Besiktas StambułBesiktas Stambuł
1 : 0
WCTottenham Hotspur
21:23

Besiktas zwyciężył, choć bardziej sprawiedliwym rezultatem w tym meczu byłby chyba remis. Pierwsza połowa należała do gości, druga dla gospodarzy, więc podział punktów byłby bardziej na miejscu. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

94'

Iiii wreszcie koniec! Besiktas ogrywa 1:0 Tottenham i wygrywa grupę C!

93'

Yaman wchodzi za Koyunlu

91'

Wznawiamy grę!

21:15

21:12

Czeka nas jeszcze około osiem minut przerwy, po tym czasie mecz powinien zostać dokończony

21:10

Piłkarze na razie zeszli do tunelu...

21:05

Niebywała historia, po raz drugi na stadionie nie mamy światła. Gdyby sędzia nie zarządził dodatkowego czasu...

90'

Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy, tymczasem... Znów zgasło światło!

89'

Koybasi dośrodkował z lewej strony boiska, a choć Sahan zdołał oddać strzał, to zrobił to nieczysto i bramkarz nie miał kłopotów

88'

Kolejna wrzutka, tym razem z rzutu wolnego, w pole karne gospodarzy, ale i tym razem była ona bezowocna

86'

Nukan oddał strzał głową po dośrodkowaniu Sosy z rzutu rożnego, ale Vorm spokojnie złapał piłkę

84'

Tore schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Koybasiego

84'

Uysal został na razie przeniesiony za linię boczną, wracamy do gry

82'

Uysal złapał jakąś kontuzję i potrzebuje pomocy lekarskiej

80'

Sahan oddał strzał z dystansu, ale solidnie się pomylił. Grę wznowi Vorm

79'

Sahan dośrodkował z prawej strony boiska, ale obrońcy gości wybili piłkę spod własnej szesnastki

78'

Rzut rożny mieli gospodarze. Rozegrali go krótko, ale po chwili na spalonym znalazł się Tore

76'

I ostatnia zmiana w ekipie gości. Za Walkera wchodzi na boisko Capoue

74'

Sosa! Argentyńczyk z łatwością Chirichesa i znalazł się w dobrej sytuacji do strzelenia gola, ale wyraźnie przestrzelił

73'

Townsend starał się dośrodkować z lewej strony boiska, ale został zablokowany

71'

Sporo chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

69'

Schodzi też Stambouli, a w jego miejsce widzimy Lennona

69'

Dwie zmiany u gości. Lamela wchodzi na boisko za Soldado

68'

Kerim! Sosa wyprowadził go świetnym podaniem do sytuacji sam na sam, ale on trafił tylko w boczną siatkę!

67'

Kerim oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

65'

Rose oddał strzał sprzed pola karnego, ale Zengin bez problemu złapał piłkę

64'

Soldado! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu piłki przez Chirichesa strzelał właśnie Soldado, ale wywalczył tylko rzut rożny.

63'

Kurtuluş faulował na połowie gości Townsenda

62'

Pogubili się teraz goście. Besiktas dłużej utrzymuje się przy piłce i robi to na połowie Tottenhamu

60'

Tore ładnie rozciągnął grę do lewej strony pola karnego, do Sahana, a on wyłożył piłkę na tacy do Tosuna. On musiał trafić do bramki i to zrobił!

59'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Teraz już Tosun trafił do bramki!

58'

POPRZECZKA! Kaboul stracił piłkę niedaleko własnej szesnastki, przejął ją Tosun, a piłka po jego potężnym strzale odbiła się od poprzeczki!

57'

A teraz na lewej stronie boiska spróbował zaatakować Dembele, ale i on został zatrzymany. Przy piłce Besiktas

55'

Rose dośrodkowywał z lewej strony boiska, a niepewna interwencja bramkarza sprawiła, że goście mają corner

54'

Nieźle z rzutu wolnego dośrodkował Paulinho, ale nikt nie przeciął toru lotu piłki i wyszła ona na aut bramkowy

53'

Sosa faulował na własnej połowie Dembele

52'

Paulinho dwukrotnie dośrodkowywał z lewej strony boiska, a za drugim razem piłkę spokojnie chwycił bramkarz

51'

Danny Rose dośrodkował z lewej strony boiska, ale jedyne, co wywalczył, to kolejny rzut rożny

50'

Długie zagranie z głębi pola do Soldado, ale piłkę przejął obrońca

48'

Prawą stroną zaatakował Soldado, ale tam zatrzymał go Motta. Aut dla gości

47'

Kurtuluş oddał strzał z dystansu, ale piłka daleko minęła bramkę Vorma

46'

Arbiter daje znak, grę wznawiają goście z Londynu

46'

Jeszcze zanim zacznie się druga część gry, w ekipie gospodarzy mamy zmianę. Za Guluma wchodzi Nukan

20:17

Piłkarze już wrócili na boisko, za chwilkę zaczniemy drugą połowę

20:05

Przewagę w tej pierwszej połowie mieli goście, ale brakowało im dokładności, czy to w wykańczaniu akcji, czy w ich rozgrywaniu. Najciekawszym momentem pierwszej połowy był chyba ten, w którym na stadionie zgasło światło, a to nie najlepiej świadczy o jej poziomie.

