Metalist CharkówMetalist Charków
1 : 2
TrabzonsporTrabzonspor
95'

Koniec spotkania! Metalist przegrał "u siebie" (w Lwowie) z Trabzonsporem. Turcy strzelili zwycięskiego gola w 94. minucie. Szkoda, bo z remisu bardziej cieszyliby się legioniści.

95'

Asystę zanotował rezerwowy Yatabare.

94'

GOOOOL!!! Niesamowite!! Papadopoulos strzela gola w 94. minucie! Trabzonspor wygra ten mecz.

92'

Ostatnia zmiana: Kulakov za Cleitona.

88'

Jeszcze żółta kartka dla Kobina.

82'

Z kolei w Trabzonie wchodzi Yusuf Erdogan. Zszedł Majeed Waris.

82'

Festiwal zmiana. Jaja upuszcza plac gry, wchodzi Pavlo Rebenok.

81'

Radchenko zastępuje Bolbata w zespole Metalista.

79'

Kartka dla Avraama Papadopoulosa.

72'

Salih Dursun schodzi z boiska. W jego miejsce Mehmet Ekici.

71'

Constant ukarany żółtą kartką.

62'

Ładna, zespołowa akcja miejscowych, asystę zanotował Vasyl Kobin.

61'

GOOOOL!!! Metalist wyrównał! strzelcem bramki Volodymyr Homenyuk!!

58'

Oscar Cardozo schodzi z boiska. W jego miejsce melduje się Mustapha Yatabare.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Gospodarze przegrywają, mimo iż stworzyli więcej klarownych sytuacji.

26'

Asystę zanotował Sefa Yilmaz.

25'

GOOOOL!! Kevin Costant otworzył wynik meczu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego! 1:0 dla Trabzonsporu.

1'

Pierwszy gwizdek, zaczynamy.

20:47

Z kolei Metalist to niedawny rywal Ruchu Chorzów w walce o fazę grupową Ligi Europy. Dopiero w dogrywce, o awansie przesądzili Ukraińcy.

20:45

Od czasu pojedynków Legii z Trabzonsporem, w tureckim zespole doszło do sporych zmian. Wymienioną dużą część kadry; odeszli m.in. Florent Malouda i Adrian Mierzejewski. Nowym trenerem zespołu został Vahid Halilhodżić, który na mundialu w Brazylii prowadził fenomenalnie grającą Algierię.

20:23

Rezerwowi Trabzonspor: Fatih Ozturk, Yusuf Erdogan, Ishak Dogan, Ekici, Soner Aydogdu, Fatih Atik, Yatabare.

20:22

Rezerwowi Metalist: Denchuk, Berezovchuk, Osman, Kulakov, Tkachuk, Radchenko, Rebenok.

20:20

Witamy w relacji na żywo z drugiego meczu grup L (jak Legia), w którym Metalist Charków zmierzy się z Trabzonsporem. W tym miejscu poznacie składy i dowiecie się najważniejszych wydarzeń z tego spotkania.