Czwartek, 23 października 2014, godz. 21:05
0 : 4
Besiktas StambułBesiktas Stambuł
1. połowa0 : 2
23:01

Besiktas był dziś zespołem o co najmniej jedną klasę lepszym. podopieczni Bilicia przez cały mecz kontrolowali spotkanie i po bramkach Kavlaka, Demby Ba, Ozyakupa oraz Tore pewnie pokonują serbską drużynę. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, Dobranoc!

93'

Paolo Silvio Mazzoleni kończy spotkanie, Besiktas zasłużenie wygrywa w Belgradzie 4:0.

93'

Ostatnia akcja gospodarzy, kolejna strata piłki.

92'

Była bardzo dobra szansa, ale gracze z Belgradu zmarnowali kontrę, szkoda.

90'

Mazzoleni doliczył 3 minuty.

89'

Gospodarze nie potrafią stworzyć, jednej składnej akcji. Besiktas to dla Partizana za wysokie progi.

88'

Faulowany Sahan, Turcy rozpoczęli grę krótkim podaniem i utrzymują się przy piłce.

86'

Do końca kilka minut, wynik raczej nieulegnie zmianie.

84'

Kontra gospodarzy, Ninković stracił piłkę.

83'

Złe zagranie piłkarza Besiktasa, od bramki zacznie Lukac.

82'

Faulowany Tosun, dobra szansa na dośrodkowanie, piłka ustawiona około 20. metrów od bramki Lukaca.

81'

Goście najwyraźniej czekają na koniec spotkania.

80'

Partizan bardzo długo budują atak pozycyjny, ale pod bramka Besiktasu tracą futbolówkę.

78'

Ostatni zmiana w dzisiejszym meczu, za Ozyakupa wejdzie na plac gry Ismail Koybasi.

78'

Skurcze łapią Stefanovicia.

77'

Bez zagrożenia pod serbską bramką, z piątego metra rozpocznie Lukac.

76'

Cenk Tosun ładnie uderzył futbolówkę obronił jednak Lukac, będzie korner dla gości.

75'

Hutchinson wychodził z kontrą, faulowany Kanadyjczyk, żółta kartka dla Ilicia.

74'

Petar Grbić sam przedzierał się prawą stroną, brakuje pomysłu piłkarzom z Belgradu.

73'

W drugim spotkaniu grupy c Tottenham 3:0 prowadzi z Asterasem Tripolis.

71'

besiktas

71'

Długa akcja gości, strata piłki powolny atak Partizana.

69'

Druga roszada Bilicia, za Demba Bę pojawił się Cenk Tosun.

68'

Żywiołowy doping na trybunach stadionu w Belgradzie.

67'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy: plac gry opuścił Zivkovic, a w jego miejsce pojawi się Petar Grbić.

66'

Zengin ma jakieś problemy. Chwila przerwy w spotkaniu.

66'

Sasa Marković uderzył głową w stronę bramki Zengina, broni turek. Goście dają pograć zawodnikom Partizana.

64'

Pierwsza zmiana w ekipie Slavena Bilicia. Boisko opuszcza Tore- strzelec jednej z bramek, a w jego miejsce Kerim Koyunlu.

62'

Druga roszada serbskiej drużyny: Sasa Marković pojawi się w miejsce Drincicia.

61'

Podopieczni Nikolicia próbują odpowiedzieć, ale nieskutecznie. Zmiany w zespole gospodarzy: Nikola Ninkovic za Danko Lazovicia.

60'

Korner dla gospodarzy, czy piłkarzy z Belgradu będzie stać na jakiś groźny strzał?

59'

besiktas

58'

Andrija Żivković próbował dośrodkować, zła próba młodego skrzydłowego Partizana. Gospodarze muszą ruszyć i zdobyć chociaż honorową bramkę.

56'

Partizan przygląda się jak piłkę rozgrywają goście, widać różnice jaka dzieli obydwa zespoły.

55'

Chaotyczny atak Partizana, futbolówka ląduje w rękawicach Zengina.

54'

Tore wypuszczony przez Senegalczyka bez problemów pokonał Lukaca, gospodarze na kolanach.

54'

0:4!!!!! Demba Ba do Tore ,a ten uciekł defensorom!!!

52'

Wykrakałem, 0:3 Oguzhan Ozyakup!!! Tore zagrał do Ozyakupa,a ten z około 10. metrów pokonał Lukaca.

51'

W drugiej polówce jak na razie bez strzałów.

50'

Besiktas

49'

Sahan dostał piłkę od Ozyakupa. turek zagrał wzdłuż pola karnego, jednak żaden z piłkarzy Besiktasu nie dopadł do piłki, potem z kontrą wyszli gospodarze, ale szybko akcję przerywaja defensorzy gości.

47'

Od początku gospodarze starają się narzucić własny styl gry.

46'

Zaczynamy drugą połówkę!!

22:09

Wracamy po przerwie, czy gospodarzy będzie stać na odrobienie strat?

22:04

Besiktas prowadzi jak najbardziej zasłużenie, przez dłuższą część pierwszej połowy gospodarze grali bez pomysłu, zanosi się na łatwe 3 punkty gości.

46'

Paolo Silvio Mazzoleni gwiżdże po raz ostatni, koniec pierwszej części spotkania. Do przerwy Besiktas wygrywa w Belgradzie z Partizanem 2:0.

45'

Ozyakup zagrał do Olcaya Sahana. Turek zagrał prostopadle do Demby Ba, Senegalczyk bez problemu pokonał Lukaca, 2:0 dla gości!

45'

Demba Ba, 0:2!!!! Piekna akcja gości!!!

