Czwartek, 2 października 2014, godz. 19:00
1 : 0
Metalist CharkówMetalist Charków
92'

Koniec spotkania! Lokeren minimalnie pokonało przed własną publicznością Metalista Charków. Zwycięskiego gola strzelił po przerwie Nill De Pauw.

90'

Jeszcze kartka dla De Pauwa.

88'

Jeszcze Ngolock za Vanakena.

85'

Vanaken ukarany żółtą kartką.

85'

Ostatnia zmiana w zespole Metalista: Berezovchuk zastępuje Pshenychnykha.

84'

Żółtym kartonikiem ukarany Edmar.

79'

Remacle zastępuje Abdurahimiego.

75'

Nill De Pauw mocno podkręcił futbolówkę i zaskoczył bramkarza strzałem sprzed pola karnego.

74'

GOOOOOOL!!! DE PAUW!! 1:0 DLA LOKEREN!

70'

Leye opuszcza murawę. W jego miejsce wchodzi Dessers.

68'

Kulakov wchodzi z kolei za Bolbata.

60'

Radchenko wchodzi za Kobina.

47'

Kolejna świetna parada Vladimira Disljenkovicia, który uratował gości. Strzelał Besart Abdurahimi.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek w Lokeren, chociaż przewagę miał zespół belgijski.

30'

Przed momentem upomniany Cristian Villagra - kolejny obrońca Metalista.

24'

Serhiy Pshenychnykh ukarany pierwszą żółtą kartką w tym spotkaniu.

16'

Najgroźniejsza sytuacja dla gospodarzy! Świetną okazję miał Mbaye Leye, ale z jego strzałem poradził sobie bramkarz.

1'

Rozpoczynamy mecz.

18:57

Zawodnicy wychodzą już na murawę, za moment zaczynamy.

18:30

Pierwsza kolejka LE nie była szczęśliwa dla Belgów, Lokeren w Warszawie uległo mistrzowi Polski 0:1, a jedyna bramkę strzelił Miroslav Radović. Z kolei Ukraińcy ulegli 1:2 Trabzonsporowi. Mecz rozegrany został w Lwowie ze względu na napiętą sytuację na Wschodzie Ukrainy, a na listę strzelców po stronie żółto-niebieskich wpisał się Voldymyr Homeniuk, a dla Turków trafili Kevin Constant oraz w doliczonym czasie gry Avraam Papadopoulos.

18:15

Tak prezentuje się arena dzisiejszego spotkania

18:14

Rezerwowi Metalist: Goryainov, Berezovchuk, Torsiglieri, Kulakov, Tkachuk, Radchenko, Barilko.

18:13

Rezerwowi Lokeren: Lazić, Mertens, Arthur Henrique, Kaya, Remacle, Ngolock, Dessers.

18:10

Witamy w relacji na żywo z drugiego meczu grupy L Ligi Europy, w którym KSC Lokeren zmierzy się u siebie z Metalistem Charków. W tym miejscu poznacie składy i dowiecie się najważniejszych wydarzeń z tego spotkania.