Strzał głową po dośrodkowaniu Vidicia, ale ponad bramką.

Żółta kartka dla Juana.

78'

Florentin Pogba opuszcza boisko. Za niego pojawił się Baysse.

74'

Coraz bardziej zdenerwowany Walter Mazzarii. Nie układa się gra Interu w tej drugiej połowie.

70'

Druga zmiana Mazzariego. Za Guarina Palacio.

68'

Teraz prawą stroną atakuje Catherine. Dośrodkowanie do Perrina, ten strzela, ale obroni Carizzo. Po drodze chyba była ręka Hernanesa w polu karnym...

67'

Juan Jesus dośrodkowuje w pole karne, ale bez problemu łapie piłkę francuski bramkarz.

65'

Ricky van Wolfswinkel schodzi z boiska. Za niego Monnet-Paquet.

64'

Kapitalna obrona Ruffiera! Dośrodkowanie Guarina z prawej strony, na 6-7 metrze ustawiony sam Kuzmanović, a bramkarz gości obronił fantastycznie strzał Serba.

59'

Dodo z dystansu, ale bardzo, bardzo niecelnie.

58'

Saint-Etienne zepchnięte do defensywy.

54'

Pierwsza zmiana w tym meczu. Za M'Vilę Hernanes.

50'

Goście próbują prawą stroną, ale póki co bezskutecznie.

47'

Dużo niedokładności i kopania po autach na początku tej drugiej połowy.

45'

Zaczynamy drugą połowę.

46'

I koniec pierwszej połowy. Inter ma lekką przewagę, ale w końcówce goście przycisnęli. Do przerwy bez bramek.

45'

MInuta doliczona.

44'

Kapitalny strzał z 30 metrów z rzutu wolnego Tabanou i broni Carizzo!

42'

Żółta kartka dla Salla, za faul na Guarinie.

39'

Guarin w pole karne z rzutu wolngo, ale wybijają obrońcy gości.

35'

Strzał głową van Wolfswinkela. Obok bramki.

33'

Hamouma fatalnie dośrodkowuje z prawej strony boiska. Piłka wysoko mija bramkę.

32'

Diomande wraca.

27'

Diomande opuszcza boisko z powodu kontuzji. Zaraz powinien na nie wrócić.

25'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Saint Etienne do piłki dochodzi Catherine, ale strzela niecenie.

24'

Strzał Pogby, ale w mur.

23'

Indywidualna akcja Hamoumy i powstrzymywany nieprzepisowo przez Andreolliego. Rzut wolny dla gości.

22'

Ale okazja Guarina. Kolumbijczyk wpadł w pole karne, ale z ostrego kąta nie zmieścił piłki koło Ruffier i uderzył w niego.

21'

Przewaga Interu, póki co, dość wyraźna.

19'

Dośrodkowanie w pole karne Interu, ale van Wolfswinkel przegrał pojedynek główkowy.

18'

Fantastyczne prostopadłe podanie Kovacicia do Icardiego, ale napastnik Interu z ostrego kąta strzela ponad bramką.

17'

Znowu próba Guarina z dystansu, ale piłka ledwo się toczyła i łapię futbolówkę Ruffier.

14'

Wrzutka w pole karne, ale pewnie łapie piłkę Carizzo.

11'

Mogło być 1:0! Guarin fantastycznie prostopadle do Icardiego, ale uciekła piłka francuskiemu napastnikowi i ten strzał bardzo niecelny.

7'

Teraz próba Tabanou, ale jego strzał z 20 metrów zablokowany przez defensorów Interu,

2'

Pierwsza okazja Interu. Guarin z 16. metrów potężnie nad poprzeczką.

1'

I zaczęli!

21:06

Jeszcze tylko losowanie stron...

21:04

Hymn Ligi Europy i zaraz zaczynamy!

20:55

Faworytem na pewno są gospodarze, ale patrząc na ostatnie wyniki włoskich drużyn w europejskich pucharach, to nie można być niczego pewnym.