1 : 0
FC BarcelonaFC Barcelona
22:50

22:50

Real Sociedad pokonuje Barcelonę 1:0 i oddala się od strefy spadkowej! Barcelona z kolei traci okazję do przeskoczenia w tabeli Realu Madryt. To tyle z naszej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

93'

Koniec meczu!

93'

Yuri wchodzi jeszcze w miejsce Canalesa.

93'

Żółta kartka dla Neymara za niesportowe zachowanie.

92'

Po rzucie wolnym dla Barcelony i drobnym zamieszaniu w polu karnym Realu gospodarze wybijają piłkę z pola karnego.

92'

Żółta kartka dla Bergary.

90'

Trzy minuty doliczone do tego spotkania.

90'

Pardo zmienia Velę.

89'

...oraz Alby.

89'

Zaiskrzyło na boisku. Kartki dla Finnbogasona.

87'

Rulli!!! Bramkarz gospodarzy teraz kapitalnie obronił uderzenie głową z kilku metrów Luisa Suareza!!!

86'

Suarez wychodzi sam na sam z Rullim, ale bramkarz Realu wyciągnął piłkę spod nóg byłego gracza Liverpoolu!

84'

Ostre płaskie dośrodkowanie w pole karne Alby kończy się tylko rzutem rożnym.

83'

Teraz piłka jest bliżej pola karnego Barcelony. Podopieczni Moyesa dobrze oddalili zagrożenie od własnej bramki.

81'

Dziesięć minut do końca, ale niewiele wskazuje na to, żeby Barcelona była dziś w stanie odrobić straty w San Sebastian.

79'

Ostre dośrodkowanie Suareza minęło Rullego, ale Neymar został uprzedzony przez Carlosa Martineza przed bramką Realu Sociedad.

78'

W kontrataku Barcelony Inigo Martinez doskonale zatrzymał Leo Messiego.

76'

Faul i żółta kartka dla Daniego Alvesa.

76'

Dośrodkowanie Alvesa przynosi rzut rożny po interwencji Inigo Martineza.

75'

Zaczęło się kotłować w polu karnym Sociedad, ale jeszcze gospodarze rozpaczliwie się bronią!

73'

Bardzo słabo gra dziś Barcelona. Z tego oczywiście najbardziej cieszy się Atletico, a Real może sobie pluć w brodę, bo kto wie, czy dzisiejsze zwycięstwo w Walencji nie byłoby na wagę mistrzostwa.

71'

Dani Alves zmienia Mathieu. Bardzo ciekawa zmiana Luisa Enrique.

69'

'Klepka' Neymara z Suarezem, jednak piłka ostatecznie pada łupem Rullego.

69'

De la Bella dośrodkował piłkę spod linii końcowej w pole karne, ale tam Alba zdołał wyprzedzić Xabiego Prieto.

67'

Bardzo ładna składna akcja Barcy, Alba świetnie dograł piłkę w pole karne od Xaviego, ale ten praktycznie podał piłkę Rullemu!

65'

Zmiana w Realu Sociedad. Schodzi Castro, wchodzi Finnbogason.

65'

Messi uderza ze stojącej piłki ponad poprzeczką bramki gospodarzy!

64'

Neymar ostro potraktowany przez Bergarę 25 metrów od bramki Rullego. Rzut wolny.

63'

Po akcji z Neymarem Leo Messi znalazł się dość przypadkowo w bardzo dobrej sytuacji, jednak zdołał zostać zablokowany w polu karnym przez rywali!

62'

Chory Castro świetnie teraz poradził sobie z Mathieu, ale potem zepsuł niecelnym podaniem ten kontratak Realu Sociedad.

61'

Źle wyszedł teraz Bravo do dośrodkowania De la Belli, jednak Prieto uderzył głową ponad poprzeczką!

59'

Iniesta zdecydował się na strzał z dystansu, ale posłał piłkę ponad poprzeczką.

58'

Neymar zmienia Pedro.

57'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego kończy się bardzo niecelnym uderzeniem z dystansu Castro.

56'

Castro zdobywa rzut rożny dla Realu Sociedad, a na boisku za chwilę pojawi się Neymar.

54'

Uderzenie z dystansu Luisa Suareza zablokowane przez obrońców Realu.

53'

Canales został złapany na spalonym.

52'

Carlos Martinez zdobył rzut rożny dla Realu Sociedad.

51'

Żółta kartka dla Granero za protesty.

48'

Słabe uderzenie z dystansu Suareza ląduje prosto w 'koszyczku' Rullego.

47'

Niespełna 29 tysięcy kibiców dzisiaj zgromadziło się na Estadio Anoeta.

47'

Pierwsze zagranie Messiego w pole karne w kierunku Suareza przejmuje Rulli.

46'

Wznawiamy grę!

46'

Wracamy na murawę Anoeta, gdzie także jest już Leo Messi, który zmienił Munira.

21:48

21:46

Real Sociedad prowadzi z Barceloną 1:0 po samobójczym trafieniu Jordiego Alby i nie musi się wysilić, żeby mieć na przerwę jednobramkowe prowadzenie. Barca wygląda bardzo słabo w ofensywie i przecież sama sobie strzeliła gola, przez którego przegrywa. Po przerwie obraz gry powinien się zmienić, bo zapewne już w 46. minucie zobaczymy na murawie Leo Messiego.

45'

Koniec pierwszej połowy!

44'

Mocny strzał z dystansu Pedro Rodrigueza dość niepewnie, ale skutecznie odbija Rulli.

43'

Żółta kartka dla Inigo Martineza.

41'

Leo Messi już udał się na rozgrzewkę.

41'

Carlos Martinez z dystansu uderza wysoko nad bramką Barcy.

