Koniec meczu! Real Madryt pokonał Almerię 4:1!

90'

Sędzia doliczył dwie minuty.

90'

I jeszcze Gareth Bale po wrzucie z autu Ronaldo mógł trafić do siatki Almerii, ale zabrakło w tej sytuacji trochę szczęścia.

89'

Goście postawili przysłowiową kropkę nad "i". Tym razem Daniel Carvajal świetnie zgrał piłkę na prawej flance do Portugalczyka, a ten po raz dwudziesty piąty w tym sezonie trafił do siatki rywala.

89'

Goooool!! Cristiano Ronaldo!!

87'

Gospodarze jeszcze próbują w jakiś sposób sforsować bramkę Realu. Przyjezdni umiejętnie się jednak bronią w tych ostatnich minutach meczu.

85'

Zmiana także w Realu, za Karima Benzeme wejdzie Fabio Coentrao.

84'

Zmiana w Almerii, Fran Velez opuści plac gry, zastąpi go Miguel Angel Corona.

82'

Jest już po meczu! Cristiano Ronaldo po kapitalnym podaniu Karima Benzemy zdobywa 24. bramkę w tym sezonie!

82'

Goooool!! Cristiano Ronaldo!!!

80'

Marcelo przyjął podanie w polu karne, oddał strzał, który został jednak zablokowany.

76'

Cristiano Ronaldo został ukarany żółtą kartką.

74'

Pędził z piłką przy nodze na pole karne gospodarzy Pepe, ale od razu widać, że napastnik z niego żaden...

73'

Wellington chciał zacentrować, ale Marcelo skutecznie go zablokował.

71'

Cristiano Ronaldo przyjął piłkę w okolicy pola karnego Almerii i zakończył całą akcję płaskim strzałem w sam środek b ramki.

68'

Wellington świetnie ze skrzydła odegrał do Edgara na szesnastkę, lecz ten nieznacznie minął się z piłką.

67'

Kolejna zmiana w Almerii, za Fernando Soriano wejdzie Wellington Silva.

65'

Toni Kroos uderzał z rzutu rożnego, defensorzy Almerii poradzili sobie w tej sytuacji.

64'

Fran Velez został ukarany żółtą kartką.

63'

Almeria nie wykorzystała ogromnej szansy! Verza podszedł do piłki, ale rzut kany obronił Iker Casillas!

62'

Asier Illarramendi został ukarany żółtą kartką.

62'

Iker Casillas broni karnego Verzy!!

62'

Mamy rzut karny dla Almerii!!

61'

Procentowe posiadanie piłki prezentuje się następująco: 37% - 63%.

60'

Almeria - Real Madryt

59'

Zmiana w Almerii, za Sebastiana Dubarbiera wejdzie Jonathan Zongo.

58'

Míchel Macedo trochę przypadkowo uderzał z dystansu, ale futbolówka powędrowała daleko nad bramką.

57'

Cristiano Ronaldo strzelał z krawędzi pola karnego, piłka wędrowała w dolny róg, ale w porę zablokował ją Ruben.

57'

Marcelo został ukarany żółtą kartką.

56'

Piłkarze Almerii mają dziś dużą przestrzeń, by spokojnie przedostać się pod pole karne Realu. Coś nie funkcjonuje tak jak trzeba w szeregach gości.

55'

Sebastian Dubarbier walczył wewnątrz szesnastki z Carvajalem, górą defensor Realu.

54'

Dośrodkowanie w pole Cristiano Ronaldo Gareth Bale świetnie przyjął piłkę, ale kiedy ustawiał się już do strzału jeden z obrońców zablokował go.

52'

Fernando Soriano został ukarany żółtą kartką.

50'

Carvajal bardzo dobrze spisuje się w tym meczu, przed chwilą wygrał pojedynek o piłkę z groźnym dziś Dubarbierem.

49'

Marcelo walczył o piłkę, ale koniec końców na aut wybił ją Edgar, przez co "Królewscy" rozpoczęli z bocznej linii grę.

48'

Cristiano Ronaldo uderzał na bramkę Almerii, ale trafił tylko w boczną siatkę.

47'

Verza zagrał futbolówkę tam, gdzie nie było żadnego z jego kolegów.

47'

Pepe upadł na boisko po kontakcie z Thomasem Partey, ale Portugalczyk wiele dodał od siebie w tej sytuacji, sędzia nie odgwizdał żadnego przewinienia.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy druga połowę!

21:34

45'

Koniec pierwszej połowy! Świetna postawa Almerii, która chociaż przegrywa z Realem do przerwy 1:2, pokazuje kawał niezłego futbolu.

44'

Marcelo próbował dośrodkowywać, ale został zablokowany.

43'

Verza uderzał z rzutu wolnego, strzelec pierwszej bramki dla Almerii zagrał na pole karne, ale piłkę pewnie chwycił Iker Casillas.

42'

Ależ mecz zrobił się nam na Mediterraneo! Tym razem piłkę po dośrodkowaniu Toniego Kroosa do siatki wpakował Gareth Bale!

42'

Goooool!! Gareth Bale!!!!

40'

Co za gol!!! Do piłki wybitej z pola karnego Realu dopadł Verza i potężnie huknął na bramkę "Królewskich" z dystansu, zdobywając pięknego gola! Iker Casillas był bez szans!!

39'

Gooooool!! Verza!!!!!!

37'

Tomer Hemed stanął przed świetną okazją! Znalazł przestrzeń w okolicach jedenastego metra i strzałem głową posłał piłkę w kierunku bramki. Uderzał jednak zbyt słabo.

37'

Chociaż to Real prowadzi, piłkarze Almerii oddali sześć celnych strzałów, goście zaś tylko dwa.

35'

Isco daje Realowi prowadzenie! Hiszpan odebrał płaskie podanie w polu karnym i posłał piłkę w kierunku bramki Almerii, a ta uderzyła w siatkę tuż przy prawym słupku!

34'

Goooool! Isco!!!!!

32'

Marcelo oddał dośrodkowywał na pole karne Almerii, ale zrobił to zbyt słabo, żeby piłka dosięgnęła któregoś kolegi z drużyny.

30'

Sebastian Dubarbier został ukarany żółtą kartką.

28'

Próba dośrodkowanie w pole karne Realu Edgar. Lepiej pozostawmy to bez komentarza, bowiem jakość tego zagrania nie była porywająca.

26'

Marcelo odważnie wbiegł w pole karne, chciał strzelać, ale Velez ofiarnie zdołał wyłuskać mu spod nóg piłkę.

24'

Sebastian Dubarbier zapuścił się w okolice pola karnego Realu, ale na posterunku był czujny Raphael Varane.

23'

Gareth Bale został ukarany żółtą kartką.

20'

Isco próbuje dośrodkować zza linii bocznej w pole karne, ale robi to bardzo niedokładnie i bez oczekiwanego efektu.

18'

Real powoli zaczyna dominować na placu gry, goście tylko początek spotkania mieli bardzo dobry. "Królewscy" częściej utrzymują się przy piłce i coraz odważniej poczynają sobie pod bramką Almerii.

16'

Marcelo świetnie wypuścił Bale'a w pole karne, Walijczyk zdecydował się na przeprowadzenie samotnej akcji, ale zabrakło odrobinę precyzji.

15'

Znów Tomer Hemed sprawdził umiejętności Ikera Casillasa, górą tym razem Hiszpan.

13'

Ronaldo w polu karnym, zagrał piłkę do Benzemy, ten jednak przy próbie strzału nieco się pomylił.

12'

Toni Kroos uderzał zza szesnastki, ale trafił tylko słupek! Jeszcze Cristiano Ronaldo próbował dobijać z przewrotki, też bez powodzenia!

11'

Verza zostaje ukarany żółtą kartką.

9'

Isco z krawędzi pola bramkowego próbuje odegrać futbolówkę, ale defensorzy Almerii poradzili sobie w tej sytuacji.

7'

Thomas Partey świetnie odebrał piłkę, a później zdecydował się na oddanie strzału tuż sprzed pola karnego. Pozostawiał on wiele do życzenia, ale gospodarzom po raz kolejny udało się dotrzeć daleko pod bramkę gości.

5'

Carlo Ancelotti z lekkim zaniepokojeniem obserwuje to, co dzieje się na boisku. Bardzo aktywnie rozpoczęli mecz gospodarze, piłkarze Realu są zaś bardzo bierni, jakby myślami zostali jeszcze w szatni.

4'

Sebastian Dubarbier chciał sprytnie odegrać futbolówkę przed polem karnym gości, ale znów powstrzymywał go Carvajal.

3'

Groźna sytuacja Almerii! Po zamieszaniu pod bramkę Ikera Casillasa, piłkę prosto w jego kierunku uderzał Sebastian Dubarbier. Niezłą interwencją na szczęście dla gości popisał się Daniel Carvajal.

2'

Tomer Hemed odważnie próbował sforsować defensywę Realu, ale Varane do spółki z Pepe w porę do powstrzymali.

2'

Pierwsza próba zaatakowania pola karnego "Królewskich" przez gospodarzy, ale czujny Marcelo przerwał atak rywali.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

20:41

Jeśli Real wygra dziś z Almierią, będzie to dwudzieste zwycięstwo "Królewskich" w rzędu.

20:38

Podopieczni Carlo Ancelottiego na czternaście meczów wygrali aż dwanaście z nich, strzelając przy tym pięćdziesiąt jeden goli. Ekipa z Santiago Bernabeu ma na swoim koncie już trzydzieści sześć punktów i jest liderem rozgrywek.

20:36

Almeria w czternastu meczach zdołali wygrać tylko dwa razy, ośmiokrotnie schodzili z boiska pokonani, a cztery razy dzielili się punktami z rywalami. Gospodarze dzisiejszego spotkania maja na koncie tylko dziesięć punktów i znajdują się tuż nad strefą spadkową.

20:34

Rezerwowi Realu Madryt: Navas – Coentrao, Arbeloa, Nacho, Medran, Jese, Hernandez.

20:34

Rezerwowi Almerii: Julian – Dos Santos, Mane, Corona, Azeez, Silva, Bifouma, Jonathan.