Atletico MadrytAtletico Madryt
3 : 1
malagaMalaga CF
17:51

To tyle z Madrytu. Za 10 minut swoje spotkanie rozegra Real Madryt, który będzie się mierzył z Eibarem, zaś o godzinie 20:00 zapraszamy na relację z meczu kolejki, czyli pojedynku FC Barcelony z Sevillą z - prawdopodobnie - Grzegorzem Krychowiakiem w składzie. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Wielgosiński.

94'

Po meczu bardzo ostrym, jak określali to spotkanie komentatorzy Canal+, meczu chropowatym, Atletico wygrywa 3-1 z Malagą, która dzisiaj zakończyła swoją passę pięciu zwycięstw z rzędu.

90'

Trzy minuty dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry.

89'

Bezsensowna kartka Gabiego. Atak od tyłu na Castillejo w sytuacji, kiedy ten mecz już jest rozstrzygnięty.

87'

A za Ardę Turana na boisku melduje się Raul Garcia.

86'

Luis Alberto zmienia Juanmiego.

85'

Raul Garcia jest gotowy do wejścia na boiska.

84'

Diego Godin z najbliższej odległości głową skierowuje piłkę do siatki. To drugi ligowy gola Godina. Zwycięzcę tego meczu już znamy.

82'

Saul zmienia Anotine'a Griezmanna.

79'

Zmarnowana okazja Atletico. Ansaldi wrzucał piłkę, jednak Kameni końcówkami palców zgrał ją do Griezmanna, który nie trafił na pustą bramkę, jednak usprawiedliwieniem może być dosyć ostry kąt.

77'

Mimo grania w osłabieniu, Malaga atakuje piłkarzy Diego Simeone.

74'

Za młodego Dardera na murawę wchodzi Recio.

74'

Samuel za popchnięcie Raula Jimeneza otrzymuje drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

72'

Blisko zdobycia gola Juanmi, jednak jego strzał w ostatniej chwili zablokował Diego Godin.

71'

Żółta kartka dla Sancheza za protesty w kierunku arbitra, który wcześniej uznał, że Sanchez źle wyrzucił piłkę z autu.

68'

Ostry faul Wligtona na Gabim, jednak tym razem Fernando Teixeria nie wyciąga kartki.

65'

Raul Jimenez huknął w kierunku bramki Kameniego, ale ten został trafiony futbolówką i wciąż na tablicy wyniku mamy 2-1.

64'

Wrzutka Castillejo w kierunku Santa Cruza, a ten pakuje piłkę pod poprzeczkę. Malaga łapie kontakt.

62'

Za Torresa wchodzi Horta.

59'

Kolejna kartka za faul taktyczny, tym razem ukarany Torres.

57'

Pierwsza zmiana w tym meczu. Za Mario Mandżukicia na boisku melduje się Raul Jimenez.

54'

Gabi zmarnował dobrą okazję na podwyższenie prowadzenia, jednak jego uderzenie bardzo niecelne.

53'

Czwarta żółta kartka w przeciągu ośmiu minut. Gabi faulował Camacho i został za to ukarany.

51'

Kolejna kartka, tym razem dla Ignacio Camacho, który był adwokatem Castillejo i chciał wymusić na arbitrze zagwizdanie rzutu karnego.

50'

Leży w polu karnym Castillejo, który sugerował, że został sfaulowany.

47'

I pi kilku sekundach mamy remis w kartkach. Za przerwanie kontry kartonikiem ukarany Antoine Griezmann

46'

Żółta kartka za faul dla Samuela Sancheza.

46'

Witamy po krótkiej przerwie. Zaczynamy drugą połowę meczu Atletico - Malaga.

46'

Po pierwszej połowie Atletico wygrywa na własnym boisku 2-0. Możemy odnieść wrażenie, że Atleti gra bez wysiłku, a mimo to prowadzi. To nie jest ta sama Malaga, która wygrała pięć meczów z rzędu, ale to nie jest również przeciwnik pokroju Rayo, Cordoby czy Granady. Wracamy za kwadrans.

46'

Arbiter dolicza jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

45'

Atletico spokojnie rozgrywa piłkę w środku boiska, a graczom Malagi nie spieszy się z odebraniem piłki.

42'

Niektórzy zasypiają przed telewizorem, tym razem przysnęła obrona Malagi. Mario Mandżukić dał otwierające podanie do Ardy Turan, ten wzdłuż linii bramkowej dośrodkował do Griezmanna, a ten bez problemu strzela gola.

39'

Atletico dobrze w obronie na własnej połowie, przejmują piłkę i spokojnie rozpoczynają akcję od swojej bramki.

