Rayo Vallecanorayo
0 : 1
Sevilla FCSevilla FC
95'

KONIEC! Sevilla skromnie pokonuje Rayo 1:0 po golu Carlosa Bacci. To był prawdziwy mecz walki - sędzia pokazał jedenaście żółtych i jedną czerwoną kartkę.

93'

Beto ukarany żółtą kartką.

92'

Alberto Bueno dośrodkowuje, ale defensorzy Sevilli wybijają piłkę. Rzut rożny dla Rayo.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

87'

Daniel Carrico zostaje ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką. Sevilla będzie grała w dziesiątkę.

87'

Banega za słabo podał do przodu i nic nie wyszło z kontry Sevilli

84'

Świetna akcja Manucho, wydawało się, że piłka trafiła do bramki Sevilli, ale ostatecznie trafiła tylko w boczną siatkę.

83'

Alex Moreno miał piłkę na lewej nodze i szukał miejsce w jedenastce Sevilli, by oddać strzał. Koniec końców nie udało mu się to.

82'

Zmiana w Sevilli, za Carlosa Baccę wejdzie Kevin Gameiro.

82'

Carlos Bacca ukarany żółtą kartką.

81'

Zmiana w Rayo, Emiliano Insua opuści plac gry, zastąpi go Alex Moreno

78'

Coke w ostatniej chwili zatrzymał Kakutę. Bardzo dobre zawody rozgrywa dziś defensor Sevilli.

77'

Arribas faulował Manucho, sędzia dyktuje rzut wolny dla Rayo.

75'

Zółtą kartką został ukarany Daniel Carrico.

73'

Manucho został ukarany żółtą kartką.

72'

Zmiana w Sevilli, za Grzegorza Krychowiaka wszedł Alejandro Arribas.

71'

Diogo Figueiras uderzał na bramkę Rayo, ale trafił prosto w Cristiana Alvareza.

68'

Trashorras do Insuy, ten odegrał futbolówkę do Manucho, który oddał niezły strzał na bramkę Sevilii, który z ledwością obronił Beto. Wcześniej sędzia odgwizdał jednak spalonego.

66'

Manucho został złapany na spalonym.

65'

Ever Banega ukarany żółtą kartką.

65'

Grzegorz Krychowiak ma jakiś problem i przebywa obecnie poza placem gry.

63'

Rzut wolny dla Rayo, Kakuta uderzał z dystansu bezpośrednio na bramkę, Beto pewnie obronił ten strzał.

62'

Zmiana także w Sevilli. Jose Antonio Reyes schodzi, zmienia go Aleix Vidal.

62'

Kolejna zmiana w Rayo, za Abdulaye'a Ba wejdzie Jozabed.

61'

Alberto Bueno pędzący pod bramkę Sevilli został zaskoczony bardzo dobrym przechwytem Coke.

60'

Zmiana w Sevilli, Raul Baena opuści plac gry, zastąpi go Manucho.

57'

Ależ szansa Sevilli! Reyes pięknie zagrał piłkę do Vitolo, ten lewą nogą strzelał na bramkę Rayo, ale piłka powędrowała tuż obok lewego słupka!

55'

Bliski zdobycia gola był teraz Coke, jednak gracz Sevilii trafił prosto w ręce Cristiana Alvareza .

54'

Gael Kakuta świetnie zamknął wysokie dośrodkowanie w pole karne, w mig przejął piłkę i oddał strzał w sam środek bramki. Beto popisał się w tej sytuacji kapitalną interwencją!

53'

Jose Antonio Reyes uderzał z rzutu wolnego, posłał piłkę w pole karne. Golkiper Rayo wysoko wyskoczył i przechwycił piłkę. Sevilla ma rzut rożny.

51'

Poziom agresji po pierwszej połowie nie opadł. Abdoulaye Ba nieprzepisowo powstrzymywał przed momentem rywala, ale na jego szczęście sędzia oszczędził go i nie pokazał kartki.

50'

Gospodarze nieco odważniej rozpoczęli drugą połowę. Przed chwilą Roberto Trashorras zgral piłkę na pole karne, ale Alberto Bueno nie dopadł do niej.

49'

Na Estadio del Rayo Vallecano zgromadziło się dziś 11 604 tys. widzów.

48'

Gael Kakuta sprawnie minął rywala w okolicach pola karnego gości, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę Sevilli.

47'

Leo Baptistao świetnie przyjął piłkę w polu karnym i od razu oddał strzał na bramkę. Piłka powędrowała jednak obok prawego słupka.

45'

Wracamy po przerwie i zaczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy. Dużo walki, dużo złych emocji, bramka Carlosa Bacci, żółta kartka Grzegorza Krychowiaka. Tak można podsumować pierwszą część meczu.

43'

Carlos Bacca przedzierał się pod bramkę Rayo, ale kiedy chciał oddać strzał sędzia odgwizdał faul w ofensywie.

41'

Roberto Trashorras krótko zagrywał piłkę z rzutu rożnego, bez zagrożenia pod bramką Sevilli.

