Malaga CFmalaga
1 : 2
Real MadrytReal Madryt
21:49

Real zasłużenie wygrywa w Maladze 2:1 i umacnia się na prowadzeniu w Primera Division. Przed meczem Barcelony z Valencią Blaugrana traci do Królewskich już pięć punktów. Tymczasem z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

93'

Koniec meczu!

93'

Żółta kartka dla Weligtona.

93'

Paragwajczyk pięknie posyła piłkę głową do siatki po centrze Arthura Boki i zdobywa gola kontaktowego. Na wyrównującego jest już chyba jednak za późno.

92'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Roque Santa Cruz!

91'

Trzy minuty doliczone do tego meczu. Tymczasem rzut rożny dla Malagi nie przynosi gospodarzom żadnego pożytku.

90'

Ostatnia zmiana w Realu. Chicharito za Bale'a.

88'

Niemożliwe!!! Juanpi z rzutu wolnego 'zawinął' piłkę w światło bramki, odbił ją Casillas, a Angeleri dobił wysoko ponad poprzeczką!

86'

Faul taktyczny Isco! Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka!

85'

Varane zmienia Carvajala.

84'

Kapitalny kontratak Realu, Ronaldo doskonale zgrywa piłkę głową pod nogi rozpędzonego Bale'a, a ten mocnym strzałem w pełnym biegu pokonuje Kameniego! 0:2!

84'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Gareth Bale!

82'

Po rzucie rożnym dla Realu do dośrodkowanej piłki doszedł w polu karnym Bale, ale jego strzał został zablokowany. Po chwili Walijczyk bardzo niecelnie główkuje po dośrodkowaniu Isco.

81'

Casillas!!! Bramkarz Realu broni płaskie uderzenie Samuela Garcii, jak i późniejszą dobitkę z bliska Santa Cruza!

79'

Kartka dla Marcelo za ostry faul na Darderze.

78'

Trzecia zmiana w Maladze. Juanpi za Recio.

76'

Katastrofa w obronie Malagi i Ronaldo znalazł się w kolejnej kapitalnej okazji, ale znowu z kilku metrów nie potrafił pokonać Kameniego!!!

73'

Zmiana w Realu. Illarramendi za Benzemę.

72'

Znowu kontrowersja, bo Weligton domagał się rzutu karnego za faul Ramosa. Sędzia znowu nie reaguje.

71'

Żółta kartka dla Isco za ostry faul na rywalu.

68'

Szansa dla Malagi! Santa Cruz dochodzi do dośrodkowania z rzutu rożnego, ale głową uderza ponad poprzeczką!

67'

Angeleri zmienia kontuzjowanego Sancheza.

66'

Roque Santa Cruz zdobywa korner dla Malagi po błędzie Carvajala.

66'

Tymczasem jest już pewne, że Angeleri nie wróci na boisko. Duży pech Argentyńczyka.

65'

Na razie jednak Ricardo Horta zmienia Dudę.

64'

Przerwa w grze, bo jakiejś kontuzji doznał teraz Sergio Sanchez. To może być koniec meczu dla defensora Malagi.

60'

Recio dobrze uderza z dystansu, Casillas niepewnie odbija przed siebie, ale ostatecznie piłka pada łupem bramkarza Realu!

59'

Ronaldo starał się teraz wbiec z piłką w pole karne przeciwnika, ale tym razem Kameni zdołał mu wyłuskać piłkę spod nóg.

57'

Kapitalny kontratak Królewskich! Ronaldo świetnie wyłożył piłkę jak na tacy Isco, ale ten przegrał pojedynek z Kamenim!

56'

Teraz mamy drobną kontrowersję w polu karnym Realu, gdzie Carvajal chyba trzymał Samu Castillejo. Sędzia jednak i tym razem nie podyktował karnego.

55'

Po kontrataku Królewskich bardzo mocno z dystansu uderza Kroos, ale Niemiec trafił tylko... w Garetha Bale'a, który zablokował piłkę!

