4 : 1
Real SociedadReal Sociedad
1. połowa2 : 1
17:50

Zasłużone zwycięstwo Realu Madryt. Królewscy mogli wygrać znacznie wyżej, a bohaterem spotkania można uznać Karima Benzemę, który zdobył dublet i miał udział przy trafieniu Sergio Ramosa. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Jacek Szczupak!

93'

Koniec meczu!

91'

Sędzia doliczył jeszcze dwie minuty.

91'

90'

Do uderzenia głową doszedł Gareth Bale, ale nie udało mu się skierować piłki do siatki. Przeleciała ona jednak obok słupka.

88'

Żółtą kartką zostaje ukarany także Yuri.

88'

Żółtą kartką zostaje ukarany Sami Khedira.

86'

Rulli udowadnia, że jest najlepszym graczem Sociedad! Bramkarz gości kapitalnie wyłapał zagranie Carvajala w kierunku Hernandeza.

84'

Kolejna świetna sytuacja Bale'a! Walijczyk wyszedł do sytuacji sam na sam i przegrał pojedynek z Rullim! Były gracz Tottenhamu powinien dziś ustrzelić minimum dublet.

81'

Zmiana w drużynie Realu Madryt schodzi Karim Benzema, wchodzi Javier Hernandez.

81'

Zmiana w drużynie Realu Madryt schodzi Toni Kroos, wchodzi Sami Khedira.

81'

Gareth Bale huknął z dystansu i nabił biegnącego na linii "szesnastki" Isco.

80'

78'

Co za uderzenie! Karim Benzema rozegrał piłkę świetnie z Isco. Francuz oddał niewiarygodny strzał prawą nogą z około 15. metra prosto w okienko!

76'

GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!! KARIM BENZEMA!!!

76'

Agirretxe otrzymał prostopadłe podanie, ale jednak była to zbyt mocna próba z głębi pola. Napastnik jeszcze próbował wybijać piłkę za linię boczną, ale nawet to nie wyszło.

74'

Zmiana w drużynie Realu Madryt, schodzi James Rodriguez, wchodzi Jese Rodriguez.

73'

Wiele w Madrycie już się nie dzieje. Gra raczej toczy się w środku pola, na pewno częściej do jakiegokolwiek głosu mogą dojść goście.

71'

Żółtą kartkę otrzymuje Marcelo.

70'

Rzut rożny nie przyniósł żadnej korzyści dla gości. Grę od bramki wznowi Casillas.

68'

Agirretxe doszedł do uderzenia głową, ale nie trafił w światło bramki! Piłka po drodze jeszcze otarła się o Sergio Ramosa i będzie rzut rożny dla gości.

66'

Illaramendi swietnie odebrał piłkę i przerzucił ją do Marcelo.

63'

Zmiana w drużynie Realu Sociedad schodzi Artiz Elustondo, wchodzi Markel Bergara.

62'

Isco zaatakował lewą stroną pola karnego, zostawił rywala dosłownie na kilku metrach, ale jego strzał powstrzymał dobrze skracający kąt Rulli!

60'

Bardzo dobry pressing po niedokładnym zagraniu Marcelo zastosowała teraz drużyna Realu Madryt i tym samym doprowadziła do tego, że rywale... zagrali piłkę poza linię boczną.

57'

Bale świetnie zagrał piłkę piętką do Isco, ten z lewej strony dośrodkował płasko do Benzemy przed bramkę, ale Karim nie zdołał skierować futbolówki do bramki. Od bramki Rulli.

56'

55'

Kibice Królewskich gwiżdżą na sędziego, który nie odgwizdał faulu na Benzemie.

53'

Defensywa Sociedad ponownie została rozpracowana! Karim Benzema wypuścił w uliczkę Bale'a, który będąc tuż przed bramkarzem, odegrał z powrotem do Francuza, a ten mógł posłać piłkę do pustej bramki.

52'

GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!! KARIM BENZEMA!!!

52'

Świetna prostopadła piłka do Karima Benzemy, ale został uprzedzony przez Rulliego.

50'

Cóż za świetna akcja Realu! Benzema rozpędził się z piłką spod linii bocznej, zagrał do Bale'a, który pierwszym kontaktem z futbolówką doprowadził do świetne okazji Isco! Hiszpan bez zastanowienia oddał techniczne uderzenie prawą nogą, jednak piłka przeleciała ponad poprzeczką!

49'

Z tego co nam wiadomo, Sergio Canales został zmieniony z powodu kontuzji!

46'

Zmiana w drużynie Realu Sociedad schodzi Sergio Canales, wchodzi Alberto de la Bella.