36'

Po raz kolejny Atletico założyło pressing, przejęcie piłki na wysokości środka boiska, szybka kontra, podanie do Griezmanna, który jednak spowolnił akcję. Koniec końców Malaga przejęła piłkę i ruszyła z własną kontrą.

32'

Pierwsza od dłuższego czasu interwencja Miguela Moi. Bramkarz wyłapał dośrodkowanie Samuela z prawej strony.

30'

Po rozgrywaniu piłki od tyłu przyszedł czas na długie podania graczy Javi Gracii. Na ich nieszczęście efekt jest ten sam: piłkę przejmuje Atletico.

27'

Po Ardzie Turanie, Mario Mandżukiciu przyszedł czas na Gabiego, który tym razem musiał chwilę przesiedzieć na murawę, by dojść do siebie po uderzeniu w głowę od rywala.

25'

To spotkanie można zatytułować "Teoria wielkiej cierpliwości". Co tu dużo pisać, w spotkaniu nie dzieje się absolutnie nic. Malaga próbuje rozgrywać akcje od własnej obrony, ale delikatnie mówiąc, im to nie wychodzi.

22'

Wysoki pressing założyli gracze Atletico, co dało efekt w postaci przejęcia futbolówki.

20'

Na murawę wraca Arda Turan, a tam bardzo spokojna gra obydwu ekip. Nikomu nigdzie się nie spieszy, Malaga rozrywa piłkę na własnej połowie.

18'

Na murawie leży Arda Turan, który został kopnięty w twarz przez Antunesa. Faulu nie było, ponieważ Arda zbyt nisko pochylił głowę.

17'

Gabi próbował dośrodkować w pole karne z rzutu wolnego, jednak trafia w jednoosobowy mur. Jak na razie dosyć chaotyczny mecz na Calderon.

15'

Gracze Malagi po stracie gola spokojnie rozgrywają piłkę, nie chcąc narazić się na kolejną stratę bramki.

12'

Jak gole strzela Atletico? Oczywiście ze stałych fragmentów gry. Wrzutka z rzutu rożnego Koke, a na krótkim słupku na piłkę czekał Tiago Mendes, który głową wpakował ją do siatki.

11'

Dosyć ostra gra w środku pola, zwycięsko z tych starć wychodzi Atletico.

9'

Wrzutka z okolic środka boiska z rzutu wolnego w kierunku bramki Miguela Angela Moi, jednak dobrze w obronie zagrali obrońcy ekipy Diego Simeone.

7'

Jak na razie mało dzieje się na boisku. Oba zespoły nie są w stanie stworzyć składnej okazji do zdobycia bramki.

5'

Nieudany rajd Juanmiego, który zakończył się wyjściem z piłką poza linię boczną. Od swojej formacji defensywnej Atletico formuje atak pozycyjny.

3'

Dośrodkowanie z lewej strony od Girezmanna w kierunku Mandżukicia. Chorwatowi zabrakło kilka centymetrów, by "dziubnąć" piłkę i wpakować ją do siatki.

1'

Pierwsza akcja oskrzydlająca Atletico. Starcie z Antunesem przegrał Juanfran.

15:59

Piłka na środku boiska, arbiter gwiżdże po raz pierwszy. Mecz rozpoczynają piłkarze Atletico.

15:56

Obie ekipy wychodzą z tunelu na murawę, za chwilę ruszamy. Arbitrem dzisiejszego meczu jest Fernando Teixeira.

15:52

W tym sezonie drużyna gości już raz sprawiła niespodziankę, urywając punkty faworytowi. Na La Rosaleda FC Barcelona bezbramkowo zremisowała z Malagą.

15:47

Obie ekipy odczuły w swoich składach zgrupowania reprezentacji. W drużynie Malagi nie wystąpi Amrabat, a w Atletico Miranda. Obaj zawodnicy nabawili się urazów podczas pobytów na zgrupowaniach swoich kadr.

15:44

Ławka rezerwowych Atletico: Oblak, Gamez, Garcia, Saul, Rodriguez, Cerci, Jimenez.

15:42

Dziś spotkanie z ławki rezerwowych Malagi obejrzą: Ochoa, Angeleri, Boka, Alberto, Recio, Duda, Horta.

15:40

W panelu po lewej stronie mogą Państwo zobaczyć składy, w jakich wybiegną na boisko obie drużyny.

15:39

Zaczynamy relację z meczu Atletico Madryt - Malaga. Dziś na Vicente Calderon zagra mistrz kraju z rewelacją obecnych rozgrywek.