54'

Po dynamicznej akcji prawą stroną i dośrodkowaniu Bale'a, Ronaldo złożył się do strzału nożycami, ale posłał piłkę obok bramki gospodarzy.

52'

No i była szansa dla Realu! Kroos swoim dośrodkowaniem znalazł Bale'a, ale ten główkował tuż nad poprzeczką!

50'

Bale był faulowany pod samą linią końcową boiska. Kolejny rzut wolny dla Realu.

48'

Rzut wolny dla Realu, James dośrodkowuje piłkę na głowę Ramosa, ten starał się ją zgrać do Bale'a, ale Walijczyk nie sięgnął futbolówki.

46'

Wznawiamy grę w Maladze!

20:47

Real zasłużenie prowadzi w Maladze 1:0 po akcji Ronaldo i bramce Benzemy, ale do rozstrzygnięcia końcowego jest jeszcze daleko. Malaga, choćby za sprawą uderzenia z rzutu wolnego Dudy, pokazała, że jeszcze może zagrozić Królewskim i oby tak było w drugiej połowie.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Benzema zmarnował teraz dobrą okazję do celnego zagrania w pole karne do niepilnowanego Ronaldo.

44'

Żółta kartka dla Kroosa.

43'

Duda!!! Piękny strzał z rzutu wolnego z 30 metrów Portugalczyka trafia tylko w poprzeczkę bramki Realu!

40'

Bale wychodzi sam na sam z Kamenim, ale to Kameruńczyk wygrywa ten pojedynek!

38'

Duda z rzutu wolnego dośrodkowuje teraz prosto w ręce Ikera Casillasa.

36'

Rosales wybija piłkę na rzut rożny po groźnej centrze Bale'a w kierunku Ronaldo.

35'

Real wydaje się kontrolować przebieg spotkania. Na pewno bliżej jest bramki na 0:2, aniżeli na 1:1.

31'

Ronaldo uderzył potężnie z rzutu wolnego, Kameni wypluł piłkę przed siebie, ale Rosales zdołał wybić piłkę na korner.

30'

Darder fauluje teraz Ronaldo i ogląda pierwszą żółtą kartkę w tym meczu.

28'

Uderzenie głową Ramosa poszybowało teraz wyraźnie ponad poprzeczką bramki Kameniego.

28'

Sergio Ramos teraz był chyba ściągany za koszulkę w polu karnym rywala, ale zamiast karnego jest rzut rożny dla gości.

26'

Bale prawym skrzydłem wdarł się w pole karne, ale ostatecznie nie był w stanie dograć celnie do Benzemy.

25'

Samu Garcia na spalonym.

24'

Kapitalna szansa na zabójczą kontrę dla Królewskich, ale zepsuł ją niecelnym podaniem James Rodriguez.

24'

Casillas! Co on zrobił?! Po uderzeniu Dardera piłka katastrofalnie wyślizgnęła mu się z rąk, ale przekroczyła linię końcową centymetry obok słupka!

22'

Kontra Realu, goście wyszli we trójkę na Kameniego, ale Karim Benzema był jednak na spalonym i akcja została przerwana.

19'

Ronaldo wpadł w pole karne, na lewej stronie poradził sobie z Rosalesem i kapitalnie wyłożył piłkę Benzemie, który urwał się obrońcy i z pierwszej piłki pokonał Kameniego! 0:1!

18'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Karim Benzema!

18'

Kameni znowu świetnie broni uderzenie Bale'a, ale wcześniej Ronaldo był na wyraźnym spalonym, a to właśnie Portugalczyk zagrywał w polu karnym do Walijczyka.

17'

Gareth Bale złapany na spalonym.

16'

Kwadrans gry za nami i naprawdę ciekawe widowisko trwa na La Rosaleda, choć na razie nie ma bramek.

14'

Po centrze z rzutu rożnego Dudy, dobrze we własnym polu karnym interweniuje Cristiano Ronaldo.

13'

Odpowiedź Malagi! Samu dośrodkowuje w pole karne na głowę Santa Cruza, ale po uderzeniu Paragwajczyka Casillas przenosi piłkę nad poprzeczką!

