Celta VigoCelta Vigo
1 : 1
ValenciaValencia CF
21:53

Celta remisem z Valencią zakończyła fatalny okres. Natomiast Valencią nie zdołała odnieść czwartego zwycięstwa z rzędu. Za uwagę dziękuje Mateusz Kapera.

93'

Koniec meczu.

91'

Cancelo za Rodrigo na ostatnie minuty.

90'

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89'

Po świetnym dośrodkowaniu Nolito Fabian Orellana miał szansę dać prowadzenie swojemu zespołowi, ale przestrzelił minimalnie.

84'

Otamendi ucierpiał w zderzeniu z Hernandezem, który otrzymał żółtą kartkę.

82'

Javi Fuego zmienia Daniela Parejo.

79'

Borja Fernandez za Augusto.

71'

Barragan otrzymuje żółtą kartkę.

69'

Charles stanął przed szansą pokonania Diego Alves, ale pomógł sobie ręką przyjmując piłkę. Rzut wolny.

67'

Dani Parejo otrzymuje żółtą kartkę.

66'

De Paul za Negredo.

64'

Hernandez fatalnie uderza zza pola karnego.

62'

Fabian Orellana wykorzystuje dobrą centrę z rzutu rożnego.

61'

GOOOL ORELLANA! Remis!

57'

Diego Alves popełnił błąd przy wyjściu z bramki, ale chwilę później zrehabilitował się ofiarną interwencją.

55'

Świetna centra z rzutu wolnego Krohna-Dehliego, której nie wykorzystał Andreu Fontas.

52'

Barragan fauluje Nolito.

51'

Orellana oddaje niecelny strzał.

49'

Rodrigo Moreno wygrał "boiskowe zapasy", ale następnie niecelnie podał.

45'

W przerwie Berizzo dokonał zmiany. Na boisku nie pojawi się już Hugo Mallo. W jego miejsce wszedł Nolito.

45'

Drugą połowę rozpoczyna Valencia!

45'

Koniec pierwszej połowy.

43'

Rajd z piłką Rodrigo zakończony celnym strzałem zza pola karnego.Piłka po interwencji bramkarza rywali wpadła do siatki.

43'

GOOOOL Rodrigo! Valencia prowadzi z Celtą.

41'

Jonny otrzymuje żółtą kartkę.

41'

Hernandez ucierpiał w zderzeniu z rywalem. Rzut wolny dla Celty.

38'

Rodrigo fauluj w środkowej strefie boiska i otrzymuje żółtą kartkę.

33'

Augusto Fernandez strzela niecelnie zza pola karnego.

30'

Żółta kartka dla Charlesa. Nie zagra w następnym meczu.

30'

ALVES BRONI STRZAŁ ORELLANY!

29'

Otamendi podcina Charlesa w polu karnym! Rzut karny dla Celty!

23'

Sporo fauli w środkowej strefie boiska. Tym razem przewinił Dani Parejo.

19'

Paco Alcacer uderza głową na bramkę rywali! Dobra interwencja Sergi Alvareza zapobiega utracie gola.

14'

Otamendi fauluje Hernandeza. Rzut wolny z dala od bramki Valencii.

11'

Dani Parejo fauluje Hugo Mallo. Rzut wolny dla Celty.

10'

Okazja dla Celty. Orellana miał szansę dać prowadzenie swojej drużynie, ale trafił jedynie w bramkarza rywali.

8'

Valencia w osłabieniu. Jeden z piłkarzy krwawił i musiał zejść z boiska.

8'

Valencia próbuje przedrzeć się przez szyki obronne rywali. Jak dotąd bezskutecznie.