43'

Podopieczni Slavena Bilicia przewyższają swoich rywali o co najmniej jedną klasę.

42'

Tore faulowany przez Vladimira Volkova. Czarnogórzec upomniany żółtą kartką.

41'

Gwizdek arbitra, zdaniem Mazzoleniego Skuletić faulował defensora gości.

41'

Andrija Żivković bardzo dobrze zagrywał w pole karne gości, piłkę przeciął defensor Besiktasa mamy korner.

40'

Atak pozycyjny gospodarzy, po kilku podaniach Partizan stracił piłkę.

37'

Pantić do Danko Lazovicia, Serb jednak na spalonym. Partizan lepiej gra niż na początku spotkania.

38'

Czy gospodarzy będzie stać na bramkę przed przerwą?

35'

Skuletić zagrał w pole karne, z kilku metrów napastnik Partizana nie potrafił pokonać Zengina, który kapitalnie broni.

34'

Hutchinson przedzierał się prawą stroną pola karnego, Kanadyjczyk uderzył futbolówkę w boczną siatkę.

33'

Okres gry, w którym Besiktas bardzo spokojnie rozgrywa piłkę.

31'

Drincić spróbował strzelić bramkę, ale piłkę wyłapał Zengin.

31'

Faulowany jeden z gospodarzy. Żółty kartonik dla Ramona Motty.

30'

Znowu na uderzenie z dystansu zdecydował się lewonożny Tore, tym razem broni Lukac.

29'

Dziurawa jak polskie drogi jest defensywa Partizana.

28'

Tore uderzył w słupek, mogło być 0:2!

27'

Murawa na stadionie w Belgradzie jest mocno nasiąknięta wodą.

26'

Nikola Drincić z dystansu strzelił po ziemi, bez problemu złapał piłkę bramkarz gości.

25'

Dłuższa akcja Partizana gospodarze muszą śmielej ruszyć do przodu.

24'

Słabiutko grają gospodarze, jak na razie nie wygląda to zbyt dobrze.

23'

Demba Ba próbował przedzierać się z Hutchinsonem wśród defensorów Partizana.

22'

Nikola Drimcić, fatalnie z rzutu wolnego dośrodkował, futbolówka przelciała bardzo wysoko nad bramką Zengina

21'

Dwa rzuty rożne nie przyniosły zagrożenia pod bramką Partziana, goście coraz mocniej dominują , a za nami dopiero 20. minut spotkania.

20'

Tore wypuszczony w pole karne gospodarzy, piłka trafiła do Sahana, będzie korner.

18'

Za głęboko cofnęli się gospodarze, niepilnowany Austriak kapitalnym strzałem pokonał Milana Lukaca.

18'

Kavlak, ale kapitalne uderzenie z dystansu!!!

17'

W drugim, rozgrywanym równolegle spotkaniu grupy C, Tottenham prowadzi w Londynie 1:0 z Asterasem Tripolis.

16'

Partizan ma coraz więcej problemów, goście przewyższają Serbów jeśli chodzi o kunszt piłkarski.

15'

Ozyakup zagrywał wzdłuż bramki, ale na raty obronił bramkarz gospodarzy.

14'

Tore zagrywał do Demby Ba, zablokowany Senegalczyk przez Volkov,a będziemy mieli kolejny rzut rożny.

14'

Olcay Sahan ukarany żółtą kartką, pierwsze upomnienie arbitra w dzisiejszym spotkaniu.

12'

Gokhan Tore kapitalne uderzenie z prawej strony boiska. Futbolówkę na rzut rożny odbiłMilan Lukac.

11'

Korner dla gości, Oguzhan Ozyakup źle zagrywał, z kontra wyszli gospodarze, ale stracili piłkę.

10'

55% do 45% na korzyść Besiktasu jeśli chodzi o posiadanie piłki.

7'

Gospodarze dają rozgrywać atak pozycyjny drużynie ze Stambułu, Partizan czeka n błąd w rozegraniu gości.

7'

Mazzoleni przerywa grę, od rzutu wolnego zaczną Turcy.

5'

Prostopadła piłka do Petara Skuleticia, zablokowany napastnika Serbskiego zespołu, będziemy mieli korner.

5'

Marko Nikolić wystawił do pierwszej jedenastki kilku młokosów, czy to dobre rozwiązanie?

4'

Dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze, którzy musza dziś wygrać, aby liczyć się w walce o awans z grupy.

3'

Faul zawodnika Partizana, zaczną goście.

2'

Rzut wolny dla gospodarzy, będzie dobra okazja dla gospodarzy.

21:08

Zaczynamy pierwszy gwizdek Włocha!!!

21:07

ławka rezerwowych gospodarzy: Fofana, Grbic, Ilić, Kljajić, Marković, Ninković,.Petrovic

ławka rezerwowych gości: Tosun, Nukan, Koyunlu, Boral, Gönen, Gülüm, Koybasi

21:04

Obydwa zespoły spotykają się po raz pierwszy.

21:03

Paolo Silvio Mazzoleni wyprowadził an boisku obie jedenastki, za chwilkę zaczynamy.

21:01

Besiktas ma dwa punkty na koncie. Dwukrotnie Turcy 1:1 remisowali swoje mecze, najpierw z Asterasem, a następnie z Tottenhamem.

20:59

Po dwóch kolejkach Partizann zajmuje ostanie miejsce w grupie C. Podopieczni Marko Nikolicia bezbramkowo zremisowali z Tottenhamem oraz ulegli 0:2 zespołowi greckiemu- Asteras Tripolis.

20:53

Witamy serdecznie, za niespełna kilkanaście minut rozpocznie się mecz: Partzian Belgrad - Besiktas Stambuł.