40'

Nicolas Pareja ukarany żółtą kartką.

39'

Alberto Bueno i Beto starli się w okolicach bramki Sevilli, ale obaj panowie podali sobie ręce i zażegnali konflikt.

37'

Gael Kakuta uderzał z rzutu wolnego, piłka powędrowała prosto w ręce Beto.

36'

Żółtą kartką zostaje ukarany także Vitolo.

36'

Abdoulaye Ba ukarany żółtą kartką.

35'

Nicolas Pareja nieprzepisowo powstrzymał rywala. Rzut wolny dla Rayo. W tej sytuacji bliski zdobycia drugiej żółtej kartki był Grzegorz Krychowiak.

33'

Raul Baena ukarany żółtą kartką.

32'

Roberto Trashorras uderzał z rzutu rożnego, piłkarze Sevilli bez problemów poradzili sobie z wybiciem piłki.

31'

Grzegorz Krychowiak został ukarany żółtą kartką.

30'

Alberto Bueno wślizgiem powtstrzymał i przewrócił rywala. Obyło się bez kartki.

28'

Stephane Mbia posłał długie podanie na drugą stronę boiska, ale żaden z jego kolegów nie dopadł do futbolówki.

26'

Javier Aquino biegł pod bramkę Sevilli, odegrał piłkę do Quiniego, ale ich akcję przerwała dobre interwencja Beto.

24'

Wiele chaosu widać dziś w grze Rayo Vallecano. Gospodarze gubią się na boisku w niemal każdej akcji i szczególnie w defensywie sprawiają wrażenie, jakby piłkarze tej drużyny grali ze sobą po raz pierwszy.

23'

Vitolo został złapany na spalonym.

20'

Strzał Gaela Kakuty zablokował jeden z obrońców Rayo. Gospodarze zbyt łatwo pozwalają rywalom przedostawać się pod własną bramkę.

18'

Świetne przyjęcie Vitolo, który ładnie strzelił tuż pod poprzeczkę! Świetna interwencja Cristiana Alvareza uchroniła Rayo przed stratą gola!

16'

Stephane Mbia sfaulował przeciwnika, ale skończyło się tylko na słownej reprymendzie Alfonsoa Álvareza.

15'

Roberto Trashorras ukarany żółtą kartką.

14'

Groźnie pod bramką Sevilli, Quini kilka razy próbował zaatakować bramkę gości po dobrym odbiorze piłki Kakuty, ale goście w porę ich powstrzymali.

13'

Trashorras uderzał piłkę z narożnika boiska, ale ta nie trafiła do żadnego z jego partnerów.

12'

Stephane Mbia próbował przejąć piłkę, ale uderzył w nogi przeciwnika. Mamy rzut rożny dla Rayo.

10'

Bardzo dobrze zagranie Evera Banegi w pole karne Rayo, ale tym razem bardzo dobrze zachował się Cristian Alvarez i oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

8'

Wielkie nieporozumienie w szeregach defensywnych Rayo! Błąd Amay sprawił, że Carlos Bacca znalazł się w sytuacji sam na sam z Cristianem Alvarezem i wpakował piłkę prosto do siatki.

8'

Goooool!! Carlos Bacca!!!!

7'

Beto niedokładnie podawał piłkę do swoich kolegów i przeciwnicy bez problemu ją przechwycili.

5'

Świetna sytuacja Sevilli! Reyes minimalnie źle zagrywał do Carlosa Bacci, w efekcie ten źle przyjął piłkę i skierował ją na aut.

4'

Reyes i Diogo próbowali stworzyć pod bramką Rayo jakąś składną akcję, ale defensorzy drużyny gospodarzy spisali się bardzo dobrze i udaremnili ich atak.

3'

Ever Banega uderzał z rzutu rożnego, piłki w jedenastce szukał Coke Andujar, ale koniec końców akcja Sevilli spełzła na niczym.

2'

Groźna akcja gości tego spotkania, Vitolo zagrał prostopadle w pole karne, jednak żaden z jego kolegów nie dopadł do piłki.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

11:58

W wyjściowym składzie Sevilli znalazł się oczywiście GRZEGORZ KRYCHOWIAK.

11:58

Znacznie lepiej radzą sobie w tym sezonie piłkarze Sevilli, którzy zgromadzili już wadzieścia sześć punktów. Ekipa ze Estadio Ramón Sánchez Pizjuán znajduje się czwartym miejscu i poważnie myśli o walce o mistrzowski tytuł.

11:58

Gospodarze spotkania mają na koncie siedemnaście punktów i plasuje się w środku tabel, na dziesiątym miejscu.

11:55

Rezerwowi Sevilli: Rico – Navarro, Arribas, Suarez, Deulofeu, Vidal, Gameiro, Aspas.

11:55

Rezerwowi Rayo: Campos – Nacho, Morcillo, Jozabed, Manucho, Lica, Moreno.

11:54

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Rayo Vallecano - Sevilla!