45'

I właśnie teraz arbiter kończy pierwszą połowę

43'

Nieudany drybling Dembele. Od bramki grę wznowią gospodarze

41'

Kerim dośrodkował z prawej strony boiska, ale we własnej szesnastce spokojnie interweniował Kaboul. Piłkę mają londyńczycy

40'

A teraz Belg faulował na połowie gospodarzy Kerima Koyunlu

38'

Chadli faulował Tosuna w środkowej strefie boiska

36'

A teraz Kyle Walker zdecydował się na wrzutkę z prawej strony boiska, a piłkę z własnej szesnastki wybił Gulum

35'

Kurtuluş dośrodkował z prawej strony boiska, a Vorm złapał piłkę

34'

Dembele oddał strzał z dystansu, ale bramkarz bardzo spokojnie złapał piłkę

32'

Soldado nieźle dośrodkował teraz z prawej strony, ale Gulum w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny

30'

Olcay Sahan! Zawodnik gospodarzy przeprowadził ładną indywidualną akcję, oddał strzał na bramkę i pomylił się minimalnie!

28'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

26'

Dobre prostopadłe podanie Dembele, ale Chadli był na spalonym

19:41

24'

Soldado! Świetne podanie Dembele do Soldado, a ten nie potrafił znów wykorzystać dobrej okazji! Jego strzał zablokował Gulum

23'

Długa piłka w kierunku Chadliego, ale ten był na spalony,

21'

Żółta kartka dla Guluma, za faul na Soldado

20'

Sosa spróbował zaatakować bramkę gości, ale świetnie z pola karnego wypchnął go Kaboul

19'

Teraz mamy fragment gry, w którym dłużej przy piłce są gospodarze. Niewiele jednak jak na razie z tego wynika

17'

Środkiem pola próbowali zaatakować goście, ale po podaniu Paulinho tuż przed polem karnym Turków piłkę stracił Soldado

16'

To powinien być gol! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową piłkę zgrywał Kaboul, a idealnej okazji nie wykorzystał Soldado! Odbił ten strzał Zengin!

15'

Walker dośrodkował z prawej strony boiska, ale Chadli niedokładnie zgrywał piłkę i przejęli ją gospodarze

13'

Townsend oddał strzał sprzed pola karnego, ale był on za lekki i bramkarz bez problemu złapał piłkę

13'

Niezła akcja gospodarzy, Tosum otrzymał piłkę w polu karnym gości, ale zanim oddał strzał, to arbiter odgwizdał spalonego

12'

Besiktas - Tottenham Ta było kilka minut temu

11'

Długa piłka z głębi pola w kierunku Tosuna, ale tego zdołał uprzedzić Vorm

10'

Paulinho bardzo dobrze dośrodkował z rzutu rożnego, ale po zgraniu Kaboula nikt nie zdołał sięgnąć piłki. Od bramki zaczną gospodarze

9'

Tosun oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale Vorm spokojnie złapał piłkę

8'

WZNAWIAMY GRĘ OD 8. MINUTY

19:21

Jupitery znów zapłonęły, piłkarze wracają na boisko. Za chwilkę wznowimy grę!

19:14

19:11

Kibice uruchomili telefony, a nawet race, żeby piłkarze dobrze widzieli boisko, ale sędzia zaprowadził zawodników do szatni.

9'

Tymczasem na stadionie zgasło światło! Mamy przerwę w grze.

7'

Kolejna wrzutka Paulinho z narożnika boiska, ale tym razem futbolówkę z pola karnego wybili obrońcy

6'

Paulinho dośrodkował z rzutu rożnego, a Zengin wypiąstkował piłkę przed pole karne

5'

Troszkę dłużej przy piłce utrzymują się teraz przy piłce goście, co kibice Besiktasu kwitują głośnym buczeniem.

3'

Spokojny początek z obu stron, ani jedni ani drudzy nie zdecydowali się jeszcze na jakiś szybszy atak. Teraz w środkowej strefie boiska faulowany był Kyle Walker

1'

Szwedzki arbiter, Stefan Johannesson, daje znak i zaczynamy to spotkanie!

18:57

To nie jest mecz towarzyski, gra toczy się o rozstawienie w losowaniu - powiedział przed tym meczem Mauricio Pochettino. Czy piłkarze faktycznie potraktują to spotkanie na serio? Przekonamy się już za chwilę, drużyny meldują się na boisku!

18:52

W grupie C oba zespoły są już pewne awansu do fazy pucharowej. Dzisiaj zagrają o pierwsze miejsce w grupie i bardzo ważne rozstawienie. Tottenham jest w lepszej sytuacji, bo ma 11 punktów, a Besiktas 9

18:48

Zapraszamy na mecz szóstej kolejki Ligi Europy! W Stambule Besiktas zagra z Tottenhamem