Koniec meczu dla Rebenoka. W jego miejsce wchodzi Oleksandr Osman.

2:1 dla Trabzonu! Ekici wykorzystał dogranie od Yilmaza!

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Medjaniego! Trabzonspor będzie kończył w osłabieniu.

I niemal od razu po wejściu na murawę kartkę otrzymuje Kulakov.

70'

Denys Kulakov zastępuje Vasyla Kobina.

69'

Zawodnik Metalista wykazał się sporą czujnością, bowiem znalazł się w odpowiednim miejscu i wpakował do siatki piłkę odbitą od słupka po strzale Rebenoka.

68'

No i proszę! 1:1! Homenyuk doprowadził do wyrównania!

64'

Żółty kartonik dla Belkalema.

62'

Raz jeszcze Ekici sprawdził czujność golkipera Metalista.

59'

A także Sefa Yilmaz wchodzi w miejsce Oscara Cardozo.

59'

Soner Aydogdu schodzi z boiska. W jego miejsce melduje się Fatih Atik.

55'

Carl Medjani ukarany pierwszą żółtą kartką w meczu.

54'

Ekici uderzał w światło bramki, ale poradził sobie doświadczony Oleksandr Goryainov.

47'

Świetna okazja na wyrównanie dla Metalista, ale przestrzelił Pavlo Rebenok!

46'

Zaczynamy drugą część spotkania.

45'

Koniec pierwszej połowy. Trabzonspor prowadzi z Metalistem 1:0.

37'

Belkalem strzałem głową wykorzystał dośrodkowanie Mehmeta Ekiciego z rzutu rożnego. Gospodarze na prowadzeniu.

36'

1:0 dla Trabzonsporu! Essaid Belkalem wpisuje się na listę strzelców!

24'

Piękny strzał Oscara Cardozo, ale poradził sobie bramkarz Metalista! Będzie tylko rzut rożny.

15'

Sporo fauli z obu stron. Jak na razie wyrównane spotkanie, ale jednak ze wskazaniem na Ukraińców.

8'

Gospodarze dominowali, ale dobrą okazję stworzył Metalist. Nad poprzeczką uderzył Volodymyr Homenyuk.

1'

Pierwszy gwizdek, zaczynamy.

18:44

Rezerwowi Metalist: Berezovchuk, Bolbat, Kulakov, Osman, Radchenko, Disljenković, Barilko.

18:42

Rezerwowi Trabzonspor: A. Demir, Yılmaz, I. Demir, Dursun, Atik, Dogan, Nizam

18:40

Witamy! Za kilkanaście minut początek drugiego dzisiejszego meczu grupy L Ligi Europy. Trabzonspor zmierzy się z Metalistem Charków. W tym miejscu znajdziecie składy i najważniejsze wydarzenia z tego spotkania.