45'

Zaczynamy II połowę! Od środka Real Madryt!

16:59

16:54

16:52

Pierwsze 45. minut bez niespodzianki. Mecz zaczął się bardzo szybko, bo w 39. sekundzie prowadzenie objął Real Sociedad. Gospodarze nie musieli długo czekać na odrobienie strat. W 3. minucie bramkę zdobył James Rodriguez. Real Madryt wyszedł na prowadzenie w 37. minucie za sprawą bramki Sergio Ramosa. Dalsza część pierwszej połowy to totalna przewaga Realu Madryt, który wyszedł na prowadzenie, a potem jeszcze miał kilka szans na jego podwyższenie, m.in Garethowi Bale'owi nie udało się trafić do pustej bramki. Widzimy się za niespełna kwadrans, zostańcie z nami!

47'

Koniec I połowy!

45'

Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy!

45'

Przed chwilą faulowany na 20. metrze został Karim Benzema, ale dogodnej sytuacji z rzutu wolnego nie potrafił wykorzystać Gareth Bale.

44'

42'

Jak to możliwe?! Świetne podanie na lewe skrzydło otrzymał Karim Benzema w kontrataku. Real wyszedł trzech na jedno w tej akcji, Francuz zagrał do Bale'a, który miał przed sobą pustą bramkę, jedynie z defensorem gości gdzieś na linii bramkowej! Walijczyk piłkę opanował i... nie trafił w bramkę! Powtórka wykazała, że jeszcze futbolówka odbiła się od obrońcy i poleciała obok słupka! To nie usprawiedliwia Bale'a!

42'

41'

39'

To musiało się tak zakończyć! Przewaga Realu była ogromna! Marcelo popisał się świetnym przerzutem na prawą stronę pola karnego do Karima Benzemy, który futbolówkę opanował i uderzył, ale prosto w Rulliego! Piłka spadła pod nogi SERGIO RAMOSA na około 11. metrze, a on takiej szansy nie mógł zmarnować!

37'

GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!! RAMOS!!!

37'

Świetne podanie spod linii bocznej otrzymał Isco, ale jeszcze lepiej ten zawodnik zabrał się z futbolówką! Wydaje się, że mógł jednak nieco lepiej Hiszpan wybrać, bo mógł grać do Benzemy, a zdecydował się na strzał, który został zablokowany!

36'

Marcelo z dystansu posłał futbolówkę wysoko nad poprzeczką.

35'

Asier Illarramendi podniósł za wysoko nogę i zobaczył żółtą kartkę.

32'

Ależ świetny drybling Isco! Potem dośrodkowanie, ale ze spokojem zgarnia je Martinez.

32'

Karim Benzema świetnie wycofał na 20. metr do Bale'a, którego uderzenie po ziemi przeleciało nieznacznie obok słupka.

31'

Carvajal wystawił piłkę Jamesowi przed pole karne, ale on ją gdzieś zgubił. Królewscy budują kolejną akcję.

29'

Goście za statycznie grają w defensywie. Real Madryt cały czas dominuje i jest bardzo bliski strzelenia drugiej bramki.

28'

Do przewrotki złożył się Sergio Ramos, jednak sam strzał pozostawiał wiele do życzenia. Piłkarze Sociedad praktycznie nie wychodzą z własnej połowy.

26'

Kolejna akcja Realu Madryt! Tym razem Carvajal, który próbował strzelać. Dobrze blokuje Martinez.

26'

A teraz mała kontrowersja! Bale powalczył o piłkę przy linii końcowej i wydawało się, że udało mu się futbolówkę wywalczyć. Sporo się tam działo, w pewnym momencie Walijczyk padł na murawę, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego.

25'

Po kapitalnym zagraniu Isco do strzału z ostrego kąta doszedł Gareth Bale, jednak został zablokowany.

24'

Bale rzucił długą piłkę w kierunku Jamesa Rodrigueza, ale tym razem Kolumbijczyk nieco pośpieszył się z wyjściem na pozycję. Sędzia podniósł chorągiewkę.

21'

To była świetna szansa gospodarzy! James Rodriguez popisał się wzorowym zagraniem prostopadłym do Karima Benzemy. Francuz wyszedł sam na sam z bramkarzem, mógł zrobić wszystko, a trafił prosto w Rulliego!

19'

Real Madryt dalej utrzymuje się przy futbolówce. "Królewscy" dzisiaj szukają swoich szans szczególnie skrzydłami.

18'

Zmiana z powodu kontuzji w Realu Sociedad, schodzi Carlos Vela, a wchodzi Imanol Agirretxe.

