuesta Diazem i pewnym strzałem posłał futbolówkę do siatki!

20'

Goooool!! Antoine Griezmann!!!

17'

Piłkarze Almerii przedostali się w okolice pola karnego Atletico, ale jak na razie nie potrafią przedrzeć się przez "dobre zasieki" zbudowane przez defensorów madryckiej drużyny.

15'

Corona dośrodkowywał z rzutu wolnego na pole karne Atletico, piłkę pewnie wyłapał Moya.

13'

Mario Mandżukić nie pomylił się i pewnie zamienił rzut karny na gola! To dwunaste trafienie Chorwata w tym sezonie! Atletico prowadzi 1:0!

13'

Diego Godin sfaulowany, będzie rzut karny dla Atletico!

12'

Sebastiàn Dubarbier ukarany żółtą kartką.

10'

Nieudany drybling Edgara Mendeza, Almeria straciła piłkę na rzecz rywali.

9'

Atletico zepchnęło Almerię na własną połowę. Goście próbują w prawdzie zaatakować bramkę gospodarzy, ale na razie ich starania nie przynoszą żadnego skutku.

8'

Miguel Angel Corona po raz pierwszy w tym spotkaniu zagrywał piłkę z rzutu rożnego. Bez zagrożenia pod bramką Atletico.

6'

Edgar Mendez nieprzepisowo powstrzymywał rywala. Obyło się bez kartki.

4'

Początek spotkania należy do gospodarzy. To oni częściej utrzymują się przy piłce i pojawiają pod bramką Almerii.

3'

Saul Niguez źle dogrywał piłkę przy linii boiska, grę rozpoczną goście.

2'

Antoine Griezmann fantastycznie przyjął piłkę, obrócił się ogrywając przy okazji kilku piłkarzy Almerii, na siedemnastym metrze zdecydował się na oddania strzału, ale piłka powędrowała obok słupka bramki.

2'

Płasko zagrana piłka przez Juanfrana, która dotarła do Antoine Griezmanna, Francuz odegrał futbolówkę do lepiej ustawionego kolegi, ale skończyło się jedynie na małym zamieszaniu pod b ramką Almerii.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

19:58

Piłkarze obu klubów pojawili się na murawie. Na Vicente Calderon rozbrzmiał właśnie hymn Atletico Madryt!

19:44

19:41

Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze. Atletico po 23 ligowych kolejkach plasuję się na 3. miejscu z dorobkiem 50 punktów. Z kolei Almeria jest dopiero 15. i ma na swoim koncie 23 "oczka".

19:40

Rezerwowi Almerii: Yeray Gomez – Ximo Navarro, Wellington, Azeez, Casado, Zongo, Soriano.

19:39

Rezerwowi Atletico: Oblak – Gimenez, Jesus Gamez, Mario Suarez, Raul Garcia, Cani, Fernando Torres.

19:38

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Atletico Madryt - UD Almeria!