Niedziela, 11 stycznia 2015, godz. 19:00
1 : 1
Real SociedadReal Sociedad
20:51

93'

Koniec meczu! Granada remisuje z Realem Sociedad 1:1 i notuje kolejne 14. spotkanie bez zwycięstwa w La Liga. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

93'

Kontuzjowany Carlos Vela zostaje zmieniony przez Agirretxe.

92'

Jeszcze groźna akcja Granady. Popędził lewym skrzydłem Sissoko, ale nie potrafił celnie dograć w pole karne.

91'

Trzy minuty doliczone do tego spotkania.

91'

Zmiana w Realu Sociedad. Yuri za Canalesa.

90'

Piti! Były gracz Rayo już otrzymał szansę z rzutu wolnego, ale uderzył nieznacznie obok bramki Rullego!

89'

Zmiana w Granadzie. Z boiska schodzi Javi Marquez, a pojawia się na nim Piti.

85'

Uderzenie głową Babina poszybowało nad poprzeczką bramki Rullego!

84'

Po centrze Javiego Marqueza Ansotegi wybił piłkę na rzut rożny.

82'

Kolejny raz pozycja spalona. Tym razem nie popisał się Carlos Vela.

80'

Pardo z rzutu wolnego dośrodkował na głowę Inigo Martineza, ale ten uderzył lekko i ponad bramką Oiera.

79'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Fran Rico uderzeniem w sam środek bramki doprowadza do remisu!

78'

Rzut karny dla Granady! Nyom był faulowany w polu karnym przez Rubena Pardo!

76'

Success wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale raz jeszcze był na spalonym. Kwadrans do końca.

74'

Coraz mniej czasu zostaje gospodarzom na doprowadzenie do remisu. Z kolei niemal pewne jest przedłużenie ich ligowej serii bez zwycięstwa do 14 spotkań.

70'

Żółta kartka dla Inigo Martineza.

69'

Zmiana w Realu Sociedad. Schodzi Castro, wchodzi Finnbogason.

68'

Nyom! Strzał z dystansu obrońcy Granady trafia w słupek bramki Basków!

67'

Bardzo aktywny od wejścia na boisko Lass zdobywa jeszcze jeden korner.

65'

Rzut rożny dla gospodarzy nie przyniósł zagrożenia pod bramką Rullego.

62'

Sam na sam z Oierem wyszedł teraz Vela, ale i on znalazł się na pozycji spalonej.

61'

Na spalonym został złapany Success.

60'

Uderzenie z dystansu Rubena Pardo odbite od obrońcy wychodzi na korner.

58'

W odpowiedzi Oier spokojnie poradził sobie z uderzeniem z dystansu Veli.

58'

I już Success próbował szczęścia z dystansu, ale jego próbę dobrze broni Rulli.

57'

Ogromnymi gwizdami jest żegnany El Arabi, a w jego miejsce wchodzi Success.

56'

Rzut rożny dla Granady. Piłka trafiła w pole karne do osamotnionego Iturry, ale ten był na spalonym.

54'

El Arabi znalazł się teraz na spalonym.

51'

El Arabi doszedł teraz do dośrodkowania z lewego skrzydła Sissoko, ale głową uderzył wysoko ponad poprzeczką.

50'

Po chwili w polu karnym wyłożył się El Arabi, ale sędzia ponownie nie użył gwizdka.

49'

W indywidualnej akcji Bangoura przewrócił się w polu karnym w starciu z De la Bellą, ale to wyglądało raczej jak próba wymuszenia rzutu karnego.

48'

Nieco ponad 14 tysięcy dzisiaj przyszło na Los Carmenes.

47'

El Arabi dostał bezpańską piłkę na skraju pola karnego, jednak uderzył wysoko ponad bramką Rullego.

46'

Wznawiamy grę!

46'

Zmiana w przerwie w Granadzie. Riki za Foulquiera.

19:48

45'

Koniec pierwszej połowy! Dość wyrównany mecz na Los Carmenes, jednak Real Sociedad prowadzi 1:0 po rzucie karnym wykorzystanym przez Carlosa Velę. Granada w drugiej połowie musi zareagować, bo inaczej jej sytuacja w tabeli będzie wyglądać jeszcze gorzej.

44'

Po centrze Rico z rzutu wolnego do strzału głową doszedł El Arabi, ale uderzył bardzo niecelnie.

44'

Było groźnie! Centrostrzał Frana Rico z rzutu wolnego przenosi nad poprzeczką Rulli!

41'

Błyskawiczna kontra Granady! Sissoko szukał w polu karnym El Arabiego, ale ten został uprzedzony i jest tylko rzut rożny!

39'

Po rzucie rożnym dla Granady gospodarze domagali się odgwizdania zagrania ręką Rubena Pardo, jednak w tej sytuacji o rzucie karnym nie było mowy.

