Niedziela, 11 stycznia 2015, godz. 12:00
0 : 2
Sevilla FCSevilla FC
13:52

Sevilla pokonuje na wyjeździe Almerię 2:0 po bramkach Iborry i Coke. Piłkarze Unaia Emery'ego nie rozegrali fantastycznego meczu, ale wykorzystali swoje okazje. Dla Almerii to pierwsza porażka od miesiąca.

Za uwagę dziękuje Mateusz Kapera.

93'

Koniec meczu.

92'

Coś niesamowitego! Hemed wygrał powietrzny pojedynek z bramkarzem Sevilli i głową skierował piłkę do bramki rywali, ale w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybił Iborra!

88'

Swietna piłka w stronę wychodzącego Gameiro, ale jeszcze lepsze wyjście Juliana, który z kłopotami zażegnał zagrożenie.

87'

Espinosa uderza z pola karnego, ale dobrą interwencją wykazał się czujny Beto.

86'

Szybka kontra Sevilli zaprzepaszczona przez indywidualizm Deulofeu.

82'

Ostatnia zmiana również w Sevilli. Deulofeu wchodzi na boisko w miejsce Vitolo.

81'

Terasil zmienia Edgara. Ostatnia zmiana w Almerii.

80'

Jose Antonio Reyes celnie uderza z rzutu wolnego, ale na bramce czujny Julian.

76'

Gameiro za Baccę.

73'

Espinosa zmienia Wellingtona.

70'

Edgar oddaje strzał z dystansu, ale piłka poszybowała wysoko na bramką.

68'

Reyes zwija się z bólu w środkowej strefie boiska.

65'

Bacca nie zdołał pokonać Juliana, ale sprawy w swoje ręce wziął Coke dobijając strzał Bacci.

63'

Soriano za Thomasa Parteya.

63'

GOOOOL COOOOKEEE! Almeria 0:2 Sevilla!

59'

Vicente Iborra trafia do siatki po uderzeniu zza pola karnego. Bardzo ładne uderzenie z pierwszej piłki.

59'

GOOOOL IBORRA! Sevilla 1:0 Almeria.

57'

Banega płasko dośrodkowuje w pole karne i bliski samobójczego trafienia był zawodnik Almerii.

56'

Coke zagrywa w pole karne do Bacci, który decyduje się na błyskawiczne uderzenie, ale piłka zostaje zblokowana przez rywala.

51'

Reyes dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale piłka zostaje wybita przez obrońców Almerii.

48'

Wydaje się, że już wszystko w porządku z Carricio.

47'

Carricio leży na murawie, a przed chwilą Beto zaatakował rywala...

47'

W przerwie Coke zmienił Nicolasa Pareję.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy.

44'

Edgar przy próbie dośrodkowania trafia piłką w czułe miejsce Navarro - jak powiedział jeden z hiszpańskich dziennikarzy: "tam, gdzie boli najbardziej".

41'

Nico Parej otrzymuje żółtą kartkę za ostry faul na Wellingtonie Silvie. Pareja nie zagra w następnym meczu z Malagą.

38'

Banega urwał się obrońcom w polu karnym, pociągnął do linii końcowej i zagrał do środka, ale zawodników Sevilli uprzedzili obrońcy - gospodarze.

36'

Reyes uderza zza pola karnego... rykoszet. Będzie rzut rożny.

35'

10 minut do końca pierwszej połowy i jak na razie bez klarownych sytuacji do strzelenie gola z obu stron boiska...

30'

Piłkarze Almerii próbują strzałów zza pola karnego, ale jak na razie efekt mizerny.

28'

Corona świetnie głową przedłużył lot piłki, dzięki czemu z łatwością urwał się rywalom i zagrał do kolegi wbiegającego w pole karne, ale zamysł piłkarzy Almerii bardzo dobrze odczytał Beto przecinając podanie dobrym wyjściem.

25'

Dobra wymiana podań w zespole Sevilli w okolicach pola karnego rywali, ale zabrakło precyzji, żeby osiągnąć sukces w tej akcji.

21'

Edgar uderza z pola karnego w boczną siatkę bramki Sevilli.

20'

Thomas nakładką zaatakował Iborrę, za co otrzymał żółtą kartkę.

18'

Bacca już miał uderzać na bramkę, ale w ostatniej chwili spod ziemi wyrósł mu obrońca Almerii, który wślizgiem sprzątnął mu piłkę z oczu.

17'

Vitolo próbował przedrzeć się lewym skrzydłem przez pole karne, ale został mądrze zblokowany przez Dosa.

16'

Ostry faul Aleixa Vidala w środkowej strefie boiska, za który otrzymuje żółtą kartkę.

14'

Corona zagrał świetną piłkę do wbiegającego w pole karne Mendeza, ale zawodnika Almerii powstrzymał Beto.

9'

Bacca trafia do siatki rywali, ale sędzia nie uznaje gola. Oczywisty spalony.

6'

Aleix Vidal wbiegał w pole karne, ale został uprzedzony przez bramkarza rywali.

2'

Bacca faulowany w środkowej strefie boiska.

1'

Zaczyna Sevilla!

12:03

Minuta ciszy w hołdzie ofiarom terroryzmu we Francji.

12:01

Minuta ciszy na stadionie poprzedzi mecz.

12:00

Krychowiak pauzuje za kartki, a Mbia pojechał z reprezentacją na Puchar Narodów Afryki.

11:59

W dzisiejszym meczu nie zobaczymy dwóch podstawowych pivotów Sevilli: Krychowiaka i Mbii. Zastąpią ich Iborra i Carricio.

11:55

Piłkarze obu drużyn już za chwilę pojawią się na murawie.

11:49

Ławka rezerwowych Almerii: T. Dangda, Mane, Soriano, Javier Espinosa, Antonio Marín, Yeray Gomez, R. Azeez

11:46

Ławka rezerwowych Sevilli: Diogo Figueiras, K. Gameiro, Iago Aspas, T. Kolodziejczak, Denis Suárez, Gerard Deulofeu, Coke, Sergio Rico

11:40

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 18. kolejki ligi hiszpańskiej, w którym Almeria UD podejmie Sevillę.