Celta VigoCelta Vigo
95'

Real zrobił swoje i pobicie rekordu "Blaugrany" to wydaje się czysta formalność. "Galaktyczni" są naprawdę galaktyczni. Czas powiedzieć dobranoc i spokojnej nocy!

93'

Real ten mecz musiał wygrać i wygrał. Druga połowa w wykonaniu "Królewskich" zdecydowanie lepsza od pierwszej. Hat-trick CR7 i fantastyczny Marcelo. W drużynie gości na pochwały z pewnością zasługiwał Nolito. Tym samym piłkarze Carletto wyrównali rekord Barcelony 18. kolejnych zwycięstw.

92'

To nie jest mecza Bale'a. Walijczyk zmarnował okazję do kontry...

91'

Trzy minuty doliczone do tego meczu.

91'

Nolito ponownie będzie miał okazję do strzału z rzutu wolnego. Odległość to jakieś 20 metrów.

90'

To był już 23. gol w 14. meczu ligowym Cristiano Ronaldo! Szybka matematyka i mamy 1,64 gola na mecz. Dodatkowo, jeśli Portugalczyk podtrzyma taką strzelecką passę, sezon zakończy z 62 golami na koncie. Rekord Messiego (50 goli w lidze - przyp. red.) może być mocno zagrożony!

88'

Zamieszanie w obrębie pola karnego Realu. Dwa strzały Celty blokowane przez piłkarzy Realu.

87'

Upomniany Illaramendi

87'

Posiadanie piłki: 51 do 49 % na korzyść gości. Mała niespodzianka.

85'

Ależ zaskakująca (ale zrozumiała) zmiana. Cristiano Ronaldo ustępuje miejsca Javierowi Hernandezowi.

83'

Ostatnia zmiana u gości. Boisko opuszcza Krohn-Deli. Za niego Santi Mina.

83'

MVP! Ale nie Cristiano Ronaldo, który zalicza kolejny w swojej karierze hat-trick. Marcelo i jego asysta - palce lizać! Portugalczyk dopełnił tylko formalności!

82'

GOOOOOOL!!!! CRRRRRRRRRRRRIISTIANO RONALDOOOO!!!

81'

Znowu zmiana nietypowo zadaniowa. Za napastnika Benzemę pojawia się Fabio Coentrao.

80'

Nolito z narożnika pola karnego wykonywał ten rzut wolny! Tym razem boczna siatka, ale brakowało niewiele! Nolito coraz bliżej tego gola!

79'

Tym razem kartonik ogląda Alvaro Arbeloa. Wyraźnie spóźniony z interwencją defensor Realu

79'

Gareth Bale próbował strzelić gola głową, stojąc tyłem do bramki! Czujny Alvarez, ale było bardzo groźnie!

78'

I żółtko dla Pablo Hernandeza. Rozszalał się Undiano Mallenco.

76'

Ukarany Carvajal za protesty w stosunku do sytuacji, w której faulu na Hiszpanie arbiter nie zauważył.

75'

Nolito! Wydawało się, że to był groźny strzał, ale Casillas wszystko miał pod kontrolą!

74'

Kolejna zmiana Celty. Gustavo Cabral nie jest już zdolny do gry. W jego miejsce zobaczymy Sergi Gomeza

74'

Casillas na pełnym spokoju łapie piłkę w naprawdę groźnej sytuacji pod własną bramką.

72'

Leży na murawie Cabral. Mocno ucierpiał jego staw skokowy. Będzie konieczna zmiana.

71'

Strzał prosto w mur. Interweniował Gareth Bale

70'

Nolito chyba nie odda tego rzutu wolnego nikomu

70'

Zmiana w ekipie gości. Schodzi Fabian Orellana, a za niego skrzydłowy Augusto Fernandez.

69'

Będzie bardzo dobra okazja na gola dla Celty! Rzut wolny z 17 metrów!

68'

To był już 22. gol w 14. ligowym meczu! Cóż za statystyka...

66'

Spore zamieszanie i przypadkowość w polu karnym gości. Raz piłka się odbiła od pięty Portugalczyka, a dwa to obrońcy Celty do spółki wystawili jak na tacy futbolówkę do strzału CR7. Ten kropnął z woleja i nie dał szans Alvarezowi!

65'

GOOL!!! 2:0 dla "Królewskich"!!

64'

A ze strony gości wyróżniającą się postacią jest ewidentnie Sergio Alvarez. Popisał się już kilkoma naprawdę świetnymi interwencjami. Kolejna to ta, po strzale Walijczyka.

62'

Gareth Bale posłał bombę z lewej nogi, lecz wprost w Alvareza. Jedynie rzut rożny.

