Besart Abdurahimi pojawił się na boisku w miejsce Nilla De Pauwa.

75'

Salih Dursun zastąpił Mehmeta Ekiciego.

64'

Znakomita interwencja Boubacara Barry. Bramkarz Lokeren obronił strzał z najbliższej odległości Mustaphy Yatabare.

55'

Fatih Atik potężnie uderzył z dystansu. Piłka po jego strzał minimalnie minęła bramkę strzeżoną przez Boubacara Barry'ego.

53'

Evariste Ngolok wchodzi na boisko za Killiana Overmeire'a.

46'

Sędzia Stephan Studer rozpoczął drugą połowę meczu!

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Lokeren remisuje z Trabzonsporem 1:1.

45'

GOOOOL! Mustapha Yatabare z ostrego kąta strzela w poprzeczkę. Do piłki dopadł Majeed Warris i z najbliższej odległości wpakował ją do siatki.

42'

Znakomita szansa dla Lokeren. Jose Dutra znalazł się w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem Trabzonsporu, ale Ozturk okazał się lepszy w tym pojedynku.

37'

Jose Bosingwa z prawego skrzydła wbiegł do środka i odegrał piłkę do Warisa. Ten uderzył z 20. metrów, ale Barry Copa pewnie złapał piłkę.

27'

Żołtą kartkę obejrzał Denis Odoi

21'

Junior Dutra ukarany żółtą kartką za nieprzepisowe zagranie łokciem.

17'

Kevin Constant szybko wymienił futbolówkę z Mustaphą Yatabare. Strzał tego pierwszego nieznacznie minął bramkę Ozturka.

14'

Fatih Atik obejrzał żółty kartonik.

6'

Ayanda Patosi precyzyjne dośrodkowanie z prawej strony boiska zamienił na bramkę. Znakomity początek spotkania w wykonaniu belgijskiej drużyny.

5'

GOOOOOL! Ayanda Patosi daje prowadzenie Lokeren!

1'

Arbiter Stephan Studer rozpoczął spotkanie!

21:02

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę. Za moment na Daknamstadion w Lokeren hymn Ligi Europy.

20:47

20:45

Ławka rezerwowych Trabzonsporu: Ibrahim Demir, Yusuf Erdoğan, Salih Dursun, İshak Dogan, Soner Aydogdu, Sefa Yılmaz, Oscar Cardozo

20:43

Ławka rezerwowych Lokeren: Lazic, Mertens, Kaya, Remacle, Abdurahimi, Ngolock, Dessers

20:41

Żaden ze szkoleniowców nie obył się bez kłopotów kadrowych, choć większe dotknęły trenera gości. Nie będzie on mógł skorzystać z Ovraka, Demira, De Mana oraz Verhulsta. W Lokeren zabraknie jedynie Vanakena.

20:36

Obie drużyny oglądają plecy mistrzów Polski, którzy w dotychczasowych trzech meczach zgarnęli komplet punktów, nie tracąc przy tam żadnej bramki. Drugi w tabeli grupy L jest Trabzonspor z sześcioma oczkami, trzecie właśnie Lokeren, które traci do tureckiej ekipy trzy oczka.

20:30

Witamy w relacji na żywo z meczu grupy L Ligi Europy, w którym KSC Lokeren zagra z Trabzonsporem. W tym miejscu poznacie składy i dowiecie się najważniejszych wydarzeń z tego spotkania.