39'

Odpowiedź Lassa Bangoury! Płaski strzał skrzydłowego Granady z dystansu minimalnie minął bramkę Rullego!

38'

Po rzucie rożnym dla Sociedad do strzału głową ponownie doszedł Inigo Martinez, ale z bardzo ostrego kąta uderzył w boczną siatkę!

37'

Znowu było groźnie! Sissoko omal nie zapakował teraz efektownego samobója, jednak piłka trafiła tylko w boczną siatkę!

36'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Carlos Vela bez żadnego trudu pokonuje Oiera!

36'

Żółta kartka dla Babina.

35'

Rzut karny dla Realu Sociedad!!! Zdaniem sędziego Babin przytrzymywał w szesnastce Sergio Canalesa!

33'

Oier! Rzut rożny dla Realu Sociedad, Vela doskonale dośrodkowuje na głowę Inigo Martineza, ale jego precyzyjny strzał kapitalnie broni Olazabal!

31'

Granada stara się atakować bramkę przeciwnika, ale jej próby na razie są bardzo mizerne.

27'

Żółta kartka również dla El Arabiego.

27'

Żółta kartka dla Carlesa Veli za trafienie łokciem Frana Rico.

25'

Po rzucie rożnym było blisko gola dla Granady, jednak Babin nie sięgnął piłki metr przed bramką Rullego!

22'

Słaby strzał z dystansu Carlosa Veli pewnie broni Oier.

20'

Próbowali się gospodarze przedrzeć lewym skrzydłem w pole karne Realu Sociedad, ale akcja kończy się rzutem rożnym.

19'

Uderzenie z dystansu bardzo aktywnego Canalesa poszybowało teraz wysoko nad poprzeczką bramki przeciwnika!

17'

Ależ szansa! Po centrze Rubena Pardo piłka trafiła na nogę Xabiego Prieto metr przed bramką Oiera! Bask uderzył jednak niecelnie!

16'

Canales na lewym skrzydle poradził sobie z Franem Rico i został sfaulowany przez gracza Granady. Groźny rzut wolny dla gości.

14'

Po rzucie rożnym Ruben Pardo dośrodkowuje prosto w ręce Oiera.

13'

Wreszcie jakaś kontra gości. Długa piłka w pole karne do Canalesa, ten pod naciskiem obrońców strzela płasko z ostrego kąta i Oier odbija piłkę na rzut rożny!

10'

Spokojne tempo tego spotkania, bardzo spokojnie także na trybunach, choć kibice gospodarzy zagrzewają swój zespół do gry.

6'

Ładna akcja lewym skrzydłem Lassa Bangoury przynosi Granadzie kolejny rzut rożny.

5'

Goście na razie mają problem z wyjściem z własnej połowy.

3'

Aktywnie od pierwszych minut gospodarze. Strzał z dystansu Sissoko wyraźnie mija bramkę Rullego.

2'

Rzut rożny dla Granady. Dośrodkowana piłka przez Rico dociera na skraj pola karnego, gdzie zablokowany strzał oddaje Sissoko.

1'

Zaczynamy mecz!

18:46

Sędzią spotkania będzie pan Juan Martinez Munuera.

18:44

Rezerwowi Realu Sociedad: Enaut Zubikarai, Pablo Hervias, Imanol Agirretxe, Alfred Finnbogason, Jon Gaztanaga, Yuri Berchiche, Mikel Gonzalez.

18:44

Ławka rezerwowych Granady: Roberto, Hector Yuste, Isaac Success, Riki, Piti, Marcelo Djalo, Alfredo Ortuno.

18:43

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

18:30

Real Sociedad, który zdążył już zmienić swojego trenera, gdy Jagobę Arrasate zastąpił David Moyes, również zawodzi i z 18 punktami jest dopiero trzynasty. Txuri-Urdin to jednak prawdziwy pogromca wielkich La Liga. Na Estadio Anoeta Baskowie pokonali całą wielką trójkę - Real Madryt (4:2), Atletico (2:1), a ostatnio również Barcelonę (1:0). Może to ostatnie zwycięstwo okaże się punktem zwrotnym dla tego zespołu w tym sezonie i Real Sociedad od dzisiaj zacznie wygrywać także z pozostałymi rywalami na krajowym podwórku?

18:30

W oczekiwaniu na prawdziwy szlagier tej kolejki, w którym Barcelona zmierzy się z Atletico Madryt, proponujemy relację z ciekawego meczu dwóch drużyn, które nie są w najwyższej dyspozycji. Gospodarze, Granada, na ligowe zwycięstwo czeka już od 13 ligowych spotkań, przez co zespół mającego coraz słabszą pozycję trenera Joaquina Caparrosa z ledwie 13 punktami w dorobku zajmuje przedostatnie 19. miejsce.

18:25

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 18. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym Granada zmierzy się z Realem Sociedad.