13'

Kameni!!! Pogubiła się defensywa Malagi, Bale spokojnie zagrywa przed bramkę do Ronaldo, ale ten z sześciu metrów nie zdołał pokonać Kameniego!

11'

Cristiano Ronaldo pada w polu karnym Malagi, ale choć gestykuluje, to ewidentnie chciał wymusić jedenastkę w tej sytuacji.

11'

Bale zdobywa rzut rożny dla Królewskich.

9'

Dobre dośrodkowanie w pole karne, gdzie głową w sam środek bramki uderza Sergio Ramos! Sędzia nie podniósł chorągiewki, choć Hiszpan był na metrowym spalonym.

8'

Ronaldo na skrzydle był faulowany przez Rosalesa. Rzut wolny dla gości.

6'

Po rzucie rożnym dla Królewskich głową wyraźnie ponad bramką uderza Karim Benzema.

6'

Szybka kontra Realu! Ronaldo zagrywa w pole karne do Jamesa, ale ten zostaje zablokowany przez Rosalesa!

5'

Castillejo zakręcił teraz na lewym skrzydle Carvajalem, ale jego dośrodkowanie nie dotarło do Santa Cruza.

2'

Pierwsze groźne uderzenie z dystansu Garetha Bale'a! Walijczyk mocno uderza zza pola karnego, ale odbija piłkę Kameni!

1'

Rozpoczynamy mecz na La Rosaleda!

19:58

Kapitanami obu drużyn są dzisiaj Duda (Malaga) oraz Iker Casillas (Real M.)

19:36

Malaga do tego spotkania przystępuje bez zawieszonego za kartki Ignacio Camacho, a także Nordina Amrabata, Juanmiego czy Francisco Portillo. W Realu z kolei pauzują dziś kontuzjowani Sami Khedira, Alvaro Arbeloa, Jese Rodriguez i Luka Modrić.

19:32

Rezerwowi Realu Madryt: Keylor Navas, Raphael Varane, Fabio Coentrao, Nacho Fernandez, Asier Illarramendi, Javier Hernandez, Diego Llorente.

19:31

Rezerwowi Malagi: Guillermo Ochoa, Antunes, Marcos Angeleri, Juanpi, Ricardo Horta, Ezequiel Rescaldani, Luis Alberto.

19:30

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

19:29

Trener dzisiejszych gospodarzy, Javi Gracia, mimo że w zeszłym sezonie spadł z Osasuną Pampeluna do Segunda Division, potrafi bardzo dobrze zmotywować i ustawić zespół do walki z najlepszymi zespołami w La Liga. Wspominałem już, że jego Malaga w obecnym sezonie potrafiła już zremisować 0:0 z Barceloną, ale co więcej, w zeszłych rozgrywkach jego Osasuna nie tylko powtórzyła ten wynik, ale też u siebie zremisowała z Realem 2:2, a także rozbiła Atletico 3:0. To pokazuje, że Real w Maladze może nie mieć wcale łatwego zadania.

19:26

Z kolei Malaga to jedna z rewelacji trwających rozgrywek. Podopieczni Javiego Gracii ostatnio również prezentują się bardzo przyzwoicie, dzięki czemu znajdują się na szóstym miejscu w ligowej tabeli. Tylko Real, Barcelona, Atletico, Valencia i Sevilla zdobyły dotąd więcej punktów od Andaluzyjczyków, którzy na własnym stadionie potrafili zatrzymać choćby Barcelonę, z którą zremisowali 0:0.

19:24

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są goście. Real Madryt jest ostatnio w zabójczej formie, wygrywając 15 spotkań z rzędu we wszystkich rozgrywkach. Królewscy liderują też Primera Division z przewagą dwóch punktów nad drugą Barceloną i z pewnością będą chcieli utrzymać to prowadzenie poprzez zwycięstwo na La Rosaleda.

19:23

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 13. kolejki La Liga, w którym Real Madryt zmierzy się na wyjeździe z Malagą.