17'

Carlos Vela powraca na boisko, ale dalej nie będzie grał. Kolejny raz leży na murawie. Za chwilkę poznamy, kto wejdzie za tego gracza.

16'

Tymczasem Cristiano Ronaldo w towarzystwie swojego syna ogląda mecz w specjalnej loży na Santiago Bernabeu.

14'

Carlos Vela leży teraz na murawie trzymając się za kolano. Oby to nie była jakaś kontuzja!

14'

Real Sociedad wycofany teraz głęboko, a Real próbuje atakować.

13'

12'

Świetny przerzut na prawe skrzydło otrzymał Carvajal, ale kolejne zagranie Hiszpana już pozostawiło wiele do życzenia. Opanował sobie futbolówkę i chyba na pamięć próbował grać w kierunku długiego słupka, gdzie nie wbiegał żaden z jego partnerów.

11'

8'

Prostopadłe podanie z głębi pola otrzymał Carlos Vela, jednak z tej akcji nic nie wyniknie, gdyż napastnik gości w momencie dogrania był na pozycji spalonej.

6'

Goście mogli prowadzić 2:1! Po nieudanym strzale Granero niespodziewanie sam przed Casillasem znalazł się Sergio Canales, który czubkiem buta skierował piłkę tuż obok słupka. Bramkarz Królewskich mógł odetchnąć z ulgą.

4'

Cóż za odpowiedź gospodarzy! Marcelo kapitalnie wrzucił futbolówkę zewnętrzną częścią stopy, a silnie z główki pod poprzeczkę uderzył James Rodriguez!

3'

GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!! JAMES RODRIGUEZ!!!

2'

Real Sociedad prowadzi po golu w 38. sekundzie meczu! Po dośrodkowaniu Rubena Pardo z rzutu rożnego świetną główką popisał się Aritz Elustondo!

1'

GOOOOOLLLLLL!!!!! ARITZ ELUSTONDO!!!

1'

Zaczynamy! Od środka Real Sociedad!

15:59

Teraz minuta ciszy poświęcona kibicowi, który uległ wypadku jak wybierał się do Madrytu na ten mecz.

15:57

Obie jedenastki zameldowały się już na murawie. Za chwilę zaczynamy!

15:44

Przypomnijmy, że Real Sociedad potrafił w tym sezonie ograć Atletico, Barcelonę i właśnie Real Madryt.

15:35

Natomiast w drużynie z San Sebastian kontuzjowany jest Carlos Martinez.

15:34

Oprócz Cristiano Ronaldo przeciwko ekipie z San Sebastian na pewno nie zagrają jeszcze Luka Modrić i Pepe.

15:32

Przypomnijmy, że w tym meczu nie zagra Cristiano Ronaldo, który za ostatnie kopnięcie rywala otrzymał 2 mecze kary.

15:30

Trener Carlo Ancelotti postawił na Illarramendiego, natomiast do przodu najprawdopodobniej zostanie przesunięty James Rodriguez. Poza kadrą meczową znalazł się zimowy nabytek, Lucas Silva.

15:26

Ławka rezerwowych Realu Sociedad: Zubikarai, Bergara, Finnbogason, Agirretxe, Castro, Zaldua, De la Bella.

15:25

Ławka rezerwowych Realu Madryt: Keylor Navas, Coentrao, Khedira, Chicharito, Arbeloa, Nacho, Jese.

15:24

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dodamy do nich ławki rezerwowych.

15:20

Goście w poprzedniej kolejce pokonali na własnym stadionie Eibar 1:0. Dzięki temu zwycięstwu Baskowie z 22 punktami w tabeli zajmują obecnie 11 miejsce.

15:16

W ostatnim meczu ligowym Królewscy z trudem uporali się ze stawiającą solidny opór drużyną Cordoby. Gra Realu w tym meczu nie zachwycała i dzisiaj wszyscy mają nadzieję zobaczyć odmieniony zespół.

15:10

Mecz poprzedzi minuta ciszy. Kibic Realu Sociedad zginął w wypadku w drodze na mecz.

15:04

Dla piłkarzy Realu Madryt będzie to okazja do rewanżu za porażkę w rundzie jesiennej, podczas której przegrali z Realem Sociedad 4:2.

15:00

Witamy! Zapraszamy na relację live z meczu 21. kolejki Primera Division! W ramach 21. kolejki La Liga, na Estadio Santiago Bernabeu przyjedzie drużyna Realu Sociedad, by zagrać, z obecnym liderem rozgrywek, Realem Madryt.