62'

Arbeloa zgolił swój bujny zarost i wygląda... 10 lat młodziej.

60'

Na man of the match wyraźnie klaruje nam się Marcelo. Jest wszędzie: skrzydło, środek. Podaje na "nos", do tego pół asysty przy golu. Bo to w końcu on podawał do "faulowanego" CR7.

59'

Pierwszy kwadrans po przerwie do zapomnienia.

58'

Jak na zawołanie: Nolito z pełnym impetem wbiegł w pole karne, ale w ostatniej chwili "skasował" go Pepe.

57'

Napisalibyśmy coś o piłkarzach Celty, ale... Oni po prostu nie mają zbyt często piłki przy nodze. A jeśli mają, akcje kończą się na 35-40 metrze...

56'

Real wyraźnie przeszedł do ustawienia 4-4-2.

55'

A Hiszpan na boisku się pojawił i... musi się porządnie rozgrzać. To wszystko wynikiem nagłej zmiany za Jamesa.

53'

No i za Jamesa na murawie oglądać będziemy Alvaro Arbeloę.

53'

O zmianę prosi James Rodriguez. Tu chyba chodzi o jakiś uraz Kolumbijczyka

52'

Benzema zagrał zza obrońców i CR7 stanął sam przed bramkarzem gości! To musi być gol! To jednak był... spalony.

50'

Wracamy do obrazu sprzed przerwy. Real bardziej czeka na rywala, niżeli próbuje nawałnicy w stronę jego bramki.

47'

Co za wejście w drugą połowę mogła mieć Celta! Złamał akcję Fabian Orellana i uderzył po dalszym słupku. Piłka o centymetry minęła bramkę Ikera Casillasa!

46'

Zaczynamy grę w drugiej odsłonie spotkania!

46'

Do przerwy Real zasłużenie prowadzi z Celtą, aczkolwiek nie powala swoją grą. "Królewscy" grają w myśl zasady: wygrać najmniejszym nakładem sił. Póki co, plan realizowany w 100%, lecz prowadzenie 1:0 nie jest gwarantem końcowego sukcesu.

46'

Przeciągnięte to dośrodkowanie. Koniec pierwszej połowy

46'

Arbiter doliczył jedną minutę do pierwszej połowy meczu. Ostatnia jej akcja będzie należała do gości.

46'

Jeszcze groźny rzut wolny dla Celty. Może być ciekawie...

44'

Nic z tego...

44'

Korner dla gości

41'

Kąśliwie wzdłuż bramki wstrzelił piłkę tym razem Marcelo. To było trudne zadanie. Rzut rożny dla gospodarzy.

40'

Tak, jak przypuszczaliśmy. Real poczuł krew i zaczyna nawałnicę. Strzelał James - z trudem interweniował Alvarez.

40'

Pierwsze przewinienie "Królewskich" kończy się upomnieniem dla Jamesa.

40'

Dodatkowo żółtko za protesty ujrzał Nolito.

39'

Żółtą kartką za faul na Cristiano Ronaldo został ukarany Jonny

37'

Podsumowując, pretekst do podyktowania faulu był, lecz nie ma co się oszukiwać. Portugalczyk widział, że do piłki nie dojdzie i ów pretekst wydaje się wobec tego... trochę śmieszny.

36'

GOOL!! Portugalczyk pewnie wykorzystuje rzut karny!

36'

Marcelo podał za plecy obrońców i widać, że CR do piłki nie dojdzie. Portugalczyk bardzo dużo dodał od siebie. Nie powinno być jedenastki.

36'

Rzut karny dla Realu!

33'

Zabójcza byłaby to kontra, gdyby James nie strzelał, a podzielił się futbolówką z partnerami. Głównymi motorami tej akcji: Benzema i Ronaldo. Strzał Kolumbijczyka spokojnie broni jednak golkiper Celty.

32'

Goście coraz pewniej czują się na Bernabeu. Często są w posiadaniu piłki i wcale nie zamierzają szybko jej tracić.

31'

Brakuje nam na boisku Isco. Zapewne więcej kreatywnej gry ujrzelibyśmy w drużynie z Madrytu, gdyby Hiszpan mógł dzisiaj wystąpić.

30'

Rzut rożny dla gospodarzy.

27'

Groźnego "szczura" z boku pola karnego puścił Ronaldo. Spore problemy ten strzał sprawił Alvarezowi! Mamy korner!

27'

Słychać nawet pierwsze gwizdy na Bernabeu. Spowodowane raczej opieszałością przyjezdnych.

26'

Nie sądziliśmy, że do tego dojdzie, ale trzeba przyznać, że przez ostatnich parę minut na boisku wieje NUDĄ.