39'

Żółta kartka dla Veli za symulowanie faulu.

38'

Po indywidualnej akcji Iniesty strzał Hiszpana z 16 metrów trafia w Carlosa Martineza.

36'

Canales! Hiszpan kapitalnie zakręcił Montoyą w polu karnym Barcy, ale potem uderzył wprost w Bravo! Tylko rzut rożny!

35'

Bravo pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Xabiego Prieto.

34'

Żółta kartka dla Mathieu za faul na Veli.

34'

Odpowiedź Realu Sociedad! Vela jednak nie dopadł ostrej centry w pole bramkowe autorstwa De la Belli.

33'

Beznadziejne uderzenie z dystansu jednego z graczy Blaugrany poszybowało ponad poprzeczką bramki Rullego.

32'

Teraz chyba jeden z graczy Sociedad zagrał piłkę ręką, jednak sędzia słusznie uznał to za zagranie w pełni przypadkowe.

28'

Bezpańska piłka w polu karnym Sociedad trafia pod nogi Suareza, ten uderza płasko z kilkunastu metrów, jednak po rykoszecie jest tylko korner dla gości.

27'

Składna akcja Barcy i piłka w pole karne do Montoyi, jednak ten zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

25'

W kontrataku Barcelony Luis Suarez zagrał w pole karne do Pedro, ale ten z ostrego kąta uderzył baaaardzo niecelnie!

21'

Xavi uderza nieznacznie ponad poprzeczką bramki Realu Sociedad!

20'

Montoua przechwycił piłkę na połowie rywala i został sfaulowany około 25 metrów od bramki Realu Sociedad.

17'

Teraz Rulli nie zanotował udanej interwencji na przedpolu, ale na jego szczęście Montoya nie zdołał oddać czystego strzału z bezpańskiej piłki.

14'

Kolejna centra ze skrzydła, autorem Montoya, która pada łupem Rullego. Wygląda to na razie słabo, jeśli chodzi o grę ofensywą Barcy.

14'

Korner, niemal tradycyjnie dla Barcy, nie przyniósł zagrożenia dla bramki rywala.

13'

Aktywny na lewym skrzydle Pedro zdobywa rzut rożny dla Barcy.

11'

Rulli pewnie łapie piłkę dośrodkowaną w pole karne przez Pedro.

10'

8'

Sędzia dopatrzył się teraz faulu w ofensywie Luisa Suareza na Alberto de la Belli. Rzut wolny dla gospodarzy.

7'

Montoya z prawego skrzydła dośrodkował piłkę płasko wprost w ręce Rullego.

6'

Dośrodkowanie Xaviego nie dotarło do żadnego z graczy Barcy w polu karnym Realu Sociedad.

6'

Odbite dośrodkowanie Pedro przynosi Barcelonie rzut rożny.

4'

Fatalnie rozpoczęła ten mecz Barcelona. Kto wie, czy na Luisie Enrique nie odbije się ogromną czkawką posadzenie na ławce Messiego i Neymara.

3'

Po dośrodkowaniu Canalesa Jordi Alba pięknie zapakował piłkę szczupakiem w bramce, tyle że własnej bramce! 1:0 dla Realu Sociedad!

2'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bramka samobójcza Alby!!!

1'

Carlos Vela już wywalczył rzut rożny , ale z niego nie było zagrożenia dla bramki Bravo.

1'

Rozpoczynamy to spotkanie!

20:56

Piłkarze obu drużyn już wychodzą na plac gry!

20:42

Sędzią tego spotkania będzie pan Carlos del Cerro Grande.

20:28

W zeszłym sezonie Real Sociedad bardzo pewnie ograł Barcelonę 3:1. Czy dziś Baskowie też są w stanie sprawić równie dużą niespodziankę?

20:27

W zespole Realu Sociedad nie mamy dzisiaj Imanola Agirretxe, Joseby Zalduy, Davida Zurutuzy oraz Mikela Gonzaleza, natomiast poza składem Barcy pozostali Adriano, Marc Bartra, Sergi Roberto czy Douglas.

20:25

Rezerwowi Barcelony: Marc Andre Ter Stegen, Gerard Pique, Dani Alves, Ivan Rakitić, Rafinha, Leo Messi, Neymar.

20:25

Rezerwowi Realu Sociedad: Enaut Zubikarai, Ruben Pardo, Alfred Finnbogason, Pablo Hervias, Yuri Berchiche, Jon Gaztanaga, Gorka Elustondo.

20:22

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn! W ekipie Barcelony nie ma dziś w jedenastce Leo Messiego i Neymara!

20:10

Real Sociedad, z Davidem Moyesem na ławce trenerskiej, na razie nie może być pewny nawet utrzymania w La Liga. Baskowie do tej pory zgromadzili zaledwie 15 punktów i mając dwa oczka przewagi nad strefą spadkową zajmują dopiero szesnaste miejsce w ligowej klasyfikacji. Nie ulega wątpliwości jednak, że potencjał Txuri - Urdin jest zdecydowanie wyższy niż ich pozycja w tabeli, więc powinniśmy dziś obejrzeć na Estadio Anoeta naprawdę bardzo dobre widowisko.

20:05

Po porażce Realu Madryt z Valencią sprzed kilku godzin, Barcelona staje przed szansą wskoczenia na fotel lidera La Liga. Katalończycy, którzy mają na swoim koncie 38 punktów i tracą tylko jeden do Królewskich, muszą jednak dzisiaj pokonać na wyjeździe Real Sociedad. A na Estadio Anoeta Barcelona nie wygrywa nawet 1/3 spotkań!

19:56

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 17. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym Real Sociedad zmierzy się z Barceloną!