25'

Kontra Realu. Pół boiska przeorał Walijczyk, lecz wszystko spartolił mu niedokładnie dośrodkowujący James Rodriguez.

24'

Strzelał Bale. Piłka jednak zahaczyła już te tańsze sektory za bramką Alvareza

23'

Faulowany CR7 około 28 metrów przed bramką.

23'

Illaramendi to nie Isco, lecz jak na razie nie rzuca się w oczy z tej negatywnej strony.

21'

Widać, że w wysokiej formie są gospodarze. Gra bez piłki u piłkarzy Ancelottiego trwa niemal bez przerwy już od pierwszego gwizdka.

20'

Ten mecz potrwa do pierwszej strzelonej bramki przez gospodarzy. Tak to wszystko, póki co, wygląda.

18'

Efektowny strzał z przewrotki CR7 z 11. metra. Futbolówka wylądowała jednak na górnej siatce. To mógł być fenomenalny gol.

16'

Teraz z kolei fragment, w którym w posiadaniu piłki goście.

15'

Celta Vigo w ostatnich trzech meczach ani nie zdobyła punktu, ani też nie strzeliła choćby gola.

14'

Kolejna świetna akcja! Piękne podanie z lewej flanki na nogę CR7, lecz w ostatniej chwili Portugalczyk został uprzedzony! Z pewnością to byłby gol, gdyby Ronaldo doszedł do strzału.

12'

Real podkręcił nieco tempo. Kilka kornerów w serii, po każdym względne zagrożenie w polu bramkowym gości.

11'

Pierwsze żółtko w meczu. Ukarany Gustavo Cabral.

11'

Ależ sytuacja! Sergio Ramos powinien otworzyć wynik spotkania. Po centrze z rzutu rożnego strzelał Ronaldo, lecz futbolówkę "wypluł" Sergio Alvarez, a z najbliższej odległości spudłował defensor Hiszpanii.

9'

Nadzwyczaj spokojny początek w wykonaniu Realu. Nie narzucają szaleńczego tempa.

7'

Aktywny na prawej flance Bale po raz kolejny posyła centre w pole karne. Tym razem dokładniej, lecz bez zagrożenia dla rywala.

6'

Nolito przewrócił się w szesnastce Realu, jednak nie było podstaw do wskazania na "wapno".

6'

Dzisiaj mecz numer 300 Sergio Ramosa w La Liga.

5'

Bardzo często przy piłce Asier Illaramendi. Jakby jego partnerzy dbali, by ten szybko wszedł w mecz.

3'

Real rozpoczyna swoje "święto" i stara się utrzymywać przy futbolówce.

3'

Prawym skrzydłem Gareth Bale, lecz dośrodkowanie zbyt dalekie.

1'

Rozpoczęła Celta Vigo.

20:00

Czas zacząć, miejmy nadzieję, piłkarską ucztę!

19:59

Co ciekawe, z ofensywnych piłkarzy na ławce Realu jest dzisiaj tylko Chicharito.

19:57

Piłkarze na boisku. Za parę chwil zaczynamy!

19:56

Jeśli "Królewscy" zejdą dzisiaj jako zwycięscy, pobicie rekordu Barcelony będzie chyba formalnością. Następnym rywalem będzie bowiem Łudogorec.

19:51

Santiago Bernabeu gotowe, my gotowi. Czekamy zatem na pierwszy gwizdek sędziego!

19:40

Celta Vigo natomiast bez dodatkowych zmartwień kadrowych.

19:35

W dzisiejszym składzie Realu jedna zasadnicza zmiana: za pauzującego za kartki Isco, od pierwszej minuty zobaczymy Illaramendiego.

19:32

Madrytczycy z kolei mają szansę zakończyć rok 2014 z 22. zwycięstwami z rzędu oraz czterema trofeami. Niedługo czeka bowiem Real turniej o Klubowe Mistrzostwo Świata.

19:30

Osiemnaście razy Barcelona wygrała między 22 października 2005 roku a 22 stycznia 2006 roku.

19:27

Real może wygrać 18 z rzędu mecz i wyrównać pod tym względem rekord klubu z Hiszpanii - Barcelony z czasów Franka Rijkaarda. Rywal "Królewskich" będzie jednak wymagający. Celta Vigo, w tym sezonie zabrała już punkty Dumie Katalonii i Atletico Madryt.

19:25

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 14. kolejki ligi hiszpańskiej, w którym Real Madryt zagra z Celtą Vigo. Czy "Królewscy" wygrają osiemnasty mecz z rzędu i po raz kolejny poprawią klubowy